מחפשת הורים יחידניים עבור סרט דוקומנטרי של ערוץ 10

inbal10tv

New member
מחפשת הורים יחידניים עבור סרט דוקומנטרי של ערוץ 10

שלום לכולן/ם
עבור סרט דוקומנטרי לערוץ 10 העוסק במשפחות חד הוריות, אני מחפשת אחר אמהות ואבות שהתאלמנו מבני זוגם יחסית בגיל צעיר ונותרו לגדל את ילדיהם לבדם. הסרט מציג את סיפורן של ארבע משפחות שהפכו לחד הוריות מסיבות שונות, כשאחת מהן כתוצאה מהתאלמנות של האם או האב. הרעיון המרכזי בסרט הוא להציג את השונות ו\ או הדמיון בין ההתמודדות של הורים יחידנים וילדיהם כתוצאה מגירושין, לבין הורות יחידנית כתוצאה מהתאלמנות ולבין הורות יחידנית מבחירה (מתרומת זרע). כמו כן, הסרט מתחקה אחר החוויה האישית והייחודית של הילדים שגדלו בכל אחת מסוגי המשפחות ומעמיק בבחינת המשמעויות הנלוות לכך כיום בחייהם הבוגרים וכן בדיעבד כילדים.
ליצירת קשר- 052-5565904

c759200

New member
עינבל שלום

הרעיון עצמו נשמע טוב עם זאת אני לדוגמא לא רואה עצמי משתתף בתוכנית כזאת הן כאדם שחושב שיש דברים אשר הפרטיות יפה להם אפילו פייסבוק אני לא מחזיק מחזיק כמו כן יש כאן את נושא שמירה על פרטיות הילד

החשיפה של הילדים זו בעיה

כי שהם יגדלו תמיד יזהו אותם מהכתבה ההיא
וצריך לשמור להם ילדות נורמלית כמה שאפשר שיהיו כמו כל החברים שלהם
ילדות נורמלית של ילד חד הורי , ויש היום הרבה ילדים שגדלים חד הורי

צודקת לגבי השונות

יש הבדל אדיר בהשפעה של מות הורה על ילד שנותר עם ההורה השני לעומת השפעה של גירושים,בהם נותרים בעצם שני ההורים,רק לא באותו הבית,או ילד שמראש יש לו רק הורה אחד.זו רק ההתחלה.סרט דוקומנטרי נשמע לי כמו 'צהובון'.לטובת ההמונים ,כשנשוא הסרט יוצא מנוצל לצורך זה.כמובן שמירת פרטיות ,במיוחד של הילד,שגם נפגעת.עצם החשיפה לקהל שאין לו מושג אין הבנה או תמיכה.זו לא עשיית הסרט.לדעתי חייב להיות גוף מקצועי שממש חוקר ולומד מקרים כאלו וגם יודע על מקורות עזרה ותמיכה למשפחות חד הוריות כאלו ומפנה אותן לפי הצורך.לצערי הרשויות כיום לפי איך שמתנהלות,לא מספקות את התשובות המתאימות ,עניין של איבוד זמן יקר והשפעה מצטברת על המשפחות.אין מודעות אין נכונות ואפילו את האמפטיה צריך ללקט בפינצטה.עצוב.סרט דוקומנטרי בטלויזיה זה לעג לרש,לדעתי.(אבל בטח מעולה ליוצריו).אני מצטערת אבל הנסיון לחבר בין כל כך הרבה דברים שונים לכותרת משותפת אחת שרק עם הרבה דמיון של מי שאינו מודע יכולה להתקשר,זה עיוות אדיר.
כל קטגוריה היא בפני עצמה.
זו דעתי.

למעלה