מחפשת גזרות לשמלות לילדות עם שרוולים

Nיה

New member
מחפשת גזרות לשמלות לילדות עם שרוולים

(כלומר, שמלות עם שרוולים. לא ילדות עם שרוולים). אני רואה די הרבה גזרות לשמלות קיץ מגניבות, ואני משערת שאני יכולה להוסיף להם שרוולים בעצמי. אבל אני לא רוצה. אני עוד לא יודעת איך עושים את זה טוב, ובכלל - אני מאוד בשלב של 'שמישהו יחזיק לי את היד'. לא חורגת מעבר להסברים מדוייקים. אז יש הפניות לאתר ספציפי ? תודה

colargolet

New member
גזרות חינמיות לשמלות עם שרוולים קצת קשה למצוא

אבל מצאתי גזרה של שמלת רגלן פה. נראה לי גזרה קלילה ונחמדה למתחילות. הגזרה מותאמת למידה 2. תצטרכי להגדיל אותה כדי להתאים למידות 3-4.

Nיה

New member
לא חייב להיות חינמי...

מלבד זאת, את אמורה להציע לי לבוא אליך ושתלמדי אותי איך לתפור שרוולים או איך ליצור אותם בעצמי.

colargolet

New member
ואת אמורה לדעת

שיש לי מלא גזרות של אוטובר עם המון שמלות עם שרוולים ארוכים
חשבתי שאת מחפשת משהו מיידי...

Nיה

New member
ואת אמורה לדעת שאין לי מושג מה זה אוטובר...

כמובן שאני רוצה מיידי. אני לא יודעת לדחות סיפוקים. אבל איכשהו, הכל מתמקד באינטרנט. אני לא מגיעה למכונת התפירה בכלל (מי אמר 'הייתי בעבודה עד 23:30 ועכשיו יום שישי ואני שוב כאן' ולא קיבל?) מצאתי את הגזרות החמודות האלו, לשמלות קיץ http://www.simplicity.com/p-2376-child-dresses.aspx האם זה רק גזרה או גם הסברים ברורים-ברורים לאט לאט ?

colargolet

New member
אוטובר זה מגזין עם גזרות לילדים (בעיקר)

הנה הלינק. את יכולה לדפדף בדפים של כל מגזין כדי לראות את הגזרות. חלק גדול מהשמלות שתפרתי הן מהמגזין. הגזרה שמצאת היא של Simplicity. עד כמה שהבנתי הגזרות האמריקאיות מלוות בהסברים ברורים. לא זוכרת, אבל ראיתי פעם מישהי פה בפורום שהמליצה על גזרות של חברות אמריקאיות מסויימות (לא זוכרת אם זה היה Butterick או Simplicity או משהו אחר, כי ההסברים שם היו ממש ברורים). קחי בחשבון, שהגזרות מגיעות בדואר, ולכן גם להן תאלצי לחכות.

colargolet

New member
אוטובר זה מגזין עם גזרות לילדים (בעיקר)

הנה הלינק. את יכולה לדפדף בדפים של כל מגזין כדי לראות את הגזרות. חלק גדול מהשמלות שתפרתי הן מהמגזין. הגזרה שמצאת היא של Simplicity. עד כמה שהבנתי הגזרות האמריקאיות מלוות בהסברים ברורים. לא זוכרת, אבל ראיתי פעם מישהי פה בפורום שהמליצה על גזרות של חברות אמריקאיות מסויימות (לא זוכרת אם זה היה Butterick או Simplicity או משהו אחר, כי ההסברים שם היו ממש ברורים). קחי בחשבון, שהגזרות מגיעות בדואר, ולכן גם להן תאלצי לחכות.

Gloriya

New member
מיה אני מציעה לך להתנסות בעצמך בזמנך הפנוי

קחי שמלה פשוטה עם שרוולים ישנה או קטנה, רצוי בלי רוכסן, פרמי אותה לגמרי , פתחי את כל התפרים שלה לאחר מכן, כל חלק שלה הניחי על נייר וסרטטי את כל החלקים של השמלה, וגיזרי את החלקים שסירטטת. לימדי את כל חלקי השמלה, קידמי חזית, גב אחורי, רוכסן אם יש, ושרוולים ימין ושמאל, וראי איך ניראה השרוול כאשר הוא פתוח לגמרי , וכשהוא על קיפול הבד. רשמי לך על מחברת את החלקים ואיך הם מורכבים. קחי בד שאת לא צריכה כניסיון ציירי את החלקים כשהם פתוחים עם גיר על הבד גיזרי, ונסי לתפור לבד. אני בטוחה שאם תתנסי לבד תלמדי יותר, גם יהיה לך יותר ביטחון , אם טעית לא נורא , נסי שוב. אני בטוחה שתוך זמן קצר תתחילי להוסיף שרוולים לשמלות. בהצלחה

למעלה