מחפשת בית דפוס פשוט וטוב בירושלים

m o o s e

New member
מחפשת בית דפוס פשוט וטוב בירושלים

אני מחפשת בית דפוס איכותי וטוב בירושלים. די דחוף, כי דחינו את נושא ההזמנות, ככל נושא אחר, לרגע האחרון.
תודה

גם אנחנו מחפשים בית דפוס חדש

אחרי הביאוס הגלקטי של היום (מפורט בשרשור עלום אחר) ירושלים כמובן (עיה"ק)

sophies

New member
יש בית דפוס באוניברסיטה,

בדרך כלל זה יותר זול, יש בהר הצופים

m o o s e

New member
האם הם מדפיסים הזמנות

לא דיברתי איתם עדיין, אבל אמרו לי שלא

בית הדפוס בהר הצופים

זה בית הדפוס שהלכנו אליו הם עושים הזמנות והכל היה מצויין עד ש... (ולאור העובדה שהשרשור הקטנטן שלי ברח כנראה לדפים אחוריים הנה הסיפור:) הם גילו שהם טעו במחיר שהם נתנו לנו (אחרי כל ההגהות וכבר הינו מוכנים להדפיס, וכבר שבוע ומשהו אנחנו מאוהבים בהזמנה ומרוצים ומשוכנעים שהכל בסדר) ורצו במקום 720 ש"ח 1400 ש"ח. התקשרתי לברר עם חברת פרלוד שמייצרת את ההזמנה שרצינו, מה עלות החומר והם אמרו לי 900. בבית הדפוס לא חשבו שהם צריכים לספוג את הטעות שלהם וכשאמרתי שאנחנו מוכנים לשלם את העלות - כדי שלא יפסידו אמרו לי לבחור משהו יותר זול ושזו בעיה שלי (בעיה שלי שלא בררתי מחירים, בזבזתי זמן על הגהה ופגישה אצלם וכו').

m o o s e

New member
שאלה לגבי המחיר

אנחנו עיצבנו את ההזמנה שלנו (צבעוני, אבל פשוט, ללא קפל וחד-צדדי) כמו כן אנחנו צריכים מעטפות (ההזמנה בגודל כ-12x16 ס"מ) האם יש למישהו מושג כמה זה אמור לעלות? צריכים כ100-120 הזמנות) תודה רבה

היסטריה

New member
בדפוס דנה בת"א

100 הזמנות עלו לנו משהו כמו 3.50 ש"ח להזמנה. לא כולל מעטפות. במזל למקום שלנו היו מעטפות איכותיות ביותר ו-בלי לוגו.

chenamichay

New member
בירושלים - פרינטיב בגבעת שאול

הם אחלה וגם עובדים עם האלבומים של פרלוד .

dagant

New member
אוח פרינט בגבעת שאול

היו ממש בסדר (לא עשינו סקר מחירים מאד מקיף, אבל מההשוואה הקצרה שעשינו הם היו יחסית זוילים), גם השירות היה טוב, והכי חשוב מהיר... והתוצאה יפה!!!

למעלה