מחפשים מידע על מעבר לפראג

forglemmigej

New member
איפה שאני חיה

זה מאד חצוף לשאול מאיזה דת אתה ומה המנהגים שאתה עושה בנוגע ,לפי הדת הלותרנית זה בינך ובין ההוא למעלה ולא צריך ללכת לכנסיה להתפלל לעומת היהדות האורתודוקסית שהכל צריך להראות על כל תרי"ג מצוות .
גם לא נוהגים לשאול מהיכן הגעת עד שאתה לא מספר זו גם חדירה לפרטיות לא נוהגים להתחבר ולברר עד דור עשירי אחרי שתי דקות שיחה כמו שנהוג בארץ.
מבחינת המראה אני בעלת מראה אירופאי טיפוסי כלומר נבלעת בהמון . לפי כמות שנותי פה יש הרבה יותר שונות פרצופית מאשר בארץ , יש לא פעם גם אנשים מאומצים שממש לא נראים כמו ההורים שלהם ובכל זאת נקראים הנסן או ינסן אז ממש לא צריך לשפוט לפי צבע העור..

yoro1

New member
עו"ד שמטפל ברכונים צ'כים - אולי יוכל לעזור

שלום,

אנחנו בתהליכים להוציא דרכון צ'כי.
העו'ד שמטפל בנו - עו"ד וגנר, העובדת שלו היא צ'כית שחיה בארץ כמה שנים. אולי תוכלו להתייעץ איתם.
טלפון 03-6911066

yoro1

New member
אזרחות צ'כית

האזרחות הצ'כית היא על בסיס סבא שהיה צ'כי, ולא על בסיס אזרחות אירופאית/אמריקאית.

אני יודעת שלעו"ד יש הרבה ידע בתחום ותוכלו לשאול (אני מאמינה שזו שאלה לטלפון וללא חיוב כספי). במידה והוא יחשוב שיש סיכוי הוא יכול לטפל בבקשה שלכם.
אנחנו פנינו אליו לפני שנתיים והתשובה שקיבלנו היא שלא נוכל לקבל אזרחות צ'כית, כי הם לא נותנים אזרחות לדור 3. אבל מסתבר ששינו את החוק ועכשיו מאשרים זאת, אז הוא פנה אלינו ומטפל בבקשה...(זאת אומרת שהחוק דינמי, והוא עם היד על הדופק..)

למעלה