מחפשים כלבים/כלבים למסירה

../images/Emo39.gifברכות לפורום ! נונה מחפשת בית.

היא מקסימה, היא פקחית, היא יפה, היא עדינה, היא שובבה, היא בת כמעט שנה. מצאנו אותה ברחוב לפני שבועיים וחצי. כנראה שהלכה לאיבוד. היא הכלבה הכי טובה שאפשר, אבל המאמצים הנכונים שלה עוד לא נמצאו. היא בערך בגודל של כלבת זאב חמודה מאד מאד.

linu2

New member
למסירה - אלסקן מלמוט

שלום! הכלב שלי בן שנה + 9 חודשים. הוא אלסקן מלמוט גזעי עם תעודות. אני שוקלת למסור אותו. מי שמעוניין שיפנה אליי באימייל: [email protected]

Snooopy Girl

New member
../images/Emo26.gifכלבים למסירה../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

יוסיDJ

New member
פקינז לבן

שלום לכולם אני מעומינת בפקינז לבן או בכלב קטן לבן מסוג אחר אם מישהו מעונין למסור אשמח מאד צרו איתי קשר דרך הפורום בתודה מראש ציפי אפשרי גם בתשלום

שאלה ...

האם היא מעוקרת?? אני בדיוק מחפש עכשיו כלבה, מבוגרת יחסית, מעוקרת, והכי חשוב שלא נובחת. אני ממש מבקש שתהיי כנה איתי בקשר לזה ולא תגידי לי סתם כדי שאני אקח אותה...תודה. אני גר בקיבוץ-ככה שיש לי שטח גדול בשבילה, גם בבית וגם בחוץ. יש לי נסיון עם כלב אחד שהיה איתי שש שנים,ככה שאני יודע את העבודה. אני מאוד אוהב כלבים.. תודה מראש

ל א ק י

New member
../images/Emo26.gifמסירה ואימוץ../images/Emo36.gif../images/Emo107.gifאליהו|

לנוחיותכם נפתח לוח מסירה ואימוץ

צהיה

New member
אנא עזרו לכלבה שננטשה

מישהו נטש כלבה לא רחוק מביתי. היא כמעט מתה מרעב. הצלתי אותה אך איני יכולה להחזיקה. אם לא אמצא לה בית תוך ימים בודדים היא תלקח להסגר האזורי, ותדון לחיי כלא במקרה הטוב ולעינויים - ניסויים במקרה הרע. הכלבה צעירה (מקסימום שנה), מעורבת עם מאפיינים של זאב בגודל בינוני, שמחה ועליזה (לאחר שאכלה...)ושופעת אהבה והכרת תודה. אנא עזרו - אם מי מכם מעונין בה אני מוכנה להביא אותה, למרות שהיא לא שלי ואני גרה בגליל. העיקר שלא תלך להסגר!!! תודה ענת

kasa

New member
למה להסגר ?!? ../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

יש פתרונות אחרים טהרבה יותר הומניים. מכוון שאת מהגליל - פני ל"תנו לחיות לחיות-חיפה" או ל"צער בעלי חיים חיפה". רק לא להסגר עירוני
זה אסון עבורה
אני מצרפת לך רשימת כתובות וטלפונים של ארגונים ועמותות. תתקשרי ותסבירי את בעייתך. רק אל תעבירי אותה להסגר עירוני.

שלום מישלין!

היא איננה מעוקרת. היא כנראה גם עברה לידה. אבל עיקור הוא פרט טכני שחייבים לעבור, ואם יהיה צורך, נעזור לך. חוץ מזה היא מתאימה לך. שמעתי אותה נובחת רק פעם אחת, כשלקחנו אותה ליום אימוץ והיו שם המון כלבים. אני לא מתחייבת על מה יהיה בעתיד... והיא מאד נחמדה ועדינה, ונורא מחפשת קשר. יש לה כרגע חרדת נטישה. אתה מוזמן לשלוח אלי מייל לבירור פרטים נוספים. [email protected]

פשוט היא קיבלה כל כך הרבה תרופות

וחיסונים, וכדורים נגד תילוע, וטיפול נגד פרעושים, וכל הטראומה שהיא עברה עד עכשיו, אי אפשר להעמיס עליה כל כך מהר גם עיקור...

יש לי כלב

הוא פינשר בגיל 15 עוד שנה הוא מת אני גר ברוש העין אני רוצה לאבי לך את זה באהבה רבה רבה מימני יניב (מדליק לו)

../images/Emo107.gifנונה הנסיכה עדיין זקוקה ל../images/Emo82.gif

נונה הנסיכה טרם מצאה את המאמץ המתאים. היא שקטה ונוחה, לא נובחת ולא מלכלכת, לא הורסת ולא מושכת רצועה, עליזה ושמחה בחלקה ואוהבת אוכל, ליטופים וטיולים. והיא מחפשת בית טוב לכל החיים.

למעלה