מחפשים המלצות למסעדות בלונדון!

Maldini Girl

New member
ברוב המסעדות שהייתי בהן בלונדון

יש חזיר או פירות ים אבל אלא אם כן מבחינתכם זה יהרג ובל יעבור (כלומר, אם יש במטבח חזיר או פירות ים אז אתם לא אוכלים שם) ברוב המסעדות יש גם אופציות אחרות. אם זה ממש קריטי כמובן שיש גם מסעדות כשרות. בביקורי הראשון בלונדון דוד שלי לקח אותי למסעדה אסייתית כשרה שהייתה נהדרת (הבנתי שגם יקרה). אם מעניין אותך אברר את שמה.
אני לא יודעת מה הכיוון שלכם מבחינת תקציב ואהבות,
אבל ביקור בצ'יינה טאון וכניסה לאחד המקומות יכול להיות נחמד. יש שם הרבה מנות עם פירות ים אבל בהחלט אפשר למצוא גם ברווז ועוף.
&nbsp
יאוואטאצ'ה האסייתית גם הייתה מאד טובה ובמחירים סבירים.
&nbsp
אמא שלי מאד אוהבת את טרטורייה מונדלו האיטלקית. הביקור שלנו שם היה מאכזב, אבל היא הייתה כמה פעמים ומאד אהבה.
&nbsp
אם בא לכם חוויה מטורפת (יקרה מאד) ממליצה על דינר ודאבוס הממושלנות. היו לנו שם ארוחות מופתיות
(מקשרת לפוסט שכתבתי בזמנו על לונדון)
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/551/176646493/אוכל_ומשקאות/ביקורת_מסעדות
&nbsp
ממליצה מאד גם להגיע לבורו מרקט, לאכול פיש אנד צ'יפס ולנשנש לחמים וגבינות מהדוכנים.

אין לי שום בעיה עם מה שנמצא במטבח...

רק עם מה שיש לי בצלחת

תודה!

gastro101

New member
היינו לפני חדש לסוף שבוע , לא הספקתי לדווח

ממליצה מאד על בקור באוסף וואלס WALLAS COLLECTION , הכניסה חינם
ברחוב מאחורי הבנין- GEORGE ST מס 17, בית קפה בשם SOULI
כריכים מיוחדים - אכלנו כריך גבינת עיזים ותאנים כמדומני, יש מיכל מים עם פרוסות
מלפפון - בשרות עצמי ללא חיוב. היה לנו מאד נעים שם.
היינו במסעדה הודית שהומלצה כאן בשם טרישנה- היא נמצאת בצד השני של בנין אוסף וואלס - גילנו זאת רק בערב . קבלנו תפריט רגיל ואני ידעתי שיש גם ארוחה במחיר קבוע רק לבקשתי קבלנו תפריט זה
היתה ארוחה סבירה בלי ניצוצות. אף מנה לא נחרטה בזכרון . עלה כ 70 פאונד לזוג ככל הזכור לי . לא ממליצה עליה-לטעמי
גם ארוחה במסעדה קוריאנית אליה הוזמנו עי חברים- נמצאת בסוהו- היתה ככה ככה .
דוקא האוכל הכשר (!) במלון מפואר-סט פנקיארס-שם נערכה חתונה - מטרת נסיעתנו היה מצוין.

ממליצה בחום על התערוכה של דיוויד הוקני ברויאל אקדמי. צריך להזמין מקום מראש, כדאי ראשונים על הבקר. ממול נמצאת חנות הכלבו פורטנאם ומייסון- יקר מאד. כ 3 חנויות מימין (כשעמודים עם הפנים לכניסת הכלבו) יש בית קפה קונדיטוריה - שם אכלנו כריך מצוין, מיני סופגניות וקרואסון נהדר. לא להבהל מקוטן המקום יש להם בירכתים שפע שולחנות לישיבה ומנוחה.

salo22

New member
תודה על השיתוף, רק למען הדיוק

אני לא חושב שמישהו הזכיר בפורום אי פעם את טרישנה חוץ ממני ולבטח לא המלצתי עליה, מהסיבה הפשוטה שלא הייתי בה
הוזכרה בעבר רק למידע כללי וכדרך אגב, היא אכן האחות הותיקה יותר של Gymkhana, בה סעדנו ועליה בהחלט המלצתי.. השף הראשי Karam Sethi הוא אכן מקבוצת הבעלים בשתיהן.

למעלה