מחפסת מלון בחו"ל

michal160

New member
מחפסת מלון בחו"ל

היי,
הייתי שמחה לקבל המלצות למלונות באזור גארדה לנד באיטליה שיש להם הבנה בנושא הצליאק.
יש לנו 2 בנות והגדולה בת 7 עם צליאק מזה 3 שנים.אנחנו מאוד רוצים לטוס בראש השנה ומאחר וזו הפעם הראשונה שנטוס עם הצליאק אנחנו דיי חוששים.
ברור לי שאפשר לקחת מהבית ולהכין אבל בכל זאת הייתי שמחה לשמוע על מקום שגם תהייה בו איזו שהיא הבנה בנושא וגם שיתאים לילדים...
אשמח גם לדעת אם מישהו היה בקלאב מד כי ניסינו לברר והם לא ממש בעניין של לבוא לקראת עם אוכל ללא גלוטן ומאוד הופתענו שרשת כזו גדולה לא יכולה להכין אפילו פסטה
ללא גלוטן... אם למישהו יש מקום אחר שהטיסה לא רחוקה מדי ויש גישה גם לצליאק וגם לילדים כמובן שאשמח גם לשמוע.
בחיפוס שעשיתי בפורום ההמלצות דיי ישנות וקיוויתי למשהו עדכני יותר.
תודה רבה !!
מיכל

נטלי22

New member
אנחנו היינו בפסח השנה

במלון שנקרא "RELAIS DU LAC" בעיירה דסנזנו בדרום האגם. מרחק של אולי רבע שעה עשרים דקות מגארדהלנד ברכב.
הודעתי מראש שאנחנו באים עם ילדה עם צליאק והם הכינו לה כל מיני עוגיות וחטיפי בריאות בפינה נפרדת על שולחן צדדי, וגם כמובן היא יכלה להתכבד מהרבה מהדברים הרגילים שהיו בבופה של ארוחת הבוקר.
לשאר הארוחות אכלנו או בחדר במלון (יש סופר במרחק הליכה מהמלון והיו גם בו לחמים ומוצרים נ"ג - רובם של שר. כמו כן היה מטבחון מאוד גדול ומאובזר בחדר המלון עצמו, עם מיקרו והכל והכנו אפילו פסטה בתוך החדר), או באחת משתי פיצריות מעולות. פיצריה אחת היתה ברשימת המסעדות המומלצות של המלון (מרחק של פחות מ-5 דקות נסיעה מהמלון). אחת קצת יותר יוקרתית (אבל לא מאוד יקרה ) בעיירה סמוכה.
בחלק מתחנות הדלק וגם בשדה התעופה יש להם מנות חמות מוכנות של שר (כמו פסטה בולונז ולזניה) שהם מחממים כמה דקות במיקרו ויוצאות לא רעות בכלל.
בכל מסעדה או מקום שתיכנסי מבינים מייד מה זה צליאק ומה זה "סנסה גלוטינה" (שזה ללא גלוטן באיטלקית) ותמיד מוצאים פיתרון.
לא ישנו בפארק גארדלנד עצמו, כך שאני לא יודעת להגיד לך לגבי מקומות לינה בתוך/צמוד לפארק.
אשמח לתת עוד פרטים וכתובות לפי מה שתזדקקו.

אור לנו

New member
אני אשמח :)

הילדון טס לשם בשבוע הבא עם אבא שלו ואחותו,

וברור לי ש"שיטת הסמוך" שהוא כ"כ אוהב הולכת להיות בעייתית,

אשמח לשמות של הפיצריות (אם את זוכרת) וכו'.

תודה :)) !!

נטלי22

New member
מנסה שוב לטובת הגולשים בפורום

כתבתי תשובה ארוכה ותפוז מחק לי אותה מנסה שוב:

זה המלון:

http://www.relaisdulac.it/index_ING.html

אנחנו שילנו איזה 200 אירו ללילה על סוויטה משפחתית ענקית עם שלושה חדרי שינה ומטבחון מאובזר.
שילנו איזה 200 אירו ללילה על סוויטה משפחתית ענקית עם שלושה חדרי שינה ומטבחון מאובזר.

המסעדה הקרובה למלון - עממית עם המלון לקוחות מקומיים. השירות קצת איטי אבל לא נורא:

LE CARAVELLE
Via Papa Giovanni XXIII, 71, 25015 Rivoltella, Italy
TEL: 030 9110198

המסעדה השנייה ממש על שפת האגם, קצת יותר יוקרתית. שירות יותר מוקפד. נדמה לי שיותר קרובה לפארק גארדהנלנד:

BELLA VISTA
Via Lungo Lago Mazzini, Peschiera del Garda, Italy
TEL: 045 7553252

בפארק גארדהלנד עצמו יש במסעדת SELF SERVICE ALADINO (אלאדין) את המנות האלה לחימום מהיר במיקרו של שר, שסיפרתי לך בהתגובה הקודמת שלי. הבעייה היא שהם פתוחים רק לארוחת צהריים, אז צריך לתפוס אותם בזמן. מקסימום אפשר לאכול במעדה אחרת למשל עוף בגריל או משהו.

michal160

New member
המון המון תודה על המידע

זה מרגיעה מאוד ועוזר מאוד

תודה מיכל

למעלה