מחנה נתן

מחנה נתן

מחפש מידע על מחנה נתן. באיזה שעה יוצא אוטובוס מתחנה מרכזית בבאר שבע לשם? תשובות יתקבלו בברכה. חיפשתי כבר באגד אבל אין.

osf95

New member
ע"פ עומר

כל 5 דקות ברגע שאתה יורד מהרכבת אתה עולה על אוטובוס לשם - ומשם כמובן כבר ישלחו אותך לביסל"ש

נוב 00

New member
מאחור התחנה מרכזית...

של ב"ש יש לך אוטובוסים רק לחיילים אתה כבר תראה כמות אדירה של חיילים שם, כל כמה דקות יוצאים לשם אוטובוסים

Ufin

New member
ביום ראשון יש הסעות חינם מהתחנה

האוטובוסים הסגולים... זה מול התחנת רכבת מכיוון התחנה המרכזית חפש אוטובוסים סגולים, כל 5 דקות עולים עליהם המון חיילים

עוד שאלה

אז אני יכול להגיע לתחנה מרכזית בבאר שבע באוטובוס של 9:27? כי אמרו לנו להיות בתחנה מרכזית ב9:30, בשביל להיות במחנה נתן ב10:00 ואני לא ממש רוצה לאחר. האוטובוס הכי קרוב יגיע ב8:27 וזה ביאוס...

Ufin

New member
אני לא הייתי לוקח סיכון

אוטובוס תמיד צריך לקחת קצת לפני... כי זה סיכון עם התנועה

AegisFang

New member
גם אני אמור להיות במחנה נתן!

הרבה נחלאווים טריים יהיו שם.

sowhatt

New member
מחנה נתןןןןןןןן

יש אוטובוסים למחנה נתן כל כמה דקות........ בכל מקרה, אני צריך להיות במחנה נתן ב10............ כל הסגולים ב10 במחנה נתן.

אז...

גם לי אמרו להיות במחנה נתן ב10 אבל המפקד אמר שהנסיעה לוקחת חצי שעה אז להיות בתחנה המרכזית ב9:30. יש תור לאוטובוסים בגלל שיש כל כך הרבה חיילים? הבעיה שלי היא שיש רכבת שתגיע לשם בשמונה וחצי ואחת שתגיע בתשע וחצי. מה לעשות?

sowhatt

New member
אם אמרו לך להיות במחנה נתן ב10

תהיה בתחנה המרכזית באיזה 9:00-9:15 יש שם טונות של חיילים מכל הסוגים שמחכים לעלות לאוטובוסים ויש עומס לא נורמלי..... עדיף להגיע ברכבת של 8:30 כי גם הרכבות מאחרות לפעמים [מה שקרה לי שבוע שעבר] ועד שאתה מצליח לעלות לאוטובוס זה גם לוקח זמן....

naps

New member
../images/Emo6.gif

חצי שעה מת"מ ב"ש למחנה נתן!???!! זאת נסיעה של 5 דקות -מקסימום- חוץ מזה, ביום ראשון בבוקר עדיף אוטובוס ולא רכבת כי הרכבות תמיד מאחרות.

naps

New member
........

אני לא אומר שלא כדאי להיות מוקדם בת"מ ב"ש.... כדאי כי אתה צריך טווח בטיחות.... אבל הנסיעה עצמה היא 5 דקות.

naps

New member
ואגב, עמרי.....

אני מכיר את אחד המפקדים שלך.

naps

New member
וברצינות....

איך הסגל שלכם בסער? אתם מרוצים? :)

סגל

מעולה. באמת. שלושת המט"קים מצוינים. את מי אתה מכיר ד"א? המ"מ שלנו גבר שבגברים. כל המחלקה אוהבת אותו. רק הסמ"ח מנייאק. :)

naps

New member
לא רלוונטי

עזוב, זה לא במקום שאני אגיד לך את מי אני מכיר...

AegisFang

New member
גם הסגולים יהיו שם??

אם ככה אז בואו נעשה פגישה של כל פורום תפוז שם
מי בעד?

sowhatt

New member
יאלה בוא :)

הסגולים יהיו יהיו שם....... מחנה נתן יום ראשון שעה 10:00 לצערי... הלוואי להמשיך את החמשוש הזה לעוד איזה 3 שנים...... :p

ReiKo

New member
היית מת לעשות שם פגישה...

בגטו הזה בקושי יש מצב שתצליח לנשום דחיפות , צעקות , משטרה צבאית משתינה במכנסיים... רק לראות להיות שבוז.......... אגב לי יש הארכה עד 11 כי אני נקרא צפוני :) בחיים לא חשבתי שאני אי פעם ייקרא צפוני אבל טוב להיות צפוני חחח...

ז ו ה ר ה

New member
היי עומר,,,,,,,,,

כנס לאתר של אגד שם יש לך מידע מצוין,אתה רק צריך להקליד את שם המקום שממנו אתה יוצא ולאן אתה צריך להגיע ומייד מופעים לך מספרי האוטובוס המסלול והשעות,הבן שלי תמיד מתעדכן מהאתר של אגד הוא מעולה מומלץ. בברכה זוהרה אמא של נחלאי.

למעלה