מחמאות לבנות הפורום...

קטניפ

New member
לא סובלת את בני בשן

תוכנית הרדיו שלו בגל״צ זה פיגוע לאזניים.

Anigodin75

Member
זה השיר הכי מאפן שלו לא יאומן שיש אמנים שזוכים להכרה דווקא כשהם מתחילים לעשות קקי במכנסיים. או יותר נכון באולפן.
השיר הזה (סתם דוגמא) פי אלף יותר טוב ועם קליפ מעולה.
גם ברי (סחרוף) פרץ עם 'נגיעות', התקליט הכי חלש שלו מאז ועד היום. ויש עוד לא מעט דוגמאות.

לא שהדברים הנ"ל הם קקי. איך אומרים בפרסומות - זה לצרכי המחשה בלבד. וט.ל.ח.
וברור שכל האמור לעיל זו דעתי האישית בלבד ולא איזה אמת אבסולוטית.
ברור לי שיש כאלה שחושבים ש'אחלה חמודה' זה אחלה שיר וסבבה. באמת. למרות שבני בשן יכול להגיד עד מחר שהוא לא מסתלבט בשיר הזה על כל אופנת הכפיים המזרחית. אני בטוח שהוא לא רוצה שההשמעות יירדו והתמלוגים יפחתו.

ו'ביטום'.אל תיקח אישי. לא משהו נגדך. סתם הערת שוליים מכותב שוליים בקשר ללינק.

בתור אחת שהיא חסודה וקרירה, ולוהטת וכנה...

שמע, אתה מתאר משהו שהוא חד מימדי בעיניי.
אין אמת אחת, התיאור שלך נשמע קצת אבסולוטי.

יכולה לספר לך על עצמי (ולדעתי זו אני שכתבה שהיא נגעה בעצמה באוטובוס...) שאני כרגע במסע ארוך במיניות שלי ובמין שאני מקיימת.
זה לא שבין לילה נהייתי אחת שמזדיינת ונהנית וגונחת ומתנשפת ומזיעה.
האמת, שעד היום אני לא לגמרי שם.
לכל אחד יש את הגוון שלו כשזה מגיע למין, ואת הדרך שלו להתנהל בתוך זה.
יש לי חברה למשל שגם אם אחיה עד גיל 120 לא אספיק להיות עם כל כך הרבה פרטנרים כמו שהיא הספיקה (והאמת שגם לא הייתי רוצה), ונכון שהיא נשמעת לך פתוחה?
אז אותה חברה פעם כשרציתי ללכת לקנות ויברטור, רצתה לבוא איתי, ולא היינו בטוחות עד מתי החנות פתוחה, וזה היה בתקופה שלא היה לי סמארטפון, וביקשתי ממנה שתבדוק רגע באינטרנט.
היא הזדעזעה.
ולמה?
את רוצה שבעבודה אולי מישהו יראה שגלשתי לאתר של חנות מין?!?!

ולמה אני מספרת את זה?
כי לפתיחות מינית יש אינספור הגדרות ורבדים וביטויים.
אצלי למשל, אני יכולה להגיד לך שכנראה אין שום סיכוי שאעשה אי פעם סטוץ אבל עם מישהו קבוע אני יכולה ללכת רחוק,
וגם הרחוק הזה נתון להרבה פרשנות.
זו הסיבה העיקרית לכך שאני לא מתחברת להגדרה שלך "חסודות".
אני לא משחקת אותה חסודה, אני פשוט לא יכולה להיות פתוחה וכייפית עם מישהו שאין לי רגשות אליו.
אולי כי אני לא מזדיינת מהכוס, אני מזדיינת מהלב.
יש לי בעבודה מישהו שאני בקשר טוב איתו ואנחנו פתוחים זה עם זו, והוא יודע שאני גולשת בפורום סקס (וזה גם לא טריוויאלי בין קולגות כך שזה בהחלט סוג של פתיחות מצידי), ואני למשל יודעת דברים על הזוגיות שלו.
אצלי זה גם תהליך מאוד ארוך שאני עוברת, ולא תמיד הייתי "כזו".
אבל הגעתי ממש לאחרונה לנקודה שבה מין מאוד חשוב לי וצריך להיות חלק אינטגרלי מהחיים שלי, ולא איזה משהו ששומעים עליו מהחברות ובתקשורת

כך שעוד נקודה למחשבה אצלך היא שכשאתה בא לפורום סקס ורואה אנשים מדברים על דברים (ואם תקרא היטב תראה שגם אצלנו לא תמיד יש פתיחות מינית,
וגם אצלנו לא תמיד יש ביטחון עצמי וביטחון בגוף שלנו וביטחון בביצועים שלנו כמו שהייתי מצפה מאנשים שנמצאים בפורום סקס), תזכור שלמעשה אין לך מושג מה עומד מאחורי זה,
מתי זה נהיה אצלם ומה הם עברו עד לנקודה זו.
וזה מתקשר לי לזה שהתפיסה שלך היא חד מימדית וצרה.

ולגבי זה שאולי הכרת בחורות נכונות ולא ידעת להוציא את השד השובב מתוכן...
לא מאמינה בדברים שאחרים אמורים להוציא מאיתנו.
אני מאמינה באחריות אישית שכל אחד צריך לקחת כלפי חייו.
אני מאמינה במה שכל אחד מביא איתו, באיזשהו מטען ושמקסימום השני יכול לעזור לו להצמיח את המטען הזה ולגרום לו לשגשג.
אבל אני יודעת שעד לפני כמה זמן, לא משנה את מי הייתי פוגשת, אי אפשר היה להוציא את השובבות המינית הזו ממני.
כי לא הייתי במקום הזה.

אז באמת- מיניות ומין פנים רבות להם.
ושכל אחד יבחר איפה החיבור שלו לשני הדברים הללו.

תודה, גמד. גם לך העמדתי בתגובתי?

(פויה, סוניה, איך את מדברת?)

(לא, פשוט כנות זו אחת התכונות הכובשות שלי)

למעלה