מחלת הלופוס

מחלת הלופוס

היי לכולם לבעלי יש כניראה סוג של לופוס קוראים לו לופוס אנטיקואגולנט פוזיטיב(חיובי) האם זה קשור למחלה שלכם כל שידוע לי הוא זה שהמחלה שלו קשורה לקרישיות יתר בדם לפני 3 וחצי שנים הוא עבר ארוע מוחי ולפני בערך חודשיים עבר מאותה סיבה פקקת ברגל אולי אצלכם מישהוא יכול לעזור לי תודה מירי

gaia20

New member
הי מיקה, ברוכה הבאה

ובכן, בקשר לשאלתך, אני מכירה שני סוגים של לופוס לופוס עורי, שכמו שמו- פוגע רק בעור ולופוס מערכתי- יכול לפגוע בכל מערכת בגוף. על השם "אנטיקואגולנט" עוד לא שמעתי, אולי זה עוד שם לאחד מהסוגים שציינתי. אז, תני לי לעיין עוד קצת בקישורי הפורום, אולי אוכל למצוא לך תשובה. ויש לנו כאן את המנכ"לית של ארגון הלופוס בישראל, אולי גם היא תוכל לעזור לך. אחזור עוד כמה דקות עם תשובה. גאיה.

gaia20

New member
לא מצאתי

הי מיקה, ובכן, חפשתי את סוג הלופוס הזה בכמה אתרים ולא מצאתי. אולי תוכלי לתת עוד פרטים על הסוג הזה, ומשהו כאן יוכל לזהות במה מדובר. גאיה.

נועה בת

New member
היי מיקה

הלופוס שאת מדברת עליו מוכר לי מאוד .. הוא פוגע בקרישיות הדם ולא הכי סימפטי. יכול ליצור קירישים בכול מקום בגוף .צריך לשמור מאוד מאוד - לא להפצע , לדאוג שטמפ הגוף תיהיה סבירה משמע להקפיד לא להגיע למצב של קיפאון או ביכלל קור וכמובן לאאא לעשן ולא אלכוהול אליו עיצות לא רפואיות אבל עובדות טוב מהשטח בדכ מטפלים בתרופות לדילול הדם כמו אדאלט ודומו, וכן באילומדין שניתן בהזלפה לוריד תחת עירוי. הטיפול הזה יעיל מאוד מאוד ושומר על מצב סטטי ללא פקקים ביכלל הטיפול באילומדין ממש מומלץ לבעלי בעיות באספקת הדם ..

תזונה נכונה המפתח לפתרון קרישות דם

תזונה נכונה אורח חיים בריא שילוב מזונות וספורט הפתרון לקרישות יתר של הדם ביעילות מרבית ללא כול תופעות לוואי

למעלה