מחכה לתשובה..לא עניתם לי..אני בסוף..בבקשה

koko992

New member
מחכה לתשובה..לא עניתם לי..אני בסוף..בבקשה../images/Emo4.gif

שלום!
הנה השאלה ששאלתי..זה נמצא בשרשור רחוק מאחורה ועניתם לי אבל היתה לי עוד שאלה בהמשך.. הנה ההודעה המקורית
"שלום!קניתי מחשב נייד חדש.יש לי 2 קומות בבית.החדר שינה שלי ממוקם בקומה השנייה ורוב הזמן אני גולשת משם.את הראוטר שקניתי חיברתי למחשב בקומה התחתונה.המחשב ממוקם מתחת לחדר מדרגות אם זה משנה.שאני נמצאת בקומה התחתונה של הבית יש קליטה מצוינת אבל שאני נכנסת לחדר שינה שלי שנמצא בקומה העליונה עם המחשב הנייד שלי פתאום אין קליטה והאינטרנט מתנתק לי.ואין לי קליטה בחדר (רק לעיתים נדירות פתאום יש חיבור אבל מאוד חלש שמתנתק כל הזמן ובכלל וזה גם אם אני יוצאת שנייה מהחדר והולכת לשבת במדרגות למטה) המחשב למטה זה מחשב משפחתי(אין אפשרות כרגע להזיז אותו למקום אחר) הראוטר מחובר למודם שלו.מדוע אין לי קליטה בחדר למעלה? מה בדיוק צריך לעשות בבקשה? והאם שאני מחברת ראוטר למחשב רגיל על מנת שיהיה חיבור למחשב הנייד האם זה פוגם במהירות הגלישה של המחשב הרגיל?? בבקשה, אני אובדת עצות, מה עושים?? מחכה לעזרה! תודה !!" ואז הסברתם לי ונתתם לי קישור שאני צריכה לקנות כבל רשת ולחבר וזה ואמרתי לכם שאני יכולה/צריכה להזיז את המודם לאמצע של החדר מדרגות אבל המודם פשוט מחובר עם חוטים קצרים מידי ואיך אני מאריכה אותו ומקרבת אותו לחדר שלמעלה ששם נמצא המחשב הנייד שלי.למטה בחדר מדרגות נמצא המחשב השולחני שמחובר למודם ולראוטר שאמור להיות לנייד. ואז שאלתי את זה ולא עניתם לי עוד
‏"אז איזה חוטים אני צריכה לקנות בשביל לחבר את המודם של המחשב למטה לראוטר (ואיפה? בהום סנטר ובבאג אני אמצא?) אני אסביר לך, המודם של המחשב למטה(המחשב ממוקם בדיוק מתחת לחדר מדרגות) מחובר בעוד שניי חוטים לבנים ובשביל להזיז את המודם ללמעלה של החדר מדרגות צריך להאריך אותם..זה אפשרי? והכבל רשת זה כבר חוט דיי ארוך אותו לא צריך להאריך? יש כמה סוגים של כבליי רשת? עם אורכים שונים? אני מבולבלת..אני מזה אשמח לעזרה..
תודה מראש!!

cheif

Member
מנהל
סדר בבלאגן

1. המודם מתחבר לקיר (שקע טלפון) באמצעות כבל טלפון סטנדרטי. 2. המודם מתחבר לראוטר באמצעות כבל רשת שנקרא לעיתים גם כבל RJ45. את צריכה כבל רשת "ישר" (לא מוצלב) באורך המתאים לסביבה שלך. 3. הראוטר מתחבר אל המחשב באמצעות כבל רשת "ישר".

koko992

New member
האם מאריך טווח יכול לעזור לי?../images/Emo4.gif

האם מאריך טווח יכול להיות יעיל במצב הזה?
למישהו יש פה גם בעיה דומה ויש לו מאריך טווח שפתר לו את הבעיה..האם יש איזשהו מאריך טווח שאתם יכולים להמליץ לי עליו? תודה!

koko992

New member
זה מסובך לי מידי...../images/Emo201.gif

זה מסובך לי מידי כל ההסברים שם של איך להגדיר וכו...אתם חושבים שעדיף לי כבר להזמין טכנאי מחשבים שיעשה את זה במקומי? כי לבד אני לא אצליח...

cheif

Member
מנהל
ת:

אני מניח שאת החלפת הכבלים בארוכים יותר את יכולה לעשות לבד ובסופו של דבר זה הפתרון העדיף. לגבי "מגביר", זה יכול לתת פתרון אבל זה תוספת כסף למגביר עצמו וכנראה גם לטכנאי....

למעלה