מחכה בנרות לסופי שבוע

nosha1

New member
מחכה בנרות לסופי שבוע

בסופי שבוע אני יוצאת למועדונים בכדי להראות לכולם את הביצועים שלי. זה לא כיף לרקוד לבד. זה מאוד מחמיא ומהנה שכולם מסתכלים ואפילו מצטרפים לריקוד. יש כאלה שגם שמים כסף וזה בכלל לא מפריע לי
הריקוד בשבילי הוא כמו סוג של סם. לא יכולה שלא לרקוד אותו. מה איתכן, אתן רוקדות במועדונים או שרק מתאמנות בבית??

../images/Emo12.gif (נדבק לי הפרצוף הזה היום ../images/Emo8.gif)

רוקדת במועדונים? כלומר, ממש כאלו של מוזיקה מזרחית והכל?! נשמע מעניין למדי! ספרי על זה עוד! אישית- אני יוצאת לבלות לעיתים, ורוקדת בעיקר במועדונים, אבל לא כאלו עם מוזיקה מזרחית- ובמקומות שאני הולכת אליהם- אף אחד לא יחשוב אפילו לשים לי כסף (וחבל?! אני מובטלת
)... התגובות שאני מקבלת כשאני רוקדת הן מאד מגוונות- אבל זה בעיקר בגלל סוג המקומות שאני יוצאת לרקוד בהם (משיקולים של חברים\מוזיקה שאני אוהבת\ אנשים במקום...). לפני שבוע וחצי, למשל, בפעם האחרונה שיצאתי לרקוד (טוב, אני לא כזו בליינית!
), זה היה במקום עם מוזיקה אפלולית כמעה, ושרוב אוכלוסיו היו... גייז. למרות זאת קצרתי כמה מחמאות על האופן שבו אני רוקדת (שלמבינות בעניין- היה מורגש מיד שמדובר בריקוד בטן, אלא שתושבי המקום לא ממש מכירים...) מכמה גייז, מחברותי (שאחת מהן ממש נעמדה ונעצה בי מבט באיזשהו שלב- זה היה די מחמיא!) ומכל סטרייט שהזדמן למקום... אז כמו שכתוב בציטוט שלי- אני אוהבת לרקוד המון ובכל הזדמנות שיש לי... בקשר ללשים כסף- לי זה נראה קצת זול- כמו שבטח הרוב חושבות, כי לא מוצא חן בעיני שבתמורה לשטר שינעצו לי בחזיה- יקבלו החלקה על השד שלי... אצלי בהרגשה, אני לא רוקדת כדי לשווק את המיניות שלי, אלא כדי להנות בעצמי מגופי... הייתי רוצה להבין איך את מתייחסת לנושא, ואיך זה שזה לא מפריע לך.

nosha1

New member
זול? ממש לא

תראי, במועדונים יש מי שמחמיא לי על כמה שאני רוקדת יפה. בקשר לכסף ממש לא מפריע לי כי בכל מקרה אני לא עובדת כרגע, הם לא מבקשים תמורה, בסך הכל גברים שיכורים ולא מזיקים וזו ההנאה שלהם. הם לא שמים לי כס על החזה, ולדעתי זה בכלל לא זול אפילו במשפחה שמים לי כסף שאני רוקדת. המועדונים שאני הולכת אליהם הם של מוסיקה מזרחית בלבד ובין זמר לזמר שמים שירי פופ. יש מועדונים שמביאים רקדניות בטן מקצועיות ואני ממש מביישת אותן בתנועות שלי. טוב אני חייבת להתכונן להערב, יש לי יום הולדת ואני יוצאת למועדון בראשון. שבוע טוב לכולם

../images/Emo124.gif בואו תנו דעתכן!

מי שמתחילה מכאן- מוזמנת לקרוא אחורה בשרשור. נושה שלנו כאן, יוצאת לרקוד במועדונים של מוזיקה מזרחית ומביכה את הרקדניות המקצועיות ביופיין של תנועותיה... היא אומרת שלעיתים הגברים במועדון מצמידים לחזה שלה כסף, והיא לא מרגישה רע עם זה כלל... אני אמרתי שזה קצת זול בעיני, ואני אמשיך ואומר- שלדעתי זה מקבע איזשהי תחושה שהריקוד שלנו נועד רק כדי לשלהב את יצריהם של הגברים- ומוריד את ערכו של הריקוד כאומנות... לדעתי הריקוד שלנו הוא אומנות בפני עצמה, מלאת רגשות ופנים שונים, ומגיע לה יחס ככזו... תשלום כסף בדרך שמתוארת על ידי נושה, הוא לדעתי לפחות, איזשהי הבעה עליונות על הרוקדת- את תרקדי לי ותלהיטי את יצרי, בתמורה לכך- אני אשלם לך כרצוני... לא יודעת. מה דעתכם בנושא?

Idan91

New member
לדעתי, את לגמרי צודקת.

לתת כסף בצורה כזאת זה הרבה מעבר ל"הבעת עליונות על הרוקדת", זה גועל נפש ויש פה לא מעט שוביניזם. בעיניי, פשוט דוחה.

מה שאת אומרת...

זה נכון מהצד של הגבר... ובכל זאת, כאן אנחנו מסתכלים מהצד של האישה- ולדעתי מספיק שהבחורה תרגיש שיש באקט הזה משום הגדרתה כ"יוצרת גירויים מיניים בתשלום" כדי שהיא תבין למה זה זול ולא נכון. ובכל זאת, הנה לפנינו נערה שאוהבת לרקוד, ואוהבת שמסתכלים עליה רוקדת- ומוצאת באקט נתינת הכסף תמורת הריקוד- הערכה על כשרונותיה... לא צריך לקטול. אני חושבת שדי אם היא תבין שכשרונותיה לא צריכים להמדד דרך ידיהם של גברים שמחפשים גירויים מיניים.

../images/Emo20.gif../images/Emo142.gif../images/Emo77.gif../images/Emo175.gif../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif

מזל טוב! איך שכחתי?! מקווה שבילית נהדר, ושהשנה הבאה בחייך תהיה מאושרת

shiri33

New member
ספרי לי איזה מועדונים ?

אני מרביצה קטעים בחתונות אבל בגילי -33- כבר אין לי כ"כ הרבה חתונות סביבי... ספרי לי לאילו מועדונים את הולכת... ראית את הסרט משי אדום? את חייבת לראות...

למעלה