מחירי משלוח

mizeman

New member
מחירי משלוח

תמיד המחירים שיוצאים לי במחשבון באתר הדור נראים לי מוגזמים. איך אני באמת יכול לדעת כמה יעלה לי משלוח כשאני מעלה ליסט? חוץ מזה זה תלוי מאוד במקום אליו אני אשלח לבסוף את החבילה.... אז מה עושים? שאלה נוספת.... עמה אמורה לעלות לי שליחה של חבילה (קופסא) במשקל של קילו? תודה.

Platform

New member
תשובות

קח את החבילה לדואר ותבקש לדעת מה המחיר אפשרות נוספת תיקח את המכנה הגבוה של האפשרות למשלוח לדוגמה דואר רשום רגיל עולה בין 10-14 שקל לארה"ב (שהנפוץ זה 12) אז תרשום משלוח 13 שקל לדוגמה כמובן תלוי בסוג המשלוח, משקל וסוג החבילה או המטעפה

mizeman

New member
צירפתי תמונה... זה הגיוני?

מה אתם אומרים? יכול להיות שזה המחיר של חבילה של קילו לארה"ב?!

Platform

New member
תבדוק כמה זה ב EMS

נאה לי עד קילו 90 שקל יכול להיות שמעל משקל מסויים זה ישר הולך ל EMS לא סגור על זה וד"א תבדוק במשקל כמה זה קילו, תאמין לי אתה תתפלא שהמוצרים בד"כ חצי מהמשקל שחשבת שהם (כמובן שזה כולל האריזה עצמה)

טלי5555

New member
במחשבון רשות הדואר

עד 2 ק"ג אתה מחשב כ"מכתב". לא חבילה. אתה מגדיר: דואר לחו"ל, מכתב/דבר דפוס, רשום, מקליד את המשקל.

mizeman

New member
זה כבר יותר בגיוני...

אם אני מחשב לפי מכתב זה 27.10 במשלוח רשום... מוזר... מכתב במשקל כזה.... בטוח?! הרי אני שולח קופסא...

Platform

New member
עזוב דיבורים תצביע ברגליים

קפוץ לסניף הדואר להתרשמות ראשונית למשלוח לחו"ל קח את המוצר והאריזה תבקש לדעת כמה יעלה לשלוח לארה"ב וכמה לאירופה קח לדוגמה מישיגן (למעלה במפה בארה"ב) וקח לדוגמה רומניה שנמצאת במרכז אירופה וגם לא מעצמה כמו צרפת וגרמניה תשאל מחירים וזמני שילוח שם תקבל תמונה הרבה יותר טובה

טלי5555

New member
כן

החישוב הוא לפי המשקל. אלו ההגדרות של הדואר. אין משמעות לצורה אם זו קופסה או מעטפה. עד 2 ק"ג - זה מכתב. שלשום שלחתי בדואר רשום קופסה להולנד בגודל : 20X30X15 בערך, במשקל פחות מ-200 גרם. שילמתי 10.40 ש"ח

זהר12

New member
זהו בדיוק. זה מה שעלה לי כששלחתי לארה"ב

קופסא בגודל של 20X20 ס"מ ובמשקל של קילו בערך.

למעלה