מחירים מופרזים

nelo00

New member
צודקת חלקית

אני עדין מדבר על לפני החג שהעלו את מחיר הדוכן מ120 ל220 אני לא חושב שזה בא מקיניון אלא יוזמה פרטית של מנהל היריד לא מאמין שהקיניון מבקש לקראת החגים תוספת מהחניות

HayaBee

New member
יש לי בקשה טכנית אליך. ובהמשך הדיון.....

שים לב לשרשר את ההודעות שלך להודעה הקודמת או להודעה הראשית באותו נושא ולא לפתוח נושא חדש כל פעם כשבעצם הנושא הוא אותו נושא רק המשך דיון. תודה . לגבי מודיעין, האם זה היריד בישפאר של תיקי? כפי שכתבת עלה מ-120 ל- 220 שח? אוקי, אתה בעצם שואל את תיקי מה הסיבה. האם ניסית לשאול אותה? אני מקוה שהיא תכנס לפורום ותענה לך . לדעתי למפיק מותר להעלות במידה מסוימת את המחיר באם הוא רוצה בחג להרויח יותר. גם אתה צופה יותר מכירות לקראת החג, זה לא בדיוק אמור לקחת את כל הרווח שלך, אצלו הרווח הוא פחות או יותר קבוע כל הזמן. מה קורה כשבעל הדוכן מחליט להעלות מחירים, מישהו אומר לו שהוא לא יכול? את התשובה נותנים הלקוחות שלא קונים, כנ"ל גם לגבי המפיק שהעלה מחיר, אתה יכול לוותר ולא לעבוד אצלו הוא ימצא לקוח אחר שלא יתלונן ויגיד לו תודה על ההזדמנות לבוא ולהקים דוכן מכירות לקראת החג. יתכן שהמחיר הגבוה הוא רק לדוכנים חדשים שלא עובדים במקום לאורך כל השנה, האם עבדת שם באופן קבוע? האם צברת זכויות במקום? גילית נאמנות והתמדה? אז אם זה קורה בשבוע החג, השתדל למכור ככל יכולתך לפני החג ואל תבוא בשבוע החג. יתכן שבעלי הקניון ביקשו יותר בגלל החג. תאר לך שהיו סוגרים את המקום לדוכנים ואומרים שבעלי החנויות רוצים להיות הבלעדיים לקראת החג, אז לא היתה לך עבודה בכלל, זה בהחלט קורה במספר קניונים. ואולי הסיבה בכלל אחרת, נחכה ונראה. בכל אופן שיהיה לך בהצלחה במכירת תכשיטים לקראת החג וגם חג שמח.

nelo00

New member
תשובה

עוד פעם את מביעה את דעתך שלדעתי אינה חוקית אז למה באמת הקיניונים לא מפסיקים את הירדים אולי כי הם למעשה כוח משיכה אני יכול להגיד לך בוודאות מבני משפחתי הם הולכים לקיניון רק בגלל הדוכנים אז אולי לא ננסה להפיל מורא על האנשים הנפלאים שעוסקים יום יום בזה אבל נצטט אולי אולי זה חוקי מעט אבל זה מסריח

ל -nelo00

לא יודעת מי אתה, אבל אתה עובד בדוכנים במקום קבוע? אני לא מארגנת, יש לי דוכן, אני עובדת בשני קניונים קבועים ושניהם ביטלו את היריד הקבוע בשבועיים שלפני החג. אני יכולה לספר לך שיש קניון שאני הפסקתי לעבוד בו ולו רק מהסיבה הפשוטה שהוא מביא את הדוכנים ביום החלש שלו כדי שהם ימשכו קהל, הוא לא משקיע בפרסום או יחסי ציבור של אותו יריד וככה רוב בעלי הדוכנים סובלים כי המכירות חלשות ביותר ואגב השכירות שם היא מעבר ל- 220 ש"ח ולא בימי חג. אני לא באה לצודד באף אחד, אבל חיה שומעת ויודעת הרבה דברים והיא מדברת מניסיון. האם אתה בדקת את הדברים לפני שאתה קוטל אותם? האם אתה מדבר מניסיון של קניון אחד במודיעין? אני יכולה לדבר אתך על ניסיון שלי עם לפחות 10 קניונים ועוד אחרים שהתנסו בהם חבריי ולהגיד לך שחיה צודקת. בפורום הקודם נידוש (נדון עד כדי שהפך לנדוש) העניין של מחירי הדוכנים. חבל לפתוח את הדיון הזה שוב, זה בבחינת חול וחול ואין מה לאכול. כן יש מארגנים שדורשים מחיר מופרז בלי הצדקה ולכן לא תמצא אותי שם, הבחירה בידיך. שיהיה לנו סוף שבוע נעים ורגוע, שבת שלום

nelo00

New member
תגובה לחורזת הקטנה

מענין שרק את או חיה מגיבות ואתם לא עונות לשאלה פשוטה למה למה למה לפני החג העלתה הגברת ב54 אחוז את מחיר הדוכן היא מוזמנת לענות שזב בגלל הקיניון או עליות גבוהות יותר אתמול אמרתי לחיה שמארגני הירדים הם מוצר קשיח קיבלתי תשובה רדודה מפה אני מקיש בכלכלה היא לא מבינה אני למזלי עבדתי בשרות המידנה על כן פרנסתי עליהם עד יומי האחרון ודבר נוסף שכדי שתדעי גם במסחר יש הגינות יש מסחר הוגן ויש חזירות לצערי חלק בחר במילה השניה

HayaBee

New member
אכן אני לא כלכלנית וכשצובטים אותי זה כואב....

אני לא מוצר קשיח. שמחה שיש לך די לפרנסתך כתוצאה מפנסיה ממשלתית. לולא החורזת ואני לא היית נענה כלל, אז ראה נא את הפן החיובי בתשובותינו. לצערי האחרים נמנעים , לעומת זאת היה סמוך ובטוח שרבים משתתפים בדיון באחורי הקלעים. ההזמנה שלך לגברת ב ? לא נענתה לצערי. תוכל לפנות אליה בצורה ישירה ואולי תקבל תשובה. מצד שני חשוב בעצמך, למה לה להיכנס לויכוח? שבת שלום.

ברביונה

New member
כדאי לה מאוד להיכנס לויכוח

מאחר ובעוד כמה ימים נפתח במודיעין קניון חדש של עזריאלי. מה זה אומר? שכל לקוחות מודיעין ינהרו לשם ואף אחד לא יגיע ליריד במודיעין. הרי היריד במקום פתוח גשם/קור/שרב וקניון הוא קניון במיוחד שהוא חדש. בכל מקרה הגברת תיקי טיפסה על עץ גבוה וכדאי לטובת פרנסתה שתרד מהעץ בקפיצה אחרת תמצא עצמה לבד בימי שישי ביריד. אני חייבת להוסיף שהיא פשוט חצופה להעלות מחיר מ120 ל220 זו חזירות לשמה. היא מעלה לכולם גם לקבועים וגם לחדשים. חבל ששכחת מהר מאוד מאיפה באת תיקי - גם לך היה דוכן. רק שתדעי שכרגע הדוכנים שותקים זה לא אומר שהם לא פועלים ומחפשים מקומות אחרים. מי שרוצה לעבוד במודיעין כדאי שיפנה למארגן אבי שיפעיל את היריד בתוך הקניון.

kfirla3

New member
NELO00 - צורם וכואב אבל...

ישנם מיקומים שבהם כדאי יותר לעבוד בהם ויש כאלו שפחות. יש מקום שתשלם בו הרבה ותעשה המון כסף, יש מקום שתשלם בו קצת ותעשה פחות. הכל תלוי במוצר שלך ,במחירים שלך ובמיקום. מיקום שלא נראה לך ,אל תעבוד בו. יריד שלו מתאים לך מראש אל תלך, סכום שנראה לך גבוה - אל תשלם. להתעצבן לא יעזור ולתקוף את מנהלת הפורום בהחלט לא יאה, היא סה"כ פה בשבילך ובשביל כולם, כמו כל אחד מאיתנו. אם יש לך ניסיון במכירות ובירידים אתה כבר יודע שיש ירידים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות. מחיר שעלה לטובת יריד מיוחד צפוי להכניס לך סכום כפול(מניסיון בכמה מיקומים) .אם מתאים לך, עד היום במיקום שהיית אתה בטח יודע שצפויה לך הכנסה גדולה יותר, ואם לא, אז אין לך מה לעמוד שם... גם לי העלו את השכירות במיקום שאני עומד כל השנה!!! אבל אני יודע שלקראת הפסח אני צפוי להכנסה גבוהה יותר. זה שאחרים לא עונים זה בגלל שכבר מיצינו את הנושא הזה, ויש דברים יותר חשובים ומעניינים מאשר לדון בנושא זה בפורום...חג מתקרב אז בהצלחה בכל אופן, וחג שמח...

אהוד55

New member
צורם כואב אבל

כפיר היקר תודה לך על השיעור המאלף שלך בנושא היכן להניח דוכן ואיך מחשבים כדאיות אבל לצערי אני לא בעל דוכן בשום מקום לכן זה לא רלוונטי מה שאתה אומר עדין נשארתי עם שאלה למה למה רק היא העלתה את מחיר הדוכן לפני החג לי ממש ממש אין לי אינטרס אני אפילו לא מכיר אותה ונאחל לכולנו חג חרות שמח

gipsi

New member
לא הפסדת כלום שלא הכרת אותה

על הגברת הזו אפשר לומר וישמן ישורון ויבעט, היא צעירה מדי להבין שהגלגל עגול ואתה פעם למעלה ופעם למטה והיא מהר מאד תבין שזה שהיא מחבלת בפרנסתם של אחרים ענשה יהיה שהיא עצמה תפסיד את פרנסתה,מעניין מה השכלתה האומנותית, להחליט מי אומן ומי לו, מי יכנס ליריד ומי לא, והכי מגוכחת טענתה שקודם כל ייכנסו אמהות חד הוריות, חה חה. אז שמענו שיש מפיקים שמבקשים שוחד מיני ויש מפיקות שדואגות לחד הוריות ומה עלינו להבין שמי שלא כזה יילך לחפש את החברים שלו. ולתיקי הייתי אומר, על כל דבר בחיים משלמים ודי לחכימא ברמיזא. צודק כפיר , לא מתאים לך על תעבוד אתם .

למעלה