מחירים מופרזים

nelo00

New member
מחירים מופרזים

מגיעב פסח עלינו לטובה ואז מנהלי ירידים משום מה מעלים מחירים כאילו שבמודעין הערייה או המועצה העלתה את הארנוונה במאה אחוז מה זה הדבר המכוער הזה כמו כן ברחובות על מה ולמה החליט מי שהחליט 180 באיזור פתוח ללא מזגן ללא שום הוצאה מצד עריית רחובות או כל גורם כשאין חגים האם מורידים את המחרים ל50 שקלים קחו לתשומת ליבכם

הפתרון!!!

תתאגדו תבחרו ועד מבינכם שיתחלף כל תקופה וייצג אתכם . אתם כח מול הקניונים למה שכולם יעשו הון עליכם? הרבה מקומות שמחים שאתם מגיעים כי אתם מוסיפים עניין וצבע ומביאים אנשים עם הקניונים כשאתם קבוצה מאוגדת אפשר לקבל מחיר תורידו מכם את עמלות התיווך המופרזות של מנהלי הדוכנים

HayaBee

New member
הי תום ברוך הבא, מזמן מזמן לא ראינוך

לעצם הרעיון, הוא לא כל כך טוב. כיוון שבעלי הקניון ידרשו סכומים גבוהים יותר, ראו בעלי נסיון בעיר של עמק חפר. הרעיון הנכון הוא פשוט מאוד: לא להרשם לירידים שבהם נדרש סכום שאינך מעונין לשלם. כשתפחת כמות הדוכנים הנרשמים אולי ירד המחיר. אך אם נרשמת, הרי הסכמת לשלם אז תשלם בלי נהי ובכי. אין טעם להתלונן כשנמצאים במקום והיה הסכם בינ הדוכן למארגן היריד, את כל ההתמקחות עושים קודם ולא משנה אחר כך אם מכרת או לא. כמו שחנויות משלמות שכר דירה לקניונים ואחוז מרווחיהן לאחזקה ואין טעם להתלונן כך גם עם הדוכן. אם מנסיון המכירות שלך יכולות להכשל, אזי אל תרשם, אל תקח צא'נס על חשבון מארגן היריד, גם הוא משלם לבעל המקום אם מכרת או לא. הוא הרי יכול לקחת דוכן אחר במקומך.

את כנראה מבלבלת אותי עם מישהו אחר

אני בחורה
אני עדיין חושבת שיש לכם צורך להתאגד. אני לא מוכרת בדוכנים ואין לי שום אינטרס. מארגני הדוכנים פשוט עושים עליכם קופה בדיוק כמו חברות כח אדם. אתם כקבוצה מאוחדת יש לכם כח מיקוח ואם תגיעו כגוף עם נציגות להנהלת הקניונים תקבלו מחיר הוגן ולו רק תחסכו את דמי התיווך של מארגנים למינהם וכבר הרווחתם בגדול... בהצלחה

HayaBee

New member
כנראה צודקת בענין הטעות של הזיהוי, לא עסקת ב

כרטיסים מצוירים פעם? לגבי הדוכנים, זה לא נראה לי אפשררי להתאגד. מתווכים עושים קופה על קונים ומוכרים של דירות, אפילו אם מצאו ההודעה בעיתון ולא עלתה להם כסף. יש שורת מרוויחים בכל מקום. ככה זה. כל אחד צריך לשקול לגופו של ענין מה מתאים לו בלי להפך לבעיתי. גם בבורסה יש מתווכים, הבנק הוא מתווך....מי בעצם לא? כשעושים מחרוזת קונים את החרוזים ומוכרים הרבה יותר ביוקר בגלל שהוסיפו חוט שאיגד את החרוזים יחד...זה לא תיווך? ניסינו להתארגן בעבר לארגן ולהתאד לחוגי בית, אפילו אחד לא יצא לפועל, ההענות היתה תאורטית ללא שום דבר מעשי.

בואי נסכים שאנחנו לא מסכימות ../images/Emo13.gif

לא עסקתי בכרטיסים מצויירים אני עוסקת בהרבה תחומים יתכן שפעם העלתי כרטיסי ברכה שהם צילום של עבודות שלי בקומונה של הדוכנים זה הכי קרוב שהיה לי עם כרטיסים
בהצלחה לכולם ותמשיכו ליצור בהנאה

HayaBee

New member
אכן לא טעיתי, זו את עם הכרטיסים, נכון .......

לפני כשנתיים. זוכרת את הרצ"ב, זה שלך ?! תהיתי על הקשר אז בין הכרטיסים לעוגות.

וואו! איזה זכרון ענק יש לך ../images/Emo13.gif

בכרטיס הספציפי זה צילום של לטאה מעיסת נייר שעשיתי והיו גם כרטיסים שצילמתי בהם עוגות כל הכבוד לך

nelo00

New member
מחירים מופרזים

אין בעיה עם קביעת מחיר ולעמוד בהסכם גם פני הנחת הדוכן וגם אחרי אני מדבר על מקומות שביום יום עולה 120 שקלים וראה פלא לפני החג עולה כבר 220 איך נוצר ההפרש הזה הדולר יורד הדלק יורד מאיתנו מבקשים להוריד מחיר מישהוא יכול להסביר את המשווה י תודה

nelo00

New member
מחירים מופרזים

כן אפשר להתאגד אבל לא מול הקיניונים אלא נגד מנהל יריד שמפריז ולדאוג שאף אחד לא יגיע אליו אם תהיה אינפורמציה זורמת בין בעלי דוכנים אזכן אפשרי

HayaBee

New member
אני לא בדיוק חושבת שיקנו דלק ב-5 מליון דולר,

כבר ימצאו לזה תחליף - ראה המכונית החשמלית וכו, כך זה בכל דבר, מבקשים את המחיר הגבוה ביותר שהשוק יכול לסבול, כך בעלי הדוכנים וכך יעשו גם הקניונים או שהם כבר עושים זאת מול מארגני הירידים שאין להם ברירה אלא לגלגל זאת על בעלי הדוכנים. אם אי אפשר להתארגן נגדם או מולם - הקניונים כדבריך - זה בדיוק כמו מארגני הירידים, הכסף שמארגן היריד מרויח ילך ישירות לקניונים המחירים לא ירדו. אני לא מטעה איש, אני מביעה את דעתי. וזו מטרת הפורום כאן להזרים מידע בין בעלי הדוכנים, אבל אני לא רואה את זה קורה כל כך, רובכם עוצרים את המידע ומפחדים להביע את דעתכם, למרות הניק ששומר על אלמוניות ולמרות שסך הכל זה יביא לבעלי הדוכנים את האפשרות לדעת מה קורה גם במקומות אחרים. בכל אופן נראה שהמידע עובר בין האנשים בכל יריד בו הם נפגשים ומחליפים חוויות. אילו הייתם מביאים המידע לכאן ואנשים היו יכולים לשאול, להביע גם דעתם ומספרים על נסיונם היה עדיף לכולם. אתם מוזמנים לעשות זאת וכמובן להתחלק במידע על ירידים שאינם מופיעים כאן, המידע שבידכם רב מזה שאני משיגה עבורכם, אנא שתפו פעולה.

HayaBee

New member
בתשובה להערה שלך בענין העלאה לקראת החג

כמו שהדוכנים מחכים לקראת החג לרווחים נאים ומכירות טובות, כך, נראה לי שגם המפיקים רוצים להנות מהרווח הצפוי לקראת החג. אני לא הייתי מאשימה אותם. אבל לרוב זה ארוע חד פעמי בו דורשים מחיר יותר גבוה, זהו ארוע שמוזמן באופן חריג על ידי רשות, קניון וכו, מושקעת בו בדרך כלל יותר דקורציה וכיוצ"ב, יתכן שכל אלו ועוד אחרים גורמים למחיר להיות גבוה יותר. אני לא מכירה מקום קבוע שמעלה מחיר לקראת חג. אם אתה מכיר, ספר לנו , אולי זה יביא את המפיק להוריד המחיר למחיר הרגיל.

HayaBee

New member
נלו או אהוד, אתה קצת מבולבל בענין הכינויים

ומבלבל גם אותנו. כדאי לשמור על אחידות בכינוי לצורך הדיון, שאלות ותשובות. לגבי העלאת המחיר ביריד ובכן לא קיבלנו תשובה. יש לשער שבגלל הדרישה עלה המחיר ככה זה בכלכלה כשיש הצע רב המחיר יורד וכשיש ביקוש המחיר עולה. מי שלא מתאים לו, פשוט כמו שכבר נכתב כאן לא מצטרפים. צריך לעשות החישוב מראש ולקחת אחריות על ההחלטה. בהצלחה לך אםיש לך או אין לך דוכןף כנראה שבכל זאת יש לך זיקה לנושא.

nelo00

New member
מחירים מופרזים

לחיה את טועה ומטעה ועל מה אני מדבר אחד שקושר חוט בשרשרת ומבקש מחיר על המוצר זה ליגיטמי אז ירכשו או לא ירכשו את המוצר לפני החג הוא לא מעלה את המוצר במחיר כפול מנהל יריד נקרא מוצר קשיח בלעדיו אין גישה ליריד תתארי לך שחברת תרופות תחליט שאקמול עולה לך מיליון דולר מה תעשי או טונה אחת של דגנים יעלה לך מליון דולר מה תעשי או נפט 5 מלוליון דולר זה המחיר שהם דורשים אזבבקשה לא תקני או תתדאגי שהמחיר ירד ועל זה אני מלין שירידו את המחיר

למעלה