מחיקת השרשור

לה פטיט

New member
את השאלות לגדי תפנה עליו!

בנוסף עם עובדות לא מתווכחים! ושוב אני נתפסת לקטנות אני לא פילונת אני ממש שמנה.

את זו שמתווכחת עם העובדות, לא

אני.. מצד שני, את גם זו שאיימה בתביעה.. מינו לצב"ח ת"א דובר/ת נוסף לא ידענו?

לה פטיט

New member
לא ידעתי שפניה לערכאות משפטיות

זה איום. אבל אולי זה נכנס לאחרונה לחוק העונשין.

לא, פניה לערכאות משפטיות אינה

איום, אבל הצורה בה הצגת את את הפניה לערכאות אלו, ונפנוף בה כאמצעי לסתימת פיות, בהחלט יכולות להתפש ככאלו.. אבל, עזבי, כנראה שגם ככה נראה שקלטת יותר מידי מידע ליום אחד..

דווקא יש לי הרבה מה לומר לך, רק

לא בטוח שזה יעבור את קרום הפנאטיות העיוורת ל"גורואים", ויטנר ונבו, שהיקפת את עצמך בו..

זה שתשמחי לשמוע - ברור לי, אני רק

תוהה, האם, בגלל ההערצה העיוורת שאת רוכשת ל"שילוש הקדוש" (צב"ח, ויטנר ונבו), עליה העדת בעצמך, גם תוכלי להבין את הנאמר..

לה פטיט

New member
אולי את לא יודעת אבל ישנה תלונה

במשטרה כנגד ריבה מאיר על התעללות בבעלי חיים והחקירה בעיצומה. בנוסף המשטרה לקחה ממנה את כול בעלי החיים בצו דרך בית משפט בגלל ההתעללות. אז את תומכת!

B0NB0N

New member
אם יורשה לי להעיר...באופן אוביקטיבי

הרי שתלונה במשטרה היא לא הוכחה לכך שהיא מוצדקת. כל אחד יכול להתלונן ויש כאלה שמגישים תלונות כזב - אד שלא מוכיחים את האשמה - הכל בגדר חשד. ואגב, המשטרה לא לקחה לריבי מאייר את החתולים.... אלא פיקחה על לכידת החתולים באיזור בחדרה והעברתם לגירגורים... מי שחסם את הכניסה ולקיחת החתולים מלכתחילה היו אנשים שפלשו וגרו בשטח והשתלטו עליו ועל החתולים שהפכו לבני ערובה בגלל חילוקי דעות. את זה כל אחד יודע, גם מי שנגד ריבי מאייר.. אז תדייקי בדברייך.

לה פטיט

New member
לא! הצו הוצא כנגד העמותה למען

החתול. בנוסף העמותה פשטה את הרגל וממשיכה להתרים באתר שלה. בנושא המשטרה נכון אבל הוצא צו על התעללות אז כבר יש החלטת בניים של שופט.

בואי נעשה לך סדר בדברים:

ריבי מאייר פרשה, העמותה נסגרה, ואת כל החתולים מחדרה היו אמורים להעביר לבית המחסה החדש שבמרכז הארץ, השייך לעמותה החדשה "גרגורים", כמה מעובדי חדרה (אאל"ט שניים) נשארו שם, והמשיכו להחזיק את בית המחסה הישן ואת החתולים שבו בשיניים ובציפורניים, מה שאילץ את שוטרי מדור איכות הסביבה, וטרינרים ולוכדים מקצועיים לפרוץ לשם ולחלץ את החתולים (186 במספר+ כמה כלבים) כדי להעבירם לבית המחסה החדש.. למעשה, כמו שזה נראה, "העמותה למען החתול", במתכונתה הקודמת, אינה קיימת יותר, "גירגורים" קמה במקומה..

לה פטיט

New member
טוב ריבה בואי נמשיך בדיון תמיד

רציתי לשוחח איך. מדוע האתר של העמותה למען החתול ממשיך להתרים? הרי מדובר בעבירה פלילית!

צר לי לאכזב אותך, גברתי הפילה,

אינני ריבי מאייר, מעולם לא הייתי ריבי מאייר, ואין חשש שאהיה ריבי מאייר בגלגול החיים הזה.. בקשר לגלגול החיים הבא? מי יודע..
את טענותיך את מוזמנת להפנות לריבי מאייר האמיתית..

למעלה