*מחזיקה אצבעות*

קליפס

New member
*מחזיקה אצבעות*

הלוואי שההודעה תישלח. משום מה בזמן האחרון אני לא מצליחה לשלוח הודעות שיש בהן נושא .. אזזזז אולי כבר אפשר !!
בכל מקרה ...... שיררר
- בהצלחההה עם וינגייט, לפי דעתי זה רעיון מעולה, העיקר שתעשי משהו שאת אוהבת ..
דובששששניתתהה שאני אוהבת כבר מאז שהצטרפתי לפורום ומיד התאהבתי
- הכל יהיהה בסייידרררר
לכולנו יש התקפות כאלה, עם הזמן הגוף יתרגל לאכול פחות, ככל שתתני לו לאכול מאוזן במהלך הימים ולא יצא מצב שלמשל שבוע לא אכלת כלום חוץ מאנערף, תפוחים (טפו טפו טפו
נא לא להעז לעשות זאת) ופתאום אח"כ יצא מצב שאת טורפת לא יודעת, וואפלים ?
בכל אופן בענייני דיאטות אני לא מבינה, אבל מה שאני יודעת זה שכל מה שתרצי תצליחי ואני לא צריכה אפילו להכיר אותך בשביל לדעת.
עדי - אם אי פעם תחליטי שאת לא רוצה ללכת יחפה, אצלי נמצאים הגרביים, בחיי !!!
(אולי אפילו נארגן לך זוג נעליים, אם תהיי נחמדה
) כל שאר החדשים - ב ב ב ה צ ל ח ח ה ה ה ה ה ה ה !!!!!!!!!! אני באופן אישי ממש במצב גרוע, הרגע הייתי במין מסעדה, לא יודעת איך להגדיר אותה, אבל ידיד שלי הזמין טוסט ולקחתי לו אחד בלית ברירה (דאמט, טוסטים של מסעדה זה דבר נפלא ..
) ואני ממש כועסת על עצמי אבל מה לעשות .... חוצמזה המוווןןן השתנה אצלי בזמן המועט הזה שלא כתבתי ואני כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי .... וכוללםםםם - מחר ל"ג בעומררר
תהנוווו,
תחגגוווו
ושיהיה כיייףףףףףף
!!!!!!!!!!!

behappy

New member
מה העניינים קליפסית?../images/Emo140.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

נו,צ´פכי........מה קורה?? בכל אופן היום גיליתי ש...........
-->אני לא יכולה ללמוד בוינגייט השנה כי הקורס בתל אביב<באוניברסיטה>ואין לי איפה לגור שם ואין לי כסף להשכיר דירה בת"א כי זה נורא יקררררררררר אבל.........יש גם בשורות טובות! עוד כמה חודשים נפתח קורס כזה בירושלים של פעם בשבוע אחה"צ גם כן של וינגייט אז אני אוכל לשלב את זה עם הלימודים!!!
בכל מקרה,ENOUGH ABOUT ME.................אולי תבואי לצעדה למרות שהיא בטח לא תהיה באילת......
|!!!!!!!! וגם איתך הכל יהיה בסיידר!!טוסט זה לא כזה אסון,יש דברים יותר גרועים<כמו חצי חבילת חומוס 250 גרם שאכלתי אתמול
שכמותי..> ותיהני היום במדורות/מסיבה/על האש/קומזיץ/סתם לשבת בבית....... חג שמייח!!
ממני שיר

קליפס

New member
yo yo yo Shirrrrr ../images/Emo140.gif ../images/Emo25.gif

וווולללללל לדעתי האלטרנטיבה עוד יותר טובה
סנס יו דונט מיס סקול .. חה חה חה אני ממש נהנית לראות אנשים מעל גיל 18 לומדים
, זה נורא משעשע .. בכל אופן כמו שאמרתי - העיקר שאת עושה משהו שאת אוהבת, ואם גם משהו טוב וגם בייצפר ?! הרי זה משובחח !!!!!!!! לצעדה הייתי מתה ללכת אך אהיה שם ברוחי עקב יתר פולניזם בבית (אהמ אבא !) ותאלצו להסתפק בזה
, משום מה נראה לי שתצליחו
.. וויי וויי, אני בצרותתתת .. ביום שישי (שמסיבה לא מובנת ניראה לי ממש רחוקק
..) הברזתי מבצפר
וההורים גילו
. ומיד אח"כ הגיע יום ראשון שהגעתי בשעה 10, ישבתי לי על הספסלים מחוץ לכיתה ובשעה 12 הלכתי. והיוםםם ?!?!
שוב הברזתי, לא בכוונההה !!! תכננתי להבריז משעה ראשונה ולתעורר בזמן לשעה שניה אבלללל לאאאאא הייתי חייבת להירדם ל6 שעות של סיוט ארוך ומתמשך (היינו בבניין יהודים ופלסטיניים וההם ניסו להשמיד אותנו וזה היה כלכך מפחיד בגלל שהיתה אירוניה בכל העניין שחלק מאיתנו שחו בבריכה ו .. די לא יודעת זה פשוט היה מפחידדד
..) וכשהתעוררתי כבר היה 12, ולוקח לי להתכונן לבצפר שעה, וב1 סיימנו. אז אני מחכה לטלפון מהמורה
ולהסביר לה למה לא כדאי לה לספר להורים שלי וכמה שאני מתכוונת להגיע באופן סדיר לבצפר .. בכל אופן זה רק מן תופעת לוואי בגלל ההרגשה הכללית שלי בימים האחרוניים שהיא, איך לומר, לא משהו ... ולכן אני לא יוצאת היום למדורה (כן, מדורהההה
, אמיתיתתתת) כי אני מענישה את עצמי ולא ניראה לי שמגיע לי להינות אם לא עשיתי את חובותיי משמי ללכת לבצפר וכל זה נובע מהחינוך הנוקשה של אמי בשעה שהייתי ילדה קטנה בכיתה ה´ שמבריזה. בואנה מה קורה לי ???? וללללל תהנווווו לכם אתםם !!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני יודעת שאני אלך לישון, לא שישנתי חלילה 20 שעות ביום שישי ועוד 11 היום. אבל כבר אמרתי לכם (או לא לכם ?) שאני לא מסוגלת לתפקד בלי 11 שעות שינה. תאחלו לי חלומות נעימים
אוהבתתתתת את כולםםםם פהההה

behappy

New member
HAVE A NICE LEEP..../images/Emo1.gif../images/Emo1.gif../images/Emo29.gif

.....לפי החישוב שלי את צריכה עוד לישון..אז מההההה את עושה פה???קדימהההההה למיטה!!! ו.....תבריזי רק משיעורים משעממים במיוחד,טוב
<בעצם ככה יוצא שאני מעודדת אותך להבריז מ-90% מהשיעורים...> LOVE YOU TOO!!!
צ´או!! משיר

למעלה