מחוויותיי הלילה

מחוויותיי הלילה

היה לי מקרה של כמעט חלום צלול ואחר כך חלום צלול קצר.
אחרי שהתעוררתי מהשינה בפעם הראשונה ונרדמתי שוב, חלמתי שאני נמצאת במקום ציבורי כלשהו שהוא כמו מתנ"ס או מקום שיש בו חוגים וסדנאות וכו'. אני נכנסת שם לרגע לשירותים ואז במסדרון שליד השירותים, אחרי שאני הולכת משם אני מנסה לכבות את האור אבל המתג חוזר למצבו הקודם כל הזמן והאור לא נכבה. אני שואלת על כך מישהי מצוות המקום והיא אומרת לי שזה מקולקל. אבל אני גם נזכרת שמצבים כאלה, של אור שלא נכבה יכול להיות רמז לחלום. אז אני הולכת לפינה אחרת באותו מקום ומנסה להעביר את היד דרך הקיר, לבדוק אם אני חולמת. זה לא עובד ומישהי אחרת שעוברת שם רואה אותי עושה את זה וצוחקת.
אחר כך התעוררתי ונזכרתי בזה והיה ממש מתסכל, איך פספסתי חלום צלול.

ואז נרדמתי שוב והפעם היה לי חלום צלול אבל ממש קצר. זה התחיל מזה שכאילו חזרתי הביתה מאיזה מקום וכשהגעתי ראיתי את הדלת של הבית פתוחה. לרגע נחרדתי מהמחשבה על זה שעזבתי את הבית ולא נעלתי את הדלת. כשנכנסתי רק אחותי הייתה שם (במציאות אני גרה לבד), החלפתי איתה מילים של "מה נשמע, מה העניינים" וכו'. ואז שוב חשבתי על זה שהדלת הפתוחה היא סימן לחלום, כי זה לא הגיוני שהייתי משאירה את הדלת פתוחה. ואז ניסיתי לעוף והצלחתי גם לעוף וגם לעבור קצת דרך התקרה. לא עברתי לגמרי אבל זה הספיק בשביל להבין בוודאות שאני חולמת.
אבל אז פתאום העיניים נעצמו לי וגם לא ידעתי מה לעשות עם החלום הצלול. חשבתי לצאת משם ולהגיע לאיזה מקום קסום אבל הרגשתי שאני לא יכולה. כל הזמן אמרתי לעצמי: "זה חלום, זה חלום", כדי לחדד את המודעות וגם את בהירות החלום אבל זה לא עזר ובסוף התעוררתי..
כנראה שאני צריכה עוד להתאמן..

למעלה