מחאה!!! שינוי מהותי באתר "דן"

מצב
הנושא נעול.

shim121

New member
בלוחות הזמנים כשיש תדירות גבוהה הם לא מפרטים את הזמנים , אלא כתוב: "כל 10 דקות" "כל 8 דקות", הבעיה היא שהם כותבים כך גם בשעת השירות הראשונה , לדוגמה., א"א עכשיו לדעת מתי מתחיל 51 הראשון מת"א ? ועוד דוגמאות

בלוחות הזמנים כשיש תדירות גבוהה הם לא מפרטים את הזמנים , אלא כתוב: "כל 10 דקות" "כל 8 דקות", הבעיה היא שהם כותבים כך גם בשעת השירות הראשונה , לדוגמה., א"א עכשיו לדעת מתי מתחיל 51 הראשון מת"א ? ועוד דוגמאות
בצד שמאל למעלה..
מתחת לאפשרות של בחירת תאריך אחר... יש קישור להצגת הלו"ז המפורט והמלא.

carmitz2

New member
מה זה הבאג המעצבן והמתמשך הזה באתר של דן

כבר למעלה משבוע שבלוחות זמנים של מספר קווים (או אולי של כולם, לא בדקתי). למשל של קו 60 כתוב כך: (מצורפת תמונה מהאתר) אולי זה בכלל לא באג והם חושבים שזה נוח וברור? כי אני לא מצליחה להבין מזה את הזמנים של יציאת כל אוטובוס. תודה.

כבר למעלה משבוע שבלוחות זמנים של מספר קווים (או אולי של כולם, לא בדקתי). למשל של קו 60 כתוב כך: (מצורפת תמונה מהאתר) אולי זה בכלל לא באג והם חושבים שזה נוח וברור? כי אני לא מצליחה להבין מזה את הזמנים של יציאת כל אוטובוס. תודה.
זה בהחלט לא כזה ברור
אני מניח שהכוונה היא בשעה 06 בבוקר (עד 07) האוטובוס יוצא כל 12 דקות. בשעה 07 - כל 12 דקות וכולי

אפשר לעבור לתצוגה רגילה
זה לא באג.. יש למעלה אפשרות של הצג לפי תדירות או הצג שעות מדויקות (לא בטוח בניסוח אבל זה משהו בסגנון)

Image of me

New member

זה לא באג, כך זה מוצג עבור קווים בעלי תדירות
גבוהה. כי אם הקו יוצא כל 7 דקות, לרוב המשתמשים לא משנות השעות המדויקות. תודה, דניאל, לא ידעתי שאפשר לעבור לתצוגה רגילה, אנסה זאת.

ה2

New member
זה לא באג, כך זה מוצג עבור קווים בעלי תדירות
גבוהה. כי אם הקו יוצא כל 7 דקות, לרוב המשתמשים לא משנות השעות המדויקות. תודה, דניאל, לא ידעתי שאפשר לעבור לתצוגה רגילה, אנסה זאת.
מזל שלפני 30-40 שנה לא היה אינטרנט. אחרת
לקו 5 למשל, שהיה יוצא כל 2.5-3.5 דקות היה צריך כמה עמודים כדי להציג את לוח הזמנים....

אורי404

New member
מזל שלפני 30-40 שנה לא היה אינטרנט. אחרת
לקו 5 למשל, שהיה יוצא כל 2.5-3.5 דקות היה צריך כמה עמודים כדי להציג את לוח הזמנים....
גם מאז הפעלת האתר של "דן" התדירות גבוהה.
- במהלך היום כל חמש דקות. עדיין היו כתובים זמני הקו. אם אני לא טועה בשנות התשעים, כאשר היו מפות של הקו בתחנות היו כתובות התדירויות כך: שעות השיא - 3-4 דקות. מהלך היום - 3-4 דקות. לילה - 5-8 דקות. ייתכן שבהגדרות אני טועה, אך לא בזמנים. מאז שנות התשעים ירדה לדעתי במידת מה כמות הנוסעים בקו. כוונתי היא שגם לאחר הורדת הכרטיסניות ופעילות של מוניות השירות, עדיין היו באמצע וסוף שנות התשעים נוסעים רבים ולאחר מכן עם השנים זה ירד. אם אין טעות בכך אני מסוגל לעלות השערות: - יותר ויותר פעילות של מוניות שירות. נניח שבכל מונית יש שמונה נוסעים (אולי יותר). חמש מוניות וכבר ירד אוטובוס. - ייתכן שבעבר רב התנועה הגיעה מהתחנה המרכזית. במהלך שנות התשעים גם נוספו קווים שונים של הרכבת וגם נוספו תחנות. ייתכן שאנשים, שנוסעים למשל לאיזור דיזנגוף מעדיפים לרדת בתחנת השלום וממנה קווים שונים למרכז תל אביב, כמו למשל קו 63. פחות אנשים במידת מה משתמשים בתחנה המרכזית וממנה קו 5.

טומי*

New member

קו 100

מצב
הנושא נעול.
למעלה