מז"ט על הפורום החדש, וטיפ...

ששרון

New member
מז"ט על הפורום החדש, וטיפ...

נכנסתי לקרוא את המאמרים המצורפים, והופתעתי לראות שלמרבה הצער (ואולי לא חיפשתי היטב), אבל ממה שראיתי אין כלל מאמרים על פיברו, רק על תשישות כרונית.האם פספתי משהו? מאחר והפורום משותף לשתי המחלות, כדאי לנסות להביא חומר על הפיברו גם, ולאזן מעט יותר בין השתים, אחרי הכל, רצוי שגם לחולי הפיברו יהיו מקורות קראיה מעניינים וחדשים... אפשר אולי לבקש לצורך כך את עזרת הרופאים המטפלים שאולי יסכימו לרשום משהו... (?) סתם רעיון... וחוץ מזה, תתחדשו, ושיהיה המון בהצלחה בפורום החדש שרון

sayv

New member
מי מכם זהרה ומי סוני?

קשה עם הכינוי המשותף... זה must? אי אפשר להפריד?

daud

New member
לsayv

אני זוהרה וזוהרה היא סוני
סתאאאאאאאאאם חכי נסתדר נתארגן ויהיה טוב
) האמת היא שנראה לי שלאור "בקשת הקהל אני פשוט אשנה את הכינוי שלי לסוני וזוהרה תעשה מה שהיא תרצה
בכלל אני מקבל לאחרונה המון המון בקשות מהקהל

sayv

New member
אולי כי אתה.. הממ.. . מנהל פורום?..

סתם השערה.

לשרון (לא חשוב איזו מהן)../images/Emo140.gif

שמח ממש לראות אותך אצלינו
ו את לגמרי צודקת בעצתך, כל מה שירמתי בינתיים במאמרים הוא דיי חפיף ואני מתכוון לעדכן כמה פרטים שלא היו לי על המאמרים ועל עוד דברים באתר, כל מיני תיקונים שקבלתי עח"כ ו אח"כ אני אתפנה לסיים את המאמר שלי על איבחון פברומיאלגיה (מעט דומה לזה שכתבתי על התשישות הכרונית) ואני מקווה שעוד מאנשי הפורום יתרמו משלהם!!! האמת היא שתומר כבר התנדב לתרגם מאמרים, הוא לא יודע עדיין למה הוא נכנס.
ו חוץ מזה אני אשמח להעלות כל חומר מתאים שאקבל מחברי הפורום.

tshgn

New member
אני יודע למה נכנסתי - ושמח בכך!

היי - ביקור חפוז בשרת של תפוז, ממנו ודאי כהרף עין אזוז, ואולי, במטבח אוכל לי תפוז, ואחשוב, על המטלות המחכות לי בלו"ז, וגם אם לא אבקר כאן... יום.. או יומיים.. ואפילו שבועיים, וודאי לא אשכח את אשר לו התחייבתי, לי לכולם, ולכל המעוניין, אם רק אקבל כבר החומר בדואר, או/הו אז אתרגמו כי לכך עוד יש לי כוח, אז אנא שלחו לי מאמר או שניים, שאולי אתרגמם לאיטי בינתיים, שהרי במילא נופל אני למשכב רק בשתיים,.... גם בצהריים! ביי, ממני ה"מסומם", תומר

מיאה49

New member
../images/Emo141.gifחן חן תומר על השירה../images/Emo140.gif|בלון

והתוכן. כשאתה חורז, גם הבעיות הכי גדולות נשמעות ככה, קצת חמודות. אם תמשיך כך גם אני אצטרף. נקרא לזה בסוף הפורום לשירה של התשישומיאלגים. הדברים נאמרים בחיוך וחיבה, ולא בציניות כפי שאולי יכול להתקבל הרושם. ממתינה לעוד שירים מפרי עטך. יום טוב מירה

tshgn

New member
במיוחד למירה!

מעולם לא חטאתי בחריזת חרוזים, מלבד בחיזורי אחר שותפתי לחיים. לה כך כתבתי, ובכל יום - לא יומיים. ובדואר לה שלחתי, רשום ואקספרס, ואפילו עם שליח, כדי שלא יתפספס. בעברי כך חטאתי, והיא המסכנה, כבר 10 שנים בתיבה מביטה, מביטה ומצפה, אולי... עוד הפתיע אותה! ותוספת: לפני מספר שנים, בערך במחצית חיי הנשואים, נתפס אחיה גם-כן בחטאים... כשהעתיק את שירי הנחמדים, לצורך חיזוריו אחר בת זוג לחיים. מעט זעקתי, בעיקר על הסרת החסיון, אך לפחות לו כמעט הועלתי, אילו רק ידע להעתיק בלי שיגיון...... ביי, תומר

מיאה49

New member
צחקתי ונהנתי מגיעה לך../images/Emo24.gif

איך אתה כותב? פשוט שולף את זה מהשרוול מהכיס או מהבנדדה? יום טוב מירה

tshgn

New member
מירה - אני פשוט מחרבש מה שיוצא.

עשרים דקות במשרדי ישבתי, ומאמר תרגולי הספורט של מירה תרגמתי. אך ברקע שיחה מאשתי קיבלתי, לאסוף אותה ואת ביתי התחייבתי. אז טיוטתי עדיין אצלי מונחת, כשאחזור אקלידה לכולנו בנחת.. אם יורשה לי כמובן לציין, שהכל בהנחה שארגיש את האיבופן.... בינתיים אתנתק וארוץ למכוניתי, וכמובן כוונתי - "אדדה לאיטי", אז כעת אין לי עוד מה להוסיף, מלבד שכולי תקווה שיהיה לי רק אפנדיציט. אז ביי לבינתיים, תומר

סמדר8

New member
הצלחת להדהים אותי!../images/Emo12.gif

איך לא ידעתי? האם יש לך שפנים (ארנבים) נוספים שם, בכובע?
עכשיו אלשין עליך...
וננצל אותך ל"עתון המחוננים"!! אכלת אותה!
סמדר

tshgn

New member
הי סמדר! ../images/Emo118.gif../images/Emo140.gif

בבקשה אל תגלי לאף אחד!!!!!! ובמיוחד לא לזה האחד, שאת ואני את אותו הזדוני, מכנים בשמו השלומי. שימרי זה הסוד, למען לא יפוץ. נא לא להזכיר עוד, שלא ידע הפוץ. לעתון המחוננים, נמצא כמה חנונים, שיהיו הם מוכנים .. אולי בתחנונים. טו בשבט מחר, ואולי בקרוב אנחר, תעיד על כך אשתי, ואם הבונדורמין יעבוד... אז גם שאר בני ביתי. מעודף חירזוזים, שכחתי להקליד, את דף התרגומים, שאודותיו הספקתי להגיד. ומה שהקלידו אצבעותי, ויעידו על כך מורותי, כך היה בכל שנותי, כן - כל שנות לימודי, לא צלחתי שיר, ובספרות לא כביר, שנים רבות נכשלתי, וציונים שפלים קיבלתי. ולסיום: בסופר-פארם ביקרתי, ורדיולה רכשתי, רק סולגאר מצאתי, וקפסולה ממנו כבר צרכתי. לפי שיר זה, נראה שאני הוזה, לכן בתוצאות שורש זה, רק מחר אחזה. אז סוף-כל-סוף סמדר, עברך כסמויה נגמר. כשנפלתי למשכב, את החלל השלמת. אז די לי לחרזז, גבי כאן כבר נשבר. ראשי כבד עלי, אך... לא תמו נדודי. ביי סמדר! תומר

שריק 7

New member
תומר- אני בטוחה שלא רק אני../images/Emo6.gif

התפקעתי מצחוק מהחרוזים שחרזת כאן לסמדר. וממש נחמד לדעת שאתם מלמדים באותה מכללה ושונאים את אותן הדמויות. ובאשר לחנונים- לא יעזור לך- אתה אחד מהם
) אני רק תמהה - אם היית כזה גרוע בספרות וכו´- ועכשיו הפכת למשורר עליז- האם המחלה המשותפת לנו תשפיע עליי ואהיה חיש מהר ביו-כימאית??!! אציין רק שבכימיה בתיכון- מה שקלטתי זה את שם המורה שלימדה. וזהו... בעניין הרודיולה המפורסמת- נדמה לי שהיא גם תורמת לעירנות(התחלתי לפני יומיים) אז עדיף שתיקח בבוקר. אני כבר רואה אותך יושב כל הלילה וחורז מחרוזות מעודף אנרגיה. ואשתך...מוציאה אותך משם בחמת זעם... לילה טוב
השקד בגינתי הגלילית עוד לא חושב לפרוח שרי

tshgn

New member
אם רק ידעת כמה את צודקת!!!!!!!!

א. אכן מלמדים יחדיו. ב. אכן שונאים יחדיו. ג. אני חנון. ד. זוכר רק את שם המורה לספרות (והוסיף סיפורים על כך בהזדמנות אחרת...). ה. אני עירני באופן מעצבן. ממש היפראקטיבי וממש עייף עם גב שבור. ו. אישתי המיואשת כבר נרדמה עם ביתי ונראה שבקרוב (בצחקוק הבא שלי...) תבוא למשרד לנתקני מהמחשב. ז. חג שמח לך ולכולם!!!!!!!!! ביי לבינתיים תומר

למעלה