מזעזע.....

מזעזע.....

בס"ד איזה מכה הנחיתו עליי... עשיתי לי היום מליון סידורים וקניות לחתונה (להזכירכם היא מחרותיים). חזרתי הביתה, הספקתי לנוח בדיוק 2 דקות, ואז הפלאפון שלי צלצל ואמא שלי הודיעה לי שיש "בשורות רעות". לרגע חשבתי שאחותי לא מוצאת בגדים לחתונה (הם היו שתיהם באמצע קניות), אבל אז קלטתי שהטון רציני מידי... בקיצור היא הודיעה לי שאבא של חבר של אחותי נפטר עכשיו בפתאומיות מדום לב.... פשוט מזעזע!!!! אחותי והוא חברים כבר כמה שנים ומתכננים להתחתן. אחותי כבר ממש היתה קשורה לאבא שלו... איזה מכה. זהו, אני לא יודעת מה לעשות יתכן שההלוויה תהיה היום- ואמרו לי לא ללכת (-שנהוג שכלה לא הולכת לבית קברות), מצד שני, אני מתה להיות עם אחותי ברגעים קשים כאלו..... ה´ נתן, ה´ לקח, יהי שם ה´ מבורך.... אוףףףףףףףףףףףף!

shelycat

New member
צר לי../images/Emo5.gif

לגבי מה לעשות אין חוקים בעיניין ואני הייתי הולכת עם מה שהלב שלי אומר לי לעשות ואם הדבר הנכון הוא להגיע ללוויה כדי להיות שם למען אחותך אז אני הייתי הולכת. אני אישית חודש (35 יום) לפני החתונה שלי הלכתי ללוויה של הסבא רבא של בעלי-פשוט כי ידעתי שזה הדבר הנכון לעשות ואפילו לרגע לא התלבטתי מה לעשות. עדיף לעשות מה שנכון ולא לתת לאמונות (טפלות?) לנהל את חיינו.

מאז

New member
אוי........

איך לפעמים הדברים האלו מכניסים לפרופורציות. מה זה משנה האיפור, התסרוקת וכו´ העיקר שכל האנשים היקרים לנו יוכלו לחגוג עימנו... תחזיקי מעמד

כמה אתם צודקים . באמת שנכנסים

לפרופורציות אחרות בכאלו מקרים. הבוקר בחמש בבוקר כבר הייתי עם שקשוקה וכשחשבתי שהדמעות בעיניים הן מהתרגשות הבנתי שלא. בכל מקרה היא תספר בעצמה את הסיפור ואני לא כל כך יכולה לנדב אנפורמציה בעניין הדמעות רק דבר אחד אני יכולה להגיד: אם יש משהו יותר חזק מהמוות זה החיים. ואנחנו שורדים אותם כמו גדולים. שקשוקה סה לקפריסין להתחתן כשהיא יפה ומחייכת.

תודה לכם....

בס"ד זהו, כל המשפחה שלי נסעה עכשיו להלוויה ואני נשארתי בבית. אחותי בקשה שאני לא אבוא. מוזר לארגן את הבית ל"שבת כלה" כשאני רואה את אחותי ככה... והחבר שלה, עם ההומור השחור שלו, מוסר לי שהוא מתנצל שהוא לא יוכל להגיע לחתונה.... מאז, יש לך השבת גם כן "שבת כלה"?

סמיילי22

New member
בשורות...../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

באמת חבל שרק דברים כאלה מכניסים לפרופורציות. משתתפת בצערך, ושלא תדעו יותר צער.

zhan zhak

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

הקב"ה ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון. ואני מאחל לך שתהיה לך חתונה שמחה, ושתצליחו להשאיר את הכל מאחור.

Sashuka

New member
משתתפת בצערך, תחזיקי מעמד...

ובאמת שלא תדעו עוד צער...

למעלה