מזמן לא חלמתי עליכם!

רחלי!

New member
מזמן לא חלמתי עליכם!

טוב, מזמן לא חלמתי בכלל, חוץ מחלום אחד לפני איזה שבוע לא חלמתי כבר מזמן!… טוב, היום חלמתי, וזה פשוט משהו חשוב, שמן הסתם נובע מהתעצבנותי על זה שאף פעם לא יוצא לי לבוא למפגשי הפורום. אני אעשה את זה הכי קצר שאפשר: כולם כאילו גרים ביחד או משהו כזה, אבל אנחנו רואים אחד את השני רק כשיש מפגשים (עזבו). אתם חוזרים מהמפגש של יום רביעי (שכמובן אני לא אבוא אליו
), ואני מקנאה בכם שכולכם הלכתם חוץ ממני. הקטע הבא שאני זוכרת הוא שכולם בטלוויזיה ומספרים על הפורום (אני זוכרת שדניאל הוא פריק עם משקפיים ורדרדות ושיער ג´יפה בצבע חום-בוץ, והוא נורא שמן), ואני מצלצלת בפלאפון ושואלת למה לא קראתם גם לי. אמרתם שחשבתם שאני לא אבוא בטח, ואני נורא מתעצבנת. אח"כ יש עוד מפגש פורום, ושוב אני לא יכולה לבוא, ושוב כולם הולכים חוץ ממני ואני מאוד עצובה. וחוץ מזה גם ענבל הצילה אותי מגשר חבלים קרוע מצד אחד אבל המורה לספורט של הבנים בכיתה שלנו טבעה, ולי ולמייג´ן היה רומן סודי ויצאנו לטיול רומנטי וכשחזרנו ועמדנו לגלות לכולם התעוררתי, אבל זה לא חשוב.
רחלי
ואני לא חולת נפש!

רחלי!

New member
דיי, דנה, דיי!

טוב, אין לי ממש ברירה אלא להודות. כמה זמן כבר אפשר לשמור דבר כזה בסוד? והחלום הזה הבהיר לי מפורשות שזה הזמן להתוודות. לפני כמה חודשים נכנסתי לפורום והיה כאן אחד תחת הכינוי "מודאג מאוד". כבר מההודעה הראשונה שלו ידעתי שאני מאוהבת. כשמאוחר יותר הוא שינה את הכינוי ל-meijen shaggy ידעתי שזהו זה-אני לעולם לא אוהב אחר מלבדו. הוא הקסים אותי. כל הודעה והודעה שלו הייתה כמו נגיסה משוקולד חלב עם אגוזים *מבט חולמני*. אז אני כבר לא יכולה לשמור את זה. מצטערת. (*מתפוצצת מצחוק*)
רחלי

*כינורות מצלצלים על רקע ורדים

מלבלבים שירי אהבה...לילות לילך (דיי!!!!!! השיר הזה הורג אותי!!!!!!)...רחלי נופלת לזרועותיו של בכיר ליבה...* והם חיו באושר ועושר (?) עד עצם היום הזה

S.Riddle

New member
*מוחה דמעה בהתרגשות*

לא ידעתי שאנשים ממש משננים את הביג בראת´ר שלי........ *מקנחת את האף*

למעלה