מזל-טוב!!!

יאאאאא שקופה וטלטלונת ../images/Emo24.gif

תודהה רבה!!! אני מאושרת מאד. איך גיליתן אותנו אנחנו עוד לא על המפה?? אני מאדדד שמחה לראות אותכן. טלטלונת כנסי להודעת המנהלות ותביני במה מדובר.

שקופה וטלטלונת - תקשיבו טוב ../images/Emo13.gif

פה איןןן סמויים
אלא הופכים ממשיים (תרתי משמע!) זה גם משמעותי עבורכן תדעו ומאד תאמינוווו. בקיצור, מדברים ושופכים!! וזה אחלה.. שקופה יקרה, את כ ל דברי התבונה שלך, אופן הראיה שלך החשוב והנפלא על ענינים שונים בחיים שהתגבשו במיוחד כתוצאה מהדרך שאת עברת ועוברת את שופכת פה
כשקראתי אותך בקומונה - יודעת שזה חדר אליי פנימה מאד והרשים. האם יש הבנה בינינו ליידי?
ולמה שלא אעזור/נעזור לך לרקום עור ובשר ממש? תיגלי לאור שקופה
וכי כך מגיע לך!

העיניין הוא

שאני במעיין מסע לגילי עצמי עכשיו סוף סוף אחרי הרבה שנים של להיות מהצד אני באמת מתחילה להתמודד לאט לאט עם דברים

טלי

לא מעט פעמים כתיבה והמללה עוזרת לנו לארגן את הסיפור. בכלל, כל פעם שתספרי אותו לעצמך או לאחרים, הוא יקבל רצף ויהפוך לחלק מסיפור החיים שלך. הרבה יותר קל להחלים כשרואים את הרצף הזה. בכל פעם כזו, תזכרי בפרטים נוספים ותוכלי לצאת מהנחות שגויות ישנות. יש יתרון בלספר את הסיפור כמה וכמה פעמים, במקומות שונים, לאנשים שונים, בתקופות שונות. שימי לב שזה פחות מאיים כשאת רואה את זה כחלק מההתרחשויות בחיים שלך, שזה לא מקוטע וחסר גישה. יישר כוח, בפעם המאה, מגיע לך.

טלטלונת

כתבתי לך הודעה ארוכה והיא נמחקה בגלל קצר חשמל
לא אוכל לשחזר את כל מה שכתבתי, אבל חלק.. כתבתי שיצא לי ביממה האחרונה לספר על עצמי די .. ומי כמוני תבין שהפריצה/הגילוי קורים בזמן ספציפי אישי שאי אפשר להאיץ, שנים לקח לי להגיע לרגע של ההרזיה והשמירה והשינוי האישי בכלל. אין יותר מאשר ללכת בקצב שלך ואיך שנכון לך, זה לא הולך בכוח. מה שחשוב שאת יודעת שאת על הדרך ומאפשרת לדברים לקרות, או קי? וכשאישתאר תהיה כאן וממה שתמיד היא חוזרת זה על "היציאה לאור" וההתחברות לרגשות האהבה והמשמעות של התחברות לצד הזה והמואר ולהפסיק את הסחף אחרי השליליים. כתבתי עוד והכל אבד מצטערת טלטלונת. אני שמחה שאת בכיוון הנכון אל האור, החיים יפים ושווים המון הכלללל...מה יותר?.. שיהיה לך הרבה טוב,

אני חייבת לציין

שעכשיו הרבה יותר טוב לי מהימים השחורים שהייתי עמוק בתוף הפרעת אכילה ואני מקבלת הרבה פידבקים חיוביים אומנם יש לי עוד דרך לעשות ויש דברים שאני עדיין לא רואה איך אני מתמודדת איתם אבל אני כבר במקום יותר טוב אני ממש יכולה לכבר לדבר על החלמה על שינוי ענקי שעשיתי משהו שלא היה לפני שנה אני יודעת שהדרך להחלמה מלאה עוד ארוכה ותמיד יש נפילות אבל אני כבר רואה את האור

איזה יופי טלטלונת ......

את מזכירה לי את הראיון שראיתי בטלויזיה בזמנו עם טלי סבח (בטח שמעתי עליה) שסיפרה אז על ההחלמה שלה מהפרעת האכילה ואיך שיקמה את חייה, ילדה ילד. וכמובן אילונה שלנו! שאני לצערי פיספסתי את הראיון איתה
בציפורניים מגיעים אל האור בסוף טלטלונת שולחת לך חיבוק חחםם,

האור????

אני מסתכלת על הדרך שכבר עשיתי ממישהי שיושבת כול היום בבית וסופרת קלוריות נשקלת ומתעסקת באיך שהיא נראת למישהי שעובדת לומדת ואוכלת מה שהיא רוצה יש הבדל עצום אומנם יש לי עוד דרך אבל כבר יש התקדמות

למעלה