מזל טוב

Amazing18

New member
מזל טוב

בשעה טובה, ואחרי 10 שנים (!) שבהם אני מתמוגגת מול הקרדיטים וההפקות המרהיבות (כן כן, מגיל 15 גיליתי שאני אוהבת להפיק אירועים),
גם אני לוקחת חלק רשמי בפורום הזה

התכנון הוא אמנם לקיץ הבא כי שנינו סטודנטים, ואני מתחילה התמחות בספטמבר הבא, אז זה ככל הנראה יהיה באוגוסט.
מאחר והייתי בחתונות באוגוסט וקיללתי את הרגע שהם בחרו לערוך את האירוע בחוץ -
חשוב לי מאד שהאירוע יהיה באולם, ולכן פה מתחילות החששות -
האם יש אולמות מספיק גדולים כדי לאכלס, בזמן קבלת הפנים ובעיקר הבופה, כ-400-450 איש לערך, ברמה שאף אחד לא מתחכך באף אחד?
הציעו לי את גאיה, ביער, טופ דוראן - אך אינני מכירה אותם ולכן אשמח לחוות דעתכן.

שאלה נוספת,
אני מעוניינת שהחתונה תהא בקונספט "ישן", דהיינו חופה יהודית עם מקלות, שיר ישן בחופה, שמלה פחות מודרנית ויותר וינטאז'..
האם מישהי ערכה חתונה מסוג זה? האם יש מקום באינטרנט שיכול לעזור לי עם זה?

תודה רבה!

Amazing18

New member
תוספת קטנה..

מיקום האולם יהיה באיזור השרון-חדרה-בנימינה ומאחר ורוב האורחים הינם מהצפון והמרכז

Bobbachka

New member
מצטרפת להמלצה על גאיה

מומלצת להציץ בקרדיטים שלי.

רותם בו

New member
היי מזל טוב

קודם כל כנסי באינטרנט לאתר בשם "המגזין לכלות אורבניות" אני לא זוכרת במדוייק את השם אבל את כבר תמצאי, ושם יש ריכוז של מלא חתונות מגניבות שנשמעות בסגנון שלך...
המלצה חמה נוספת היא לגבי שמלה. בסטודיו בשם כלה להשגה- שם יש שמלות יותר קלאסיות ועדינות במחירים סבירים ממש.... מומלץ
אם יש לך פייסבוק את יכולה להיכנס לראות את הסגנון של המקום

ronitvas

New member
החתונה של מיה וליאל זכורה מאוד כחתונת וינטאז'

אומנם לא כל כך מסורתית מבחינת החופה וכיוב', אבל משגעת
ועם שפע של רעיונות

Bobbachka

New member
לא צריך מדריך לחתונה וינטג'ית

את צריכה לבחור אלמנטים שירגישו יותר וינטג'יים, בדיוק כמו שאמרת: חופה מסורתית, שמלה, הזמנות, עיצוב וכו'.... לעשות מיפוי אלמנטים ולהחליט מה בא לך מודרני ו"סטנדרטי" ומה את מעדיפה שיהיה "וינטג'י".
מוסיפה רשימה של אלמנטים אפשריים:

האולם
עיצוב אולם: חופה, מרכזי שולחן וכו'.
מוזיקה
סגנון צילום
רב
שמלת כלה
איפור ושיער
נעלי כלה
תכשיטים
זר כלה
טבעות
אביזירים נוספים כלה
חליפת חתן
נעלי חתן
אביזרים נוספים חתן
עיצוב הזמנות
קשקושים לרחבה
אטרקציות נוספות
רכב
קישוט לרכב

לגבי כל אלמנט לחרוש את הרשת ולקבל השראה.

תנסי גם את גן אירועים ערוגות הבושם

טופ דוראן לא נמצא באיזור שאת מחפשת למיטב הבנתי...
והייתי אתמול בגאיה להתרשמות וקבלת הצעה. אני באופן אישי לא התרשמתי לטובה. היתה שם בדיוק חתונה והיה מאוד צפוף בדשא וגם הנוף לא משהו, יש ברקע מבנים תעשייתיים גדולים שמכערים את הנוף... אבל המחיר היה טוב והשירות היה נעים.

ערוגות בושם
ואגדת דשא באחוזה

אחד המקומות שבדקנו.
אנחנו מחפשים לחורף אז כל האירוע צריך להיות בפנים ואנחנו מכוונים לכ-450 איש (ברשימה יש יותר ממאה יותר כרגע).

הרשים אותי האופן בו הם עוברים מחופה וקבלת פנים לשאר האירוע. יש איזו מחיצה וכל השולחנות מוזזים כך שיש חלל נפרד לקבלת פנים והחופה ואז בתום החופה, מסדרים (מהר) את השולחנות (מזיזים אותם).

חשוב לי לציין
שלא ראינו
אירוע בו זה נעשה כי לא סגרנו שם בסוף - היה מעל התקציב שלנו.

סגרנו באגדת דשא באחוזה. הם טוענים שהם עשו ועושים אירועים כאלה ושלא יהיה צפוף. אנחנו מקווים שיהיה בסדר ונבדוק את זה כשאירועי החורף יתחילו.

בהצלחה לך!

אגב, טופ דוראן זה ברחובות. מקום ממש מקסים!

אני התחתנתי בערוגות הבושם,

החלל הסגור יכול להכיל עד 600 איש ואני מאד ממליצה.

את יכולה לעיין בחוות הדעת בקרדיטים שלי.

למעלה