מזל טוב על הפורום!

SigurRos

New member
ברכות לרגל הפורום החדש

שמחתי לגלות מקום שתר אחר החיבור בעידן של פירוק,ניכור וסגרגציות חברתיות.

רק טוב ואור

מרחב אין סופי מצתמק לו אל תוך פיסת חוף משוננת הים הגדול-מגלה לי את הכח והעוצמה הטמונים בו עם כל התנפצות של גל אל הסלעים, גל ועוד גל והים נרפה

ישלישם

New member
עם כל גל

מתעצמת המודעות, עם כל גל שנסוג מתגבשת בתוכנו אחדות, שהיא מעל ומעבר לנו, היא הנשגב שבקרבנו, ושמעתי ילד שאמר שאלוהים זה הים בברכת האהבה המחברת עמוק בין כולנו, סיגל

mimeli

New member
מזל טוב על הפורום!

אני כבר זמן מה "משותת" לי בפורומי "תפוז"..ורק עכשיו גיליתי את הפורום הנחמד הזה..וגם את ה"שכן" שלו, "מודעות פנימית".אז קודם כל שאלה: מה מבדיל בינכם?(וסליחה על הבורות...) דבר שני- אולי תוכלו לעזור לי לפנח משהו: אני כבר הבנתי שמדי פעם אני מקבלת "מסר" לא דרך המודע או התת- מודעוגם לא דרך הגוף..אלה דרך הבית שלי ותכולתו..כשאני מצליחה "לקלוט" את המסר..הבעיה נאלמת...לדוגמהץץהיה לי טיפטוף מדי לילה מעל המיטה שלי מהגג.ובגללו התעוררתי כל לילה סביבת 4 בבוקר..לקח לי זמן לעלות על זה..(רק כמה לילות..) ועוד כמה ימים חשיבה על הלמה..וכשהתחלתי לעבוד על מקור הבעיה..אין- ולא טיפה אחת ממעל המיטה שלי..(וזה לא שממש טיפלנו בזה פיזית ..) לכן אני מסוקרנת..מה לי ולפלאטה של שבת שלי?למה היא כבר 2 שבתות לא עובדת אצלי בבית, אבל לא עושה בעיה אצל השכנה שלי?(פשוט החלפנו פלאטה השבת..שלי עבדה אצלה בבית והפוך)..ושלא תגידו זה אותו טקע...!! בזמן כתיבה שלי עולה לי רק דבר אחד: כל הזמן קר לי בזמן האחרון.. אז מה אתם אומרים? איזה מסר אני עדין לא קולטת??? בתודה- סימון.

מה זה כל הבולשיט הזה

כמה פורומי רוחניות יש בתפוז, כל הבלה בלה בלה הזה סתם גיבובי דברים וקשקוש, מה לא טוב לכם בחיים שאתם צריכים לחפש כל מיני שמונצ'ס.

חחחחחח!!!!!!!!!! ../images/Emo6.gif

תודה כוייפר על הצחוק הזה! מי אמר שאנחנו "הדוסים" לא יודעים לצחוק? לילה טוב לכולם!

אתה מוזמן לעוד אתר רוחני לומר את..

דבריך... אולי גם שם תגלה גיבובי דברים וקשקוש... אני מאמינה שכל אחד רוצה לשפר את חייו ולמצוא את השקט השלום והשלווה המיוחלים. ואתה יודע מה אולי דוקא השמונצס הם מה שיפתחו את העיניים ואת הלב, לדרך אחרת???... חוץ מזה האם חשבת על הנקודה שככל שיש יותר פורומים ברוחניות ככה האנשים מחפשים משמעות לדרך שאולי רק אתה יודע? האם אתה מודע לאפשרות שבני האדם מביטים על העולם בזוית אחרת ממך? שישנן אין סוף זויות להתבונן על העולם ולפרש אותו באין סוף זויות אחרות?הכנס לפורום המקביל בבקשה-מודעות פנימית.

מממממ

קיבלתי אזהרה ממנהל הפורום לא לדבר בשפה בוטה כזאת, אז אני אתנסח בעדינות, השאלה היא האם כל הדברים הללו עוזרים למישהו בסופו של דבר להיות יותר מרוצים מעצמם ומהחיים? האם זה ניתן לראייה בעיני המגושמות או שזה איזה משהו פנימי שאף אחד לא יכול לראות? ואיפה אני יכול לפגוש את האנשים המאושרים הללו אחרי כל הרוחניות שהם מתעסקים בה? (גם אני רוצה להיות מאושר). משום מה זה מזכיר לי כל מיני טבעוניים שיש להם תרופת פלא לכל מחלה, רק תקח את הויטמינים ותאכל את העשבים הללו כל יום ומיד תראה צעיר ובריא גם בגיל 70, אבל כשאני מסתכל עליהם, הם נראים לי מה זה מקומטים וזקנים,

kukes10

New member
../images/Emo42.gifכופר עם שטריימל מ KUKES10

הבנתי את כוונתך, ויש דברים בגו כל אחד כותב את את מה שהוא למד ותו לא זה בדיוק המשל שכתבת על הטבעונים שיש להם תרופת פלא על כל מחלה ולא יודעים איך מתי להשתמש ולמה. אף אחד לא משתף אותנו או מספר מה עזרו להם הלימוד כמו תיקשור, מודעות עצמית ורייקי ואיך הם מיישמים את זה בחיי יום יום כולם פה רוצים להיות מורים הכל כמובן מובן וברור לנו שצריך לאהוב את החיים שנתנו לנו במתנה ושאסור לשנוא אף אחד, ותמיד לשמוח ממה שיש אבל מה בתחלס נמאס לנו מכל הביטויים פה צריך לחדד את האנשים על מה הם כותבים אני שמחה שהערת, והארת את כולם, נמאס לנו מכל המשלים וכל הסקיצות למינהם אני איתך ואני מקווה שיפסיקו להיות מרובעים שיכתבו בשפתם... ויספרו לנו קצת על חויות החיים ואיך מתמודדים עם זה. בברכה KUKES10

איל באש

New member
בשפה פשוטה../images/Emo45.gif

אני מסכים עם הפשטות, עם שפת היום יום, עם דיבור בגובה העיניים, עם שיוויון ערך. העלית פה רעיון נפלא , לשתף מחיי היום יום... אני חושב שאת יכולה להתחיל או להמשיך.... זה בהחלט רעיון מבורך. אמרתי להמשיך.. מכיוון שהכל בעיני המסתכל. אם את לא רואה שכן יש פה שיתוף, שלך ושל כולם, כל אחד בדרכו המיוחדת, אז אין!!! את וודאי מבינה. בהמון אהבה איל באש

האושר נמצא בתוך תוכך

אתה מעלה בדבריך את הרצון שלך להיות מאושר ובתמונת העולם שלך האושר לא בא מרוחניות. אז לא הבנתי היכן האושר נמצא על פי השקפת עולמך? האם הוא נמצא במכונית חדשה? בדירה מרווחת? באישה יפה? וכו' וכו' תגיד לי אם אתה מסכים עם דרך המחשבה הזו? אם לא - תן לי רעיון אחר.
ציפור דרור

אני חושב שהאושר נמצא

בהגשמת רצונותינו, קניית מכונית לא תביא את האושר לטווח ארוך, אבל הגשמת משאלותינו ביום יום יכולה להביא את האושר. נסו לדמיין יום ש"הלך לכם" הרכב לא עשה בעיות, גם פקקים לא היו, הבוס הסכים להעלות את המשכורת בעוד 7%, החברים היו נפלאים וכו' וכו', איך תרגישו בסוף היום? נפלא לא? כמה ימים כאלו היו לכם בחיים? לא יודע, אבל לרוב האנשים יש מעט מאוד ימים כאלו ולכן רוב האנשים לא מאושרים. מה שאני אומר זה שהאושר הוא מצב אובייקטיבי בדרך כלל, אשמח לשמוע ולהווכח שזה לא כך.

מה ששכחתי

לדעתי רוב החיפוש אחרי "אושר פנימי" הוא מלאכותי ובא להשלים מצב של השלמה עם מצב לא טוב שאנשים נמצאים בו.

הדוגמאות שלך הם בעולם החומר../images/Emo24.gif

כל מה שרשמת על אושר הוא מעולם החומר בלבד. אם אתה מעדיף להשאר שורשי זו זכותך. יחד עם זאת יש נקודות מבט אחרות על מה הוא אושר ומה הוא אושר עילאי. ההבדל בחשיבה בין אדם שורשי לאדם רוחני הוא שאדם רוחני יכול בעזרת מחשבות ופעולה רוחנית להשפיע על עולם החומר ולגרום לעצמו אושר גם בעולמו הרוחני וגם בעולמו הגשמי. אדם שפועל רק בחומר לא יכול לחוות אושר עילאי. על פי עניות דעתי אושר שלווה מרגוע ונחת נמצאים עמוק עמוק בתוכנו, בפנים שלנו. אליהם אפשר יהיה להגיע רק לאחר עבודת נפש. ולהבדיל ממך לדעתי אושר הוא מצב סוביקטיבי, מצב שבו כל אדם ואדם אמור להגיע איליו על פי אמות המידה שלו ונקודת המבט שלו. יום טוב לך.

למעלה