מזל טוב עדידושששששששש

binba!

New member
מזל טוב עדידושששששששש

שיהיה לך מומולדת שמייח!! תמשיכי להיות מתוקה
, והמנהלת של הפורום המתוק הזה שאת ומיטל הקמתן בעצמכן
אבל הכי חשוב-תהני!! כי חיים רק פעם אחת.
אוהבת אותך, ושולחת המון
ו......
שירונת

ShmupyGirl

New member
עדי די די די די

מזללללללללללל טווווווווווווווווווווווווווווב
המון המון בהצלחה בחיים בלימודים ובכל דבר אחר את אחלה ילדה ואני מאחלת לך כל טוב.
שתיהיה לך שנה מדהימה ואת היום הכי כיפי בעולם!!!!!!
צאלה

מ-ז-ל ט-ו-ב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!! מ ז ל ט ו ב ! ! !
לא מזל"ג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מזל-ג´יפה)(מטוס זעיר ללא ג´ירפה) ו.......מה דעתך על איזה דק בתור מתנה???

charmingirl

New member
תודה רבה בננות!! ../images/Emo9.gif

וכמו שאמרתי לאורנית!! איזה כיף לדעת שאוהבים אותך באינטרנט!!
love you girls ותודה רבה רבה רבה רבה!!! וענת, דק התקבל בשמחה!!

Black Cat15

New member
עדידי!!! ../images/Emo26.gif ../images/Emo65.gif

Mi Vida!!
Feliz Cumpleaños, mi amor!!
שתמשיכי להיות מדהימה בדיוק כמו שאת
No se olvide jamas que yo SIEMPRE muerta de ti
Muchas SUERTE en todo!! (בלימודים, בחיים, עם הבנים
ושאר ירקות) ואל תשכחי שהכי חשובה הבריאות
לסיום רק אשלח
ו
ואומר - את ה
שלי, ואני מתה עלייך!!
Siempre tuyo
אורנית.

charmingirl

New member
אורניתוש ממי!!! ../images/Emo9.gif

תודה רבה!!!!!!!! אני אוהבת אותך גם!!! ואת כולכן!!! כולכןןןןןן העלו לי חיוך על השפתון!!!!!!
תודה רבההההה רבההה רבהה רבההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה או בשפה אחרת muchisimasssss gracias!!!!!!!! אוהבת אותכן הכי בעולן!!!!!

Rotem Lisa

New member
מזל-טוף!! ../images/Emo65.gif

מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף מזל-טוף יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח יומולדת שמייח te amo

המ.. תורי לנסות את מזלי בשפה אחרת

que esto dia do nascimento- o mais mais feliz בערך... נגיד.. שיהיה... בככככככככלללללללל מקרהההההההההההההההההההההההה מסל טווווווווףףףףףףףףףףףףףףףףףף
eu gosto voce!!!! com amor, toa -רוניני

charmingirl

New member
רוניני מתוקתי ../images/Emo13.gif

קודם כל תודה רבהה רבה רבה!!!! הבנתי אני חושבת.. ביום הזה שנולדת משהו משהו שמח!! ואח"כ אמרת מסל טוף (את זה היה הכי קשה להבין
) וחא"כ אמרת gosto זה לחבב או אני אוהבת.. אבל לא הבנתי מה רצית ממני במיוחד ו... עם הרבה אהבה, שלך?! בכלופן, תודה רבה רבה רבה!!!

חיחיחי

יש לך את זה גם בפורטוגזית הא? eu gosto voce=אני אוהבת אותך com amo= באהבה toa=שלך רוניני אבל היה קרוב בייב
יייי

charmingirl

New member
חחחח ../images/Emo8.gif

אין לי מושג מה קרה לי השנה אבל גם בצרפתית אני טובה!! ממוצע 95 לא עובר אצלי חלק! פעם ראשונה בהיסטוריה!!! אני- בצרפתית- 95!!!
ו.. com amor זה באהבה. ידעתי. לא יודעת למה כתבתי עם הרבה אהבה. וצדקתי!! JAJA אמרתי toa שלך!! חחח..
besos enamore, עדי

$ מעיין $

New member
עדידו´ש ...

מזל טוב מתוקה!!
תנצלי את היום הזה (ממה שנותר ממנו) ו ... אני מאחלת לך רק את כל הטוב שבעולם! אוהבת אותך מאוד מעיינית

למעלה