מזל טוב לפורום החדש

ƒan†a

New member
מזל טוב על הפורום החדש

מצויין שנפתח פורום רק לנושא הזה.... לא יודעת אם אתן זוכרות אותי אבל אני חזרתי.....
מקווה (יותר נכון בטוחה) שיהיה כיף...

אורלי99

New member
מזל טוב נעמה

למי מגיע כזה פורום אם לא לך.... מאחלת לך הצלחה גדולה.

לא רק אנחנו גדלנו

גם את יקירתי.. קיבלתי אתמול את המעטפה ממך ואת האוצר שהיה בתוכה- חרוזים מטריפיםםםםם את יודעת שכל כך התלהבתי מהם עד שלקחתי אותם איתי היום לפקקים בדרך לעבודה? שיהיה במה לשזף את העיניים...

תודה רבה יקירה../images/Emo24.gif

וגם אני ראיתי את החרוזים האחרונים מקרוב...מקסימים

מגניבבבבבבבב. איזה כיףףףף וכ"כ

מתבקש. פורום רק משלנו המכורים והמכורות..... אאאחחחח , כמה מכורים ומכורות חדשים יצוצו פה, נפלא!!!!!!! לשרון המתוקה ונעמה הנהדרת המון המון איחולים חמים מכל ה-
לפתיחת הפורום החדש והנהדר
אני כבר מכורה

../images/Emo4.gif התבלבלתי...... אין יותר את

הפורום של נעמה ?????? נעמה.....כשאני גולשת לפורום שלך אני נכנסת לפה, הכיצד?

אילאיל יקרה זה בדיוק מה שקרה לי ,כי נכנסתי קודם לנעמה והוקפצתי לכאן ולא הבנתי מה קורה. . .

קסם כזה...

פספסת את ההודעה לשי מלפני מספר ימים בפורום שלי שבה התבכיינתי כמה יקר לי להחזיק את הפורום...

תמי שבט

New member
../images/Emo122.gifאל תבכי, ממי, אני לא

מוקפצת ובוודאי יש עוד כמוני. כשאני נכנסת לפורום הוותיק - אני נשארת שם. עולה בדעתי שאת השמנים לא מעבירים (כבד להם...)

חס וחלילה בוכה להפך, אני שמחה

שכולם יצאו מרוצים וגם הרווחנו עוד מנהלת חמודה (אני מתחילה להבין כמה לא פשוט להחזיק פורום) וגם לנעמה קל יותר כלכלית והכי חשוב...... ייכנסו לפה מלאן מכורים חדשים. אז ברכות כפולות ומכופלות

מזל טוב ../images/Emo49.gifמכל ה- ../images/Emo23.gif באמת הפ

הפתעה גדולה עבורי....לא הייתי מספר ימים ואיזה שינויים נהדרים. שיהיה בהצלחה למנהלות המוכשרות ,נעמה ושרון, ושלכולנו יהיה גם כאן בית חם,עם עצה, עזרה ומקום לתצוגה כמיטב המסורת בפורומים של תפוז.

R u t h y

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo49.gif../images/Emo48.gif../images/Emo24.gif../images/Emo50.gif

למעלה