מזל טוב למעין ולירן

מזל טוב למעין ולירן../images/Emo65.gif

שמתחתנים היום (lsimon). שתהיה לכם חתונה וגם חיי נישואים מתוקים כ

bagal

New member
מזל טוב והמון אושר,אהבה ובריאות../images/Emo23.gif

שפשוט...יהיו לכם חיים ניפלאים ומאושרים ...

Kula1

New member
המון המון המון ../images/Emo49.gif ../images/Emo24.gif

שתהיה חתונה מקסימה ומאושרת

סמיילי22

New member
מעיינוש ולירנוש|!../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

יחד נרים
לכבוד הזוג שפותח את השנה החדשה... המון
תהנו תבלו תחייכו ותאהבו אחת את השניה!

uti

New member
מלאנתלפים של ../images/Emo49.gifו-../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

ניקול3

New member
המון ../images/Emo49.gif מתוקה../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

לא הייתי כאן אתמול אז עוד לא הספקתי להצטרף לאיחולים... בקיצור אני מקווה שנהניתם מאוד מאוד ושהכל הלך לפי התכנון. אני מאחלת לכם את כל הטוב שבעולם, את כל האושר, העושר והאהבה שמגיעים לכם

lsimon

New member
../images/Emo51.gif ענקית לכולם!!! אנחנו נשואים!

ולא מאמינים.... לא התאפקנו, יום אחרי החתונה קיבלנו מתנה מהאחים -סוויטה ולילה + פינוק במצפה הימים - לא התאפקנו ועכשיו, אחרי טיפול באמבטיית שמנים ומסאג´ מעולה נכנסנו לפורום. פשוט אין מילים, אתם כ"כ מקסימים,
ושוב
על כל הברכות והאיחולים. היתה לנו חתונה מדהימה. נראה כי עוד לא התעוררנו מחלום רטוב ביותר (כן היתה גם בריכה), כל כך הרבה מה לספר ולהודות לכל כך הרבה אנשים מקסימים שבזכותם יכלנו לחלום ולהגשים חלום כל כך נפלא שאנחנו עדיין בעיצומו, וכל הברכות שלכן - רק משלימות את התמונה.... ממה נתחיל? יום שישי - היתה לנו מסיבת רווקים/ רווקות. - לי (מעין) - בת דודתי ואחותי ארגנו לי מסיבה אינטימית ביותר בבית עם 7 חברות טובות, שחלקן לפני כן לא הכירו. והיה פשוט מדהים, אינטימי וממש זרם בכיף. הן כיסו את כל הבית בלבן, ולבשו לבן (שכן - בחתונה - רק לי יהיה מותר ללבוש לבן), וכמובן איך אפשר ליצור אווירה ללא נרות שהיו מפוזרים בכל רחבי הסלון. פשוט מקסים. אח"כ אחרי סתם שיחת היכרות בכיף של כל הבנות, ושיחת בנות (אותה ניהלה בת דודתי המתמצאת בעניין - עד שאני הגעתי מבית אימי באיחור של שעה וחצי),אני הגעתי עם חברה. וכל אחת הביאה איתה איזשהו מאכל המסמל ברכה כלשהי שאיחלו לי - והיה מקסים, למשל: סושי - המסמל אוכל בריא (שיהיה רק בריאות), ומשהו טוב הבא במנות קטנות - שלא יגמר לעולם, כל מיני סוגי עוגיות ושוקולדים בזוגות זוגות - לסמל זוגיות ומתיקות, פירה - המסמל תחושת ביתיות, וכו´... פשוט אין מה להגיד על חברותי הנפלאות בעולם. אח"כ אחותי שהיתה כמובן שותפה בסוד הארגון - הקליטה מראש את לירן עונה על כל מיני שאלות ששאלה אותו - וכמובן שהן עימתו אותי מול אותן שאלות והיו ממש קטעים. (לשמחתי עניתי דומה לרוב התשובות...), וכמובן שכל שאלה כזו היתה בסיס לשיחה שלמה שזרמה, ובלי להרגיש הערב נגמר באיזה 2.00 בלילה. במקביל אלי לירן היה גם במסיבת רווקים שארגנו לו חברי ילדות שלו - הם עשו לו כל מיני מבחנים ומשחקים מדליקים, חבל על הזמן. והביאו לו תמונה מהממת המסמלת את כל ההיסטוריה שלהם בערך... ועוד מתנה מדליקה לגמרי ומקורית שגם פותרת בהומור את נושא החשפנית - במקום להביא לו חשפנית אמיתי - הביאו לו שוקולד בצורת שדיים ושוקולדים קטנים מגניבים עם כל מיני תנוחות קאמה סוטרא. - אגב - לכל המעוניין - מחנות "שוקולד" (או משהו כזה) בראש פינה (ולא - אני לא מקבלת אחוזים על פרסום). יום שבת עברנו את הסיוט שכל זוג חייב לעבור והשטן לא ברא - סידורי הישיבה בגן. אמנם לא סיימנו, אבל בצהריים, נסענו לצימר בכפר מסריק, כדי להספיק להגיע למסאג´ הזמנו בצימר ע"י חברת "סינרגיה" (החלטה שהתבררה כנכונה ביותר ומומלצת ביותר כדי להפחית חרדות והיסטריות לקראת הבאות). במקביל אחותי האחת והיחידה, הנאמנה והמקסימה היתה אצל אבא של לירן ועזרה להכין את פתקי מקומות הישיבה. פטנט מומלץ: לעשות כרטיסים כאלו (למי שהמקום לא מביא) במדפסת רגילה על דפים של 210 גרם צבעוניים (100 דפים = 17 ש"ח באופיס דיפו - מומלץ ע"י לירן). ואכן באמת המלצה שעזרה לנו מאוד בימים האחרונים: חלוקת סמכויות לאנשים הקרובים המעוניינים לעזור (לא להכריח) - גם באמת מסייע בארגונים, וגם נותן להם תחושה טובה שהם חלק מהעסק. ויחד עם זה חשוב ביותר שהשליטה בגדול תישאר בידיים שלכם, ולא יתפזר מדי. לאחר התארגנות בצימר מנוחה קצרה ומסאג´ - נסענו לאבא של לירן בקריות, אספנו את אחותי והמשכנו גראנד קניון - גם לסידורים כמעט אחרונים: שרשרת לכלה ("חרוז כזה"), חולצה לחתן עליה כתוב "חתן חדש" (ב"מיצמוץ"), ובהמשך בחתונה זכתה לתשבוחות... וגולת הכותרת - הלכנו לסרט קולנוע כשאחי וחברה שלו איתנו: "נוסחא לרצח" עם סנדרה בולוק - אמנם פחות מתאים ליום לפני החתונה, אבל זה הסרט האחרון שהתחיל באותו היום, ורק אליו הספקנו. בגדול, לא מצטערים. סרט מתח נחמד. יום ראשון בבוקר - כן - היום הגדול - בבוקר יצאנו לסידורים אחרונים בהחלט - הוצאת כסף לטיפים, רחיצת המכונית (כדי שהאחים יקשטו אותו בהמשך - ואכן הם עשו עבודה יפה עדינה ולא קיטשית יותר מדי), שינויים אחרונים בסידורי השולחנות, להביא את הזר (שיצא מקסים מ"יפעת פרחים" בכרמל, חיפה). בסביבות הצוהריים הזמנו לנו חדר נוסף להתארגנויות, מה שהתברר כהוצאה כדאית ושווה ומעולה ביותר (אגב - בהמלצת קארין - תודה לך קארינוש) וב13:30 הגיעה כבר המאפרת הכי הכי הכי מקסימה בעולם (וגם כאדם) - גלית טל מחיפה, שאיפרה ועשתה ציפורניים לי ולעוד סה"כ 5 מלוות מהמשפחה הקרובה שלי ושל לירן, וכל אחת נראתה אחרת לגמרי. וב14:00 הגיע מעצב השיער מישל - שעיצב את שערי יחד עם עוד 2 מלוות, וקצרתי מחמאות על עיצובו. במקביל לירן נסע והביא לכולנו ארוחת צהריים - פיצות סלטים וספגטי (כבר אמרתי שאין עליו - האחד והיחיד?), ועשינו "הפסקת צהריים" שתרמה והוסיפה מאוד לאווירה החיובית במקום , למרות כל הלחץ. ומאוד חשוב גם - להזמין את נותני השירותים - הם ממש הודו לנו על כך, דבר שגם תרם לאיכות העבודה ולקשר בינינו לבינם. במקביל להתארגנויות, האחים שלנו ואימי רשמו את פתקי ההושבה, וקישטו את האוטו. ומבלי לשים לב הגיע הזמן לצאת לצילומי נוף. אותם עשינו בשדות של הקיבוץ (כפר מסריק). ופתאום נהיתה השעה 19:00 וכולם נסעו לגן, ואנחנו אחרי התייפיפות והזדכות על חדר ההתארגנות - נסענו לקבלת הפנים. לגבי החתונה עצמה - אנחנו צריכים ללכת לארוחת ערב במלון כרגע - אז נמשיך בהזמנות הבאה. שיהיה לכולם יום מקסים ומזל טוב לכל המתחתנים החדשים - בעבר, בהווה ובעתיד הקרוב....

סמיילי22

New member
קולולולולולו ../images/Emo171.gif../images/Emo23.gif../images/Emo150.gif

חשבתי עליך המון אתמול! מצפה להמשך הסיפור!

Sashuka

New member
יוווו, מעין, איזה יופי...

המון מזל טוב לך ולבעלך לירן... תחזרו כבר מהארוחת ערב, השארתם אותי במתח...

קארין ב

New member
איזה יופי מעינוש

נשמע שהכל תקתק כמו שצריך, איך יצאה השמלה??? אני בטוחה שנהנתם עד הגג - ואתם עדיין מבלים בכיף
מחכה בקוצר רוח להמשך........

ניקול3

New member
יווו, איזה כיף לשמוע ../images/Emo6.gif../images/Emo23.gif

תעשו חיים
וכשיהיה זמן תחזרו עם הסיפורים...

למעלה