מזל טוב. אבל בוא ניגש לתכלס!:)

ALI G

New member
מזל טוב. אבל בוא ניגש לתכלס!:)

בוא ניגש לתכלס! יאללה תגידו: מה הוא שיר הארויזיון הגדול ביותר בכל הזמנים<? נ.ב אחלה רעיון לפורום!

Kgt1

New member
באמת מזל טוב וסחטיקה...

בתגובה לשאלתך אני חושב שאין ספק שהשיר הגדול ביותר בכל הזמן, שבוצע על ידי הלהקה השנייה הגדולה בכל הזמנים, הוא "ווטרלו" של אבבא. קשה לי לחשוב על תשובה הגיונית אחרת. בעצם אני אשנה את התשובה שלי ל"שמח" של טניס שולחן...

ALI G

New member
מי הלהקה הראשונה..

סתם בא לי לדעת....מה הלהקה הראשונה שאתה אוהב?

haddas

New member
מזל טוב גם ממני...

ועכשיו, בתור חולת שירי אירוויזיון ישראלים, וישראלים בלבד... אולי אנשים פה לא יצדיקו את הבחירה שלי, אבל אני אהבתי מאוד מאוד מאוד מאוד את דרך המלך של גילי וגלית. בעצם, אהבתי את כל שירי האירוויזיון הישראלים לדוגמא: אבניבי, הללויה, אמן (של ליאורה). אולי לא תבינו אותי... הדס.

מזל טוב גם ממני

יייייווווווו....... איזה כיף!!!! סוף סוף פורום אירוויזיון!!! חיכיתי לזה שנים.... יש לי פוסטר של ההוא, נו, איך קוראים לו, זה עם התלתלים שיצג את לוקסמבורג ב64... בקיצור, אני מת על אירוויזיונים... ז´ה סוה טה מה... אהה, מייק ברנט, כן, השפיץ ההוא... דוז פוה לאתר! השף הרעב.

ש@לתי

New member
שמחה טוב ומזל טוב! ../images/Emo8.gif

רציתי לאחל לפורום וליניב בהצלחה! אני בתור חובב לא קטן(אני מודה
) של אירוויזיונים אשתדל מאוד לבוא לבקר בפורום המוצלח הזה!
אני חושב שהשיר הכי טוב שהיה עד עכשיו באירוויזיון היה השיר של האחרון של דנמרק! "לעולם לא אתן לך ללכת"! הכי חבל לי שהוא נמחק לי מהמחשב יחד עם חצי מהקבצים שהיו במחשב שלי לפני כמה חודשים...
טוב אז אני חייב לזוז!!! דוז פואה לכם!
ש@לתי

Yaniv-DC

New member
אפשר בקשה?

לי אמנם יש את כל הרשימות (יפורסמו במלואם בשלב מאוחר יותר, אחרי פרוייקט המאמרים), אך למען אלה שלא, האם תוכל להבא לכתוב גם את שם השיר? אלא אם כן אתה מציג את זה כחידה

Gefen

New member
לדעתי.....בלי שום ספק!!!!

ההופה אולה אולה אולה שר החוץ וראש ממשולה..... זה שיר האירוויזיון הגדול של כל הזמנים!! וגם... תודו.. ריקוד המאה..
גפן

אופק L

New member
אין פה בכלל שאלה, והרי ברור שהמנצחת

הגדולה מכולם היא דנה עם השיר DIVA. הישראלי הראשון והיחיד שהגיע ל-MTV, שסחף את העולם והביא לנו הרבה כבוד (גם לישראל וגם לקהילה ההומוסקסואלית). וכמובן פרסומת גדולה לבזק (יש מצב לתוכיה?).

Yaniv-DC

New member
ולא רק זה...

אלא הבחורה התבקשה במסעותיה בעולם לשיר דווקא את הגירסא העברית ולא האנגלית.

למעלה