מזל טובבב לחתיך הורסססס

YAFITOS1

New member
מזל טובבב לחתיך הורסססס

המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון חחחח התעייפה לי היד שכל יחפץ ליבך יתגשם לי ב-30 לחודש מומולדת

../images/Emo65.gifמזל טוב נשמה מתוקה../images/Emo65.gif

אורי את הילד הכי מקסים שהכרתי תישאר כזה לאורך השנים אוהבים אותך מאוד כל החברים אתה מוכשר לאין שעור אתה ילד מקסים אתה קליל השלמות YYY אני כבר מתה לראות אותך רזה ויפה ילד של החיים מתוקי מאחלת לך את כל הטוב שבעולם

לאורי המקסים והיקר מזל טוב

ליום הולדתך שפע ברכות צרור איחולים מי ייתן וכל חלומותייך יתגשמו השנה שתקבל המון מתנות ומלא נשיקות מכל הבנות שתמצא אהבה ותמיד תחייך בשמחה מאיתנו בהרבה אהבה עטרת ומור.

ד קובי

New member
אורי ../images/Emo49.gif ליום הולדתך ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

יום הולדת חגיגה נחמדת, לזמן שחלף ולניסיון שנוסף. ותמיד בתאריך קבוע ביום שונה של השבוע, ובשנה אחת יותר נבוא אלייך ולא נוותר. נפזז על רחבת הריקודים כאילו היינו ילדים, ולכבודך כוסית נרים שאת השמחה תנעים. נאכל הרבה ממתקים נתן לך המון חיבוקים, נשירה לך שירים במטרה את המורל להרים. אותך על כסא גבוה נישא גבוה ככל שנוכל להרים המשא, נעלה אותך מעלה למרומים, כמספר שנותיך פעמים, ועוד פעם נוספת, כהדרן שתהיה לשנה הבאה, כמובן. ולך מלוא החופן שלוחות שפע איחולים ורוב ברכות, עד מאה ועשרים שנה שינתן לך הכול במתנה. מ ז ל ט ו ב !!

תודה תודה לכולם../images/Emo24.gif

אני עושה את המסיבה שלי ביום שישי בערב במועדון הגת רימון בת"א אם מישהו רוצה לבוא בשמחה יש הנחה לכרטיסים!!!!חחחחח

hannycohen1

New member
מזל טוב! עד 120 בגיל והרבה פחות

במשקל...
הרבה הצלחה בכל החפץ ליבך שיהיה לך יום מקסים ותנצל אותו במלואו חני

אתי1

New member
לאורי החמוד מזל טוב

יום הולדת שמח ושפע ברכות כבל זר פרחים ממני אתי רמלה

sigal moon

New member
לאורי החתיך ההורס, מזל טוב

זוכרת שאתה יפיוף אמיתי מאחת התמונות שפירסמת כאן, ואתה גם מאד מתוק ומיוחד בכל ההתנהלות שלך כאן בפורום. אז שתמשיך לשתף ולהגיב והכי חשוב שתמשיך לשמור על עצמך ולהרגיש טוב. מזל טוב, סיגל.

סיסה

New member
יום הולדת שמח חמוד

שלום חמודי ברצוני לברך אותך לרגל יום הולדתך החל היום עד 120 המון איחולי בריאות הצלחה אושר. מהלב סיסה

Karnunit

New member
מזל טוב../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב ליום הולדת שמח ברכות ואיחולים עד 120

Itai G

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo65.gif

היי, מזל טוב לך! מאחל לך את כל הטוב שיש בעולם

למעלה