מותגי הבית

פנומן 72

New member
מותגי הבית

רשומה חדשה בבלוג שלי http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=1522773 מי שלא לרוחו שאני מפרסם את המאמר מהבלוג שלי ...
Bite Me ...

kdr

New member
אתה לא מפרסם את מותגי הבית

אלא את מותגי המותג. מזמן כתבתי כאן לקחת מוצר של המותג ולבדוק מספר יצרן. יש הפרש במחיר אבל לא בתוצרת. לאחרונה התחילה הטונה של ויליגר להסריח אחרי יום, פותחים בערב ובבוקר זה מדיף ריח רע. מצאתי אצל ג'אברי טונה של אלסקה שאפשר לאכול יומיים. ולפואנטה, אני לא אתפלא אם שינו סדרת ייצור. אולי במקור הטונה מיוצרת באותו מפעל ונארזת באריזה שונה.

kdr

New member
ההסבר בגוף המסר

למוצרים קוראים "המותג", לא "הבית". כשמדובר בהוזלת מוצרים, שיקראו לזה "זוגלוקקי" מצידי.

פנומן 72

New member
../images/Emo4.gif

כשאני כותב "מוצרי הבית" זה לא בהכרח "המותג" כי בשופרסל קוראים לזה פשוט "שופרסל". כשאני מדבר ספציפית על "המותג" אני כותב "המותג"...

כל פוסט שלך מתאים לפורום הזה

וכבר ביקשתי ממך בעבר להעלות כאן כל פוסט שלך, מעבר לזה אני מרשה לכל בלוגר מתוכנו להעלות קישורים ישירים אליו, כי זוהי זכות מיוחדת שנשמרת ל "בני הבית", כל מי שהוא בחזקת גולש קבוע אצלנו ויש לו בלוג- מוזמן להעלות כאן קישורים אליו לבלוג "און דה האוס" , לכבוד הוא לי לארח אתכם כאן ופה יש זכויות לא רק חובות. אם אין אנחנו לנו - מי לנו ... אז תפאדל נשמה, תעלה כל מה שנראה לך, זה הבית שלך ואנחנו לצורך העניין בני משפחתך ואם אנחנו לא נפרגן לנו, אז מי ....וביותר מסתם אהבה אני אומרת את זה. וכמו שאני מרשה לך -אני מרשה לכל אחד אחר, שיהיה ברור, וזה לא מעניין אותי מהו הנושא ... כן קשור, לא קשור- זה כל גולש יחליט לעצמו, את הבמה אני מספקת . ואני גם יודעת שמיכלי , חברתי לניהול תסכים איתי ,(אנחנו מסכימות על הכל ).

פנומן 72

New member
חוץ מהמאמרים המדברים על סוף העולם ...../images/Emo8.gif

מה שקשור לצרכנות ופיננסים אני אתן קריאה בפורום ...

פנומן 72

New member
../images/Emo9.gif

בואי נגיד שאני מכיר המון חבר'ה באיזה פורום פה בתפוז שיחלקו עליך בגדול. לאחרונה אפילו נחסמתי בפורום הזה ואני מנהל מלחמת חורמה נגד מנהלת הפורום שם. יש שם המון אנשים שנושמים לרווחה אחרי שנחסמתי, כך שלא כולם יסכימו עם הקביעות שלך, למרות שאני מודה לך מאוד על המחמאות...

אליה ל

New member
האמת היא שהם אינם רלוונטיים ידידי ../images/Emo140.gif

כל כך הרבה דברים השתנו, כך שרבים מאוד מהדברים שאתה נסמכת עליהם פשוט כבר אינם נכונים. יום נהדר

פנומן 72

New member
מאוד מעניין ...

בהקדמה לספרו הנעלם של הנביא נוסטראדמוס כתב Yogi Berra: "The future ain't what it used to be". ודי לחכימא.

פנומן 72

New member
המלצת היום: סבון נוזלי פנינה רוזנבלום

על מנת שתנוח דעתו של קדרי, אין לי אחוזים בחברה, לא קיבלתי דוגמיות חינם, ופנינה רוזנבלום לא רחצה אותי אישית עם הסבון. ולענייננו: רכשתי את הסבון הזה במבצע במחסני להב במחיר של 24 ש"ח לשלושה בקבוקים (3 ליטר!) - הסבון נעים למגע, מריח טוב מאוד ומקציף ביותר. אני אהבתי. חסרון אחד - הפקק שלו לא משהו, אז בזהירות עם איך שאורזים אותם. אני הגעתי הביתה וגיליתי שחצי בקבוק שוחה בתוך הניילון עם עוד כמה פריטים. הורדתי את הסבון בדלי ושטפתי עם זה את הבית. אז בזהירות - ומקלחת נעימה.

אני אוהבת את הסבון הכחול שלה

מסכימה לגמרי בנוגע לפקק - פתרתי את הבעיה בכך שקניתי בקבוק קטן עם יותר עם פומפה (פויה, יש לי בלאקאאוט ולא זוכרת איך קוראים ל"לחיץ" הזה
)

kdr

New member
מה זה שמפו ? לנקות את האוטו ? נשמע טוב !

אתה מזכיר לי את הקופאיות המסכנות שאמורות לבצע "מכירת קו קופות", אחד הדברים האוויליים שהומצאו. בתכל'ס, כשמציעים לי סבון רחצה או שמפו לשיער, אני עושה פרצוף מתפלא
ושואל למה משתמשים בזה, האם הסבון מוריד שומן שרוף והשמפו מתאים לרכב. בדרך כלל זוגתי
שתחיה מתערבת כשהאנשים בתור מגלים חוסר סבלנות להסברי הקופאית. למען האמת, מגיע להם, מי שנכנס לסופר עם מנהל רשע
שיאכל אותה. אישית, לא הייתי רוצה שפנינה
תיגע בי, עם כל המשחות והחומרים שהיא מורחת על עצמה
, לא ברור מה יקרה לי. אני קונה אצל בן דודי האהוב
ג'ריקן של סבון, גלון ב19.99 ש"ח, הנבלות מעולם לא מחזירים עודף מ20 ש"ח. המחיר זהה לסבון כלים וזה קצת חשוד, אולי רק הריח שונה ?

kdr

New member
אל דאגה, אני מפונק מידי ../images/Emo228.gif

אני ממאן להכיר במוצר הזוועתי שנקרא סבון נוזלי
. פעם ב... אני קונה סבון מוצק
משמן זית
בשוק בעכו. אפרופו כפיות - בשבילי בלי סוכר

למעלה