מושחת הצמרת מפנטז על הבחירה הישירה שלו

דיברגנט חדש

Well-known member
אני רוצה הוכחה שהוא הציע זאת אשתקד.
יש לך, טוב.
ואם אין לך , אז תפסיק לבלבל לי במוח.
כנסי לאתר של רשת או קשת ותראי את אחת ממהדורות החדשות, שם נאמר שהוא הציע זאת אשתקד.
אגב, מקריאת תגובה שלך ליבגני (#42), ראיתי שכן צפית בחדשות, אז איך לא שמעת את זה כאשר זה דובר כה רבות?
את בטוחה שאת מבינה מה שנאמר שם וכאן?

סתוונית333

Well-known member
כנסי לאתר של רשת או קשת ותראי את אחת ממהדורות החדשות, שם נאמר שהוא הציע זאת אשתקד.
אגב, מקריאת תגובה שלך ליבגני (#42), ראיתי שכן צפית בחדשות, אז איך לא שמעת את זה כאשר זה דובר כה רבות?

תביא הוכחה !

סתוונית333

Well-known member

כתבת שמהתגובה שלי לאיבגני הבנת שצפיתי אמש בחדשות.
מעניין לפי איזו מילה או משפט.

(חבל שאתה לא רואה שאני מתגלגלת מצחוק מהתגובות שלך חחחההה )

evglev1

Well-known member
מנהל
זה היה אתמול בכל המהדורות של החדשות בכל שעה אפשרית בכל ערוץ אפשרי.
ביבי אמר שבנט הציע את הפתרון הזה עוד לפני שהקורונה הביא לממשלת האחדות הפריטטית, אבל משום מה אין את זה בגוגל. זה שביבי אמר את זה לא אומר שזה נכון. ביבי גם אמר שגנדי הי"ד היה שר בממשלתו הראשונה, ביבי גם אמר שההתנתקות הייתה לאחר בחירות 2006 ובוצעה על ידי קדימה לאחר הפסד הליכוד בבחירות, ביבי גם אמר שח"כ מיכאל בן ארי היה חבר בקואליציה שלו בין 2009-2013. אז ביבי אמר שהרעיון היה של בנט מלפני שנה, אבל משום מה אי אפשר למצוא קישור לידיעה מלפני שנה שבנט מבקש את זה באינטרנט.

דיברגנט חדש

Well-known member
ביבי אמר שבנט הציע את הפתרון הזה עוד לפני שהקורונה הביא לממשלת האחדות הפריטטית, אבל משום מה אין את זה בגוגל. זה שביבי אמר את זה לא אומר שזה נכון. ביבי גם אמר שגנדי הי"ד היה שר בממשלתו הראשונה, ביבי גם אמר שההתנתקות הייתה לאחר בחירות 2006 ובוצעה על ידי קדימה לאחר הפסד הליכוד בבחירות, ביבי גם אמר שח"כ מיכאל בן ארי היה חבר בקואליציה שלו בין 2009-2013. אז ביבי אמר שהרעיון היה של בנט מלפני שנה, אבל משום מה אי אפשר למצוא קישור לידיעה מלפני שנה שבנט מבקש את זה באינטרנט.
יש בגוגל, אתה צריך לחפש מילות קוד יותר ממוקדות כי אחרת תקבל רק את התפתחות של השבוע האחרון.
אם אתה לא יודע לעשות את זה, תלך לדפים מתקדמים עד שתעבור את השבוע האחרון.

evglev1

Well-known member
מנהל
בנט לא יתמוך בבחירה הישירה המשונה הזו שרק עובדת נגדו. הוא לא אידיוט. הוא רוצה להיות ראש ממשלה ולא סטטיסט בקרב ישיר בין נתניהו ויאיר לפיד. גם מנסור עבאס ורע"ם לא יתמכו.
לפי הנאום של ביבי שמפיל את כל התיק על בנט, נראה שהוא בטוח בתמיכתו של מנסור עבאס במהלך, אלא אם כן הוא שכח חשבון וחושב ש-59 מתוך 120 מספיק לו.

דיברגנט חדש

Well-known member
לפי הנאום של ביבי שמפיל את כל התיק על בנט, נראה שהוא בטוח בתמיכתו של מנסור עבאס במהלך, אלא אם כן הוא שכח חשבון וחושב ש-59 מתוך 120 מספיק לו.
הוא יודע שיקבל קולות מבוחרי סער ואפילו מבוחרי גנץ.

סתוונית333

Well-known member

זה מה שהבנת מהנאום של מושחת הצמרת?
מעניין לפי מה .

דיברגנט חדש

Well-known member
המילון לא קבע שהמילה מתאימה אלא אתה העילג זה שקבעת .
כתבת :
"תמשיכי להביש את עצמך"

בור עילג , כתבת טעות לשונית כי אני לא יכולה להביש את עצמי .
ככל שאת מגדילה את האותיות, את מראה כמה את יותר מפגרת |נחמה|
המשפט שכתבתי ושציטטת אותו נכון למהדרין, גשי בחזרה למורה שלך שתשלים לך את הידע שהחסרת כשהיית בים במקום ללמוד.

דיברגנט חדש

Well-known member
לבקשתך :

אתה בער, עילג
ואובססיבי חולני !
אפילו להגדיל את הגופנים, את לא יודעת, מה יהיה?
הגופנים שלך הם בדיוק באותו הגודל של תגובתך הקודמת.
אגב, ספר זה לא קללה ויש לי |המלצה| אלייך, שכדאי שתתחילי לקרוא ספרים ואולי לא תהיי כ"כ דלעת.

למעלה