מורן...

uancel

New member
מורן...

מה ענינים..? רציתי לדעת מה התנאי קבלה למורן...גם פיזית וגם חוכמה!..ואם זה שווה בכלל...תודהה אחים!

funfly

New member
אז ככה...

פיזית...את עובר גיבוש קצר של כמה שעות... חוכמה...אתה עובר כמה מבחנים פסיכוטכניים אחרי הגיבוש וראיון אישי. שווה בטירוף!

M a t h 0 0 7

New member
שום שווה ושום טירוף

ראשית, רוב המגוייסים שהתקבלו למיתר/מורן (תקראו לזה איך שבא לכם) אינם (!!!)יוצאים לקורס קצינים. יציאה לקורס קצינים ממש משפיעה ופותחת דלתות בעתיד. שנית, הייעוד של היחידה הנ"ל הוא רק בזמן מלחמה. חוץ מההכשרה שאורכת 8 חודשים, אין שום דבר מיוחד ביחידה מלבד שתאמר לחברים שלך שאתה שם. בהנחה שלא תהיה מלחמה בכמה שנים הקרובות, השירות יהיה רגיל, ידרוש יותר, תפסיק סיכויים גדולים לקצונה שיכולים להיות במקומות אחרים.. קיצר, לא בשיא..באמת שלא. כל המורעלות הזאת הורסת אותי. כולם בגישה כזאת של "ואי וואי וואי אני חייב יחידה מובחרת אז אם זה מה שנשאר והסיכויים גדולים ויש להם תג מגניב אז למה לא?!" זה לא יאומן איך שכולם נופלים בפח הזה.. ואם מדובר בסיפוק עצמי בשירות הזה, אני מציע מקומות אחרים שטובים הרבה יותר מהיחידה המופחרת הזאת. בהצלחה לך

EmGee

New member
מורן זה יחידת מילואים

שבעבר היתה סדירה, בשביל להגיע אליה אתה צריך אחרי ה3 שנים שלך להגיע למדור שחרורים בבקום ולהתמיין אליה. אם אתה מתכוון למיתר אז אתה צריך פרופיל 82-97 ולהיות עם שכל על הכתפיים וגם כושר יכול להיות טוב. זה שווה למי שהגיע לתותחנים בלי לרצות ורוצה להגיע ליחידה טובה. תאכלס זאת יחידה עם יעוד מאוד מסוים בזמן מלחמה, שכל עוד היא עוד לא פרצה הם עושים פעילות של גדוד חי"ר.

oleg_kh

New member
תדייק

עושים פעילות באופי של חי"ר אבל בקוים של תותחנים - מה שאומר פעילות ברמה יותר נמוכה מחי"ר רגיל. קוים ממש שקטים ומשעממים.

funfly

New member
כושר בסיסי...

לאט לאט במהלך הטירונות יבנו לך את הכושר ותעלה בסרגל מאמצים..

למעלה