מורן אטיאס מגיעה להתארח

• פותח הנושא beky1
  • פורסם בתאריך
מורן אני אוהב אותך חבל על הזמן

דבר ראשון אני מת עלייך דבר שני שיהיה לאחותך שני הצלחה בדוגמנות

../images/Emo41.gifהאירוח של מורן../images/Emo41.gif

פה: http://www.tapuz.co.il/guests/default.asp?gid=223 תהנו

Roy323

New member
מולדת

הנך אישה יפה ומקסימה, מאוד פרגנתי והתגאתי בהצלחותיך באיטליה. חרה לי מאוד לשמוע שבחרת באיטליה כביתך. מדינתנו היחידה בעולם שהמשך קיומה מותנה בנחישות ובחוסן הנפשי של צעיריה והנה מה המסר שאת משדרת שניתן להחליף מולדת בהינף יד,את הנזק של דבריך מי יישורנו. בחירתך היא חד-צדדית גם הקתולים של איטליה צריכם לקבל זאת. את אהודה ופופולרית שם אבל היו דברים מעולם. אלפים רבים נודע להם על יהדותם רק ברכבות שהובילם לאושויץ. יתכן ותתחתני עם איטלקי עשיר ושרמנטי, תתנצרי למענו ותלדי לו ילדים קתולים חמודים אבל לא הם ולא ילדיהם לא ינקו מהפשע הנורא שלך שנולד בישראל כיהודיה, פשע בלתי נסלח שלא ניתן לברוח ממנו. באירופה זו שהאנטישמיות מחדשת את ימי זוהרה ושהולכת ומתאסלמת במהירות מפחידה איש לא יכול לחזות את העתיד. חורה לי מאוד שכך עד בוגדת בכור מחצבתך. אחיך לשעבר בני קידר נייד 054-6388084

HenVeLo

New member
התוכנית הייתה נורא מעניינת ו...

חבל שהוא לא זכה בחצי מליון ש"ח! והנחית נורא יפה :)

ruven77

New member
למורן-שאלה

התכנית דווקא לא כל כך רעה,ובשלבים מסויימים יש אלמנט מתח חזק. אבל מדוע את מקלקלת בהנחייה גרועה כל כך?שפת גוף מוגזמת וצעקנית,קול רם, זריקת המילה "פרסומות" באיטלקית (בסדר,הבנו שאת מתנת אלוהים לעולם ויודעת קצת איטלקית) ובגדול-צולע. תחשבי על זה.

למעלה