מוריס מה דעתך על זה?

מצב
הנושא נעול.

גידעון1

New member
מוריס מה דעתך על זה?

מוריס מה דעתך על זה?
כנראה שיכולת ההחלטה שלך לא כזאת מדהימה

חמוד שלי יש ללומיר חצי שנה וזה הרבה

מוריס מה דעתך על זה?
כנראה שיכולת ההחלטה שלך לא כזאת מדהימה
זמן. ואישית אני מעדיף את לומיר בשימור. יש לי שם את קבלנים בשימור והיא כבר10000אג ואני לא ימכור אותה גם ב20000אג. שים לב למניית הברזל מעריב לא זזה וגם לומיר עומדת חזק במקום מניות ברזל בעוד אלרוב נדלן התרסקה היום. וגם מחר תתרסק בעוד8-10% לפחות נשתמע מחר.

גידעון1

New member
אתה מעדיף את לומיר בשימור??

זמן. ואישית אני מעדיף את לומיר בשימור. יש לי שם את קבלנים בשימור והיא כבר10000אג ואני לא ימכור אותה גם ב20000אג. שים לב למניית הברזל מעריב לא זזה וגם לומיר עומדת חזק במקום מניות ברזל בעוד אלרוב נדלן התרסקה היום. וגם מחר תתרסק בעוד8-10% לפחות נשתמע מחר.
אתה כנראה באמת לא נורמלי. בקשר לאלרוב נדלן תפסיק להפריד אותה מהבורסה,אם הבורסה תרד אז מן הסתם גם היא תרד. מוריס כמה מעריב עשה בשנתיים האחרונות וכמה אלרוב נדלן עשתה? פעם אחת ולתמיד תן סקירה(אמיתית) על מעריב ובמקביל תרשום הסבר אמיתי למה אתה חושב שאלרוב זאת לא חברה טובה. החל ממחר אני לא היה זמין מול המחשב בשעות היום אבל אני מקווה שכשאני אחזור אני אקבל ממך תשובה נורמלית לילה טוב

אין לי זמן בשבילך הערב אוליי מחר...

אתה כנראה באמת לא נורמלי. בקשר לאלרוב נדלן תפסיק להפריד אותה מהבורסה,אם הבורסה תרד אז מן הסתם גם היא תרד. מוריס כמה מעריב עשה בשנתיים האחרונות וכמה אלרוב נדלן עשתה? פעם אחת ולתמיד תן סקירה(אמיתית) על מעריב ובמקביל תרשום הסבר אמיתי למה אתה חושב שאלרוב זאת לא חברה טובה. החל ממחר אני לא היה זמין מול המחשב בשעות היום אבל אני מקווה שכשאני אחזור אני אקבל ממך תשובה נורמלית לילה טוב
יש לי תיק מפוצצץ בפוטים ואני צריך להכין עוד טריידים למחר ללקוחות שלי. לילה טוב וצפה גם מחר למפולת באלרוב נדלן נשתמע.

גידעון1

New member
מוריס תזהר מלומיר

יש לי תיק מפוצצץ בפוטים ואני צריך להכין עוד טריידים למחר ללקוחות שלי. לילה טוב וצפה גם מחר למפולת באלרוב נדלן נשתמע.
מוריס תזהר מלומיר
מתוכננת הנפקת מניות מה שאומר הצפה של מניות ודילול מאוד חזק

אני לא פראייר לפני ההנפקה אני עושה

מוריס תזהר מלומיר
מתוכננת הנפקת מניות מה שאומר הצפה של מניות ודילול מאוד חזק
ויברח וחוזר לאסוף לאחר ההנפקה במחירי סוף עומה כמו שרק מוריס אוהב..אז מה חדש באופציות המעוף..יום שישי חגגת ורשמתי לך לכול שבת יש את המוצאי שבת..ולכן אין להתמקח עם תותחים באופציות המעוף. שאל את דוביד ואבאס מי זה מוריס בן טובים במעוף...וסקופ קטן בקרוב תראו אותי בתוכנית של גיא זוהר בערוץ10 ובלי יותר מדי שאלות.

helpforcamera

New member
רק תגיד מתי שנוכל לראות אותך!

ויברח וחוזר לאסוף לאחר ההנפקה במחירי סוף עומה כמו שרק מוריס אוהב..אז מה חדש באופציות המעוף..יום שישי חגגת ורשמתי לך לכול שבת יש את המוצאי שבת..ולכן אין להתמקח עם תותחים באופציות המעוף. שאל את דוביד ואבאס מי זה מוריס בן טובים במעוף...וסקופ קטן בקרוב תראו אותי בתוכנית של גיא זוהר בערוץ10 ובלי יותר מדי שאלות.
רק תגיד מתי שנוכל לראות אותך!
אני לא רוצה לפספס!

לכול שבת יש את המוצאי שבת מכיר את

לכול שבת יש את המוצאי שבת מכיר את
הפתגם הזה. לומיר מנייה ברזל שים לב מה קורה לא ממליץ ולא מפליץ.

gvertinka05

New member
אלוני מיתר שלך

אלוני מיתר שלך
אלוני מיתר הקונים היו גדולים אבל במחיר 141 כשבאו מוכרים גדולים הם לא נבהלו

כמו שרשמתי לך מנייה ברזל שים לב >>>

אלוני מיתר שלך
אלוני מיתר הקונים היו גדולים אבל במחיר 141 כשבאו מוכרים גדולים הם לא נבהלו
לאלוני מיתר ללומיר ולמעריב. יומיים של ירידות חדות בבורסה והמניות האלה חזקות בטון. מניות ברזל

gvertinka05

New member
היו מוכרים גדולים במיתר

לאלוני מיתר ללומיר ולמעריב. יומיים של ירידות חדות בבורסה והמניות האלה חזקות בטון. מניות ברזל
היו מוכרים גדולים במיתר
הסחורה נקלטה יפה המנייה ירדה 15% אבל זה נראה יפה

מצב
הנושא נעול.
למעלה