מורים יקרים

מורים יקרים

אני נער הומוסקסואל בארון שגר ולומד בצפון הארץ... בבית הספר בוא אני לומד מציגים את ההומוסקסואליות כמחלה, כבעיה מינית וכבעיה פסיכולוגית שיש לה טיפול..אני לא בא כאן לומר לכם מה נכון ומה לא כי אני חושב שכל הדעות האלו פסולות וסך הכל מדובר בנטייה אבל אני בא לכאן בבקשה... אני יודע שזה לא חוקי ללמד שמדובר במחלה ועניין פסיכולוגי או בעיה מינית ואני יודע מהמורים שלי שלצערי יש מורים שלא שמים על העובדה שמשרד החינוך הוציא מכתב למורים הנוגע להומוסקסואליות(אפשר לראותו גם באתר מעבר לקשת)...אותי למדו ואני נבחנתי על זה שהומוסקסואליות היא מחלה! מורה יקר! אנא ממך! אם יש לך בעיה עם הומוסקסואליות יפה לך...אבל עד בית הספר! בבית הספר אסור לך! כי בבית הספר יש ילדים ונוער. ילדים ונוער ששליש מההתאבדויות שלהם הם על רקע של זהות מינית. אני יכול לומר לכם שבסליבסטר שקלתי לבצע מעשה טפשי ולמזלי הרב קיבלתי עזרה מחברים...למה שקלתי לבצע מעשה טפשי שכזה? מסיבה נורא פשוטה- החינוך ההומופובי מחלחל!!! גם אליי וגם לשאר בני הנוער! כשאתם מחנכים תלמידים לדעת שמדובר במחלה הם יחשבו שזאת מחלה והם יפתחו סלידה מה"לוקים" בה. כשאתם מחנכים תלמידים לדעת שמדובר במחלה אתם מחנכים בני נוער שנמצאים בתהליך של גיבוש זהות מינית או שכבר עברו אותו לשנוא את עצמם! בבקשה- שימו לב למה שאתם אומרים לתלמידים שלכם. לי יש הורים הומופובים שלא יודעים עליי אבל יש לי חברים נפלאים שעזרו לקבל יעוץ ולהתגבר על ההרגשה הנוראית... לי יש מזל שזכיתי לסביבה תומכת מחברים...לא לכל בני הנוער יש את המזל הזה! אז בבקשה ממכם...שימו לב אם לא כדי שהנוער יגדל להיות סובלני ומקבל אז כדי לשמור שהלב של אותו נער שמושפע מאוד מהסביבה של המבוגרים ימשיך לפעום!
שרימפיניון שגאה במי שהוא ולא יעשה אף פעם דבר כדי לפגוע בעצמו!!!

אני מסכימה עם הפניה הנרגשת שלך,

ומקווה שאכן ההתייחסות תהיה שונה מצד המורים (ובעצם מצד כולם) לנושא. הלוואי ונלמד לקבל את כולם כשווים בלי קשר להעדפות מיניות ... מחזקת את ידך, ומאחלת לך בהצלחה.

mml

New member
נטיות מיניות

שרימפיניון היקר! אני מזדהה עם רגשותיך בענין הצגת ההומוסכסואליות בבית הספר. מה שאיני מזדהה איתו הוא ענין הגאווה. מה יש להתגאות בנטיות מיניות או לא להתגאות? כך נבראנו וזהו זה. כל אחד והנטיות שלו, כל אחד והתכונות החיצוניות או הפנימיות שלו. כולנו בני אדם ועלינו להתגאות אך ורק במעשינו לטובת הציבור ולטובת עצמנו. עלינו להיות שלמים עם עצמנו וזהו תהליך שכולנו צריכים לעבוד עליו ולהשיג אותו. mml

למעלה