מורה נבוכים...

מצב
הנושא נעול.

lilushli

New member
הכוונה ליום חמישי הבא../images/Emo98.gif../images/Emo98.gif../images/Emo98.gif../images/Emo98.gif8-

כל הכבוד
אני גאה על היוזמה אני כולי בריגושים כמו שכבר החלטנו כולנו עוד קודם הפעם זו הפעם אז תתכוננו לבטא חיובית ואל דאגה אני אפזר כאן אבקה לכווולן אז בטא ביום חמישי יש לי עוד המון המון זמן קצת עצוב לי כי הייתי אמורה לעשות החזרה כפולה ואף עובר מתוך -9 ל א גדל לבלסטו כך שזה מעט דיכא אותי אבל אני מתגברת כי אני כבר בהריוןן (תחזיקו לי אצבעות) מההחזרה הראשונה אז עד יום חמישי תאהבו אותי יותר ותחשבו עלי אוהבת לילושלי
הכוונה ליום חמישי הבא
8-

ע נ ב ל 2

New member
גם אני קופצת מדרגה...

מורה נבוכים...
לאחרונה גדלנו מאוד וכבר קצת קשה לעקוב אחרי השלבים של כל אחת. אז החלטתי לעשות קצת סדר בבלגן, ואם שכחתי מישהי או טעיתי במשהו - אני מתנצלת מראש ותקנו אותי. מחכות לבטא: נורה של יובל anguly lilushly מזריקות הורמונים: אין כרגע אף אחת מזריקות דקא או מסניפות סופרפקט: חנה של ליאור אמאלה2 עד השמים ובחזרה ענת של מאי ריקי בש מחכות להחזרת מוקפאים: עמית (אולי כבר אחרי?) noh1 ורד של לינוי או-טו-טו מתחילות טיפול נוסף: סוכריה על מקל אורנגדה1 שואפת לעוד אנוכי (העין ה 3) מתלבטות ומנסות לאסוף כוחות להתחיל שוב: ע נ ב ל 2 שרון של עידו אםל2 venus13 lital1975 בהצלחה לכולנו
גם אני קופצת מדרגה...
ממנסה לאסוף כוחות הישר...למחכה להחזרת עוברים מוקפאים. יש כבר פרוטוקול והיום אפילו הלכתי לקנות את התרופות. בהצלחה לכולם.

גם אני בסוף הרשימה

גם אני קופצת מדרגה...
ממנסה לאסוף כוחות הישר...למחכה להחזרת עוברים מוקפאים. יש כבר פרוטוקול והיום אפילו הלכתי לקנות את התרופות. בהצלחה לכולם.
גם אני בסוף הרשימה
שייכת לאוגרות כוחות הנפש לשוב למירוץ. בינתיים "מנסים טבעי"- אמרו לי שזה לא מזיק...

מצב
הנושא נעול.
למעלה