מוקי די והכתבה

kodgirl

New member
מוקי די והכתבה

ככה.... מבחינת עובדות הוא די צודק יש כמה מאות אנשים בארץ שאוהבים היפ הופ ישראלי ומידי פעם משמיעים ברדיו (להוציא תוכניות מיוחדות לה כמו עסק שחור והתוכנית של מומי), וזה לא מספיק. אבל הוא גם צריך להבין שצריך לתת קצת זמן זה לא יבוא אחרי 3 שנים וגם לא אחרי 5 עוד כמה שנים כבר זה יהיה בתודעה. הוא יכל להציג את זה בצורה יותר נחמדה ופחות קרירה, זה מה שבאמת הרס לו כי אחרי הכל הוא אשכרה צודק. peace.

ken kaniff

New member
תשרשרי

אם את לא יודעת מה זה, חפשי כתוב איפשהו בעמוד הזה. ליאור

kodgirl

New member
../images/Emo13.gif אני יודעת לשרשר אבל

השירשור של הנושא כ"כ ארוך שאף אחד לא היה שם לב להודעה

ken kaniff

New member
דווקא היו שמים לב,כי בפורום של תפוז

ההודעות הכי חדשות (או הודעות שיש להן תגובות חדשות) מופיעות ראשונות. ליאור

MC JaNaNa

New member
זה לא נכון כי יש סצינה

אם לא היתה סצינה את חושבת שהוא פתאום מנסה להתקרב אליה והוציא עוד אלבום...הוא יודע שיש קהל יעד שיקנה את האלבום אם הוא לא היה יודע הוא היה פורש...

kodgirl

New member
הוא יוציא אלבום בלי קשר

הוא גם רוצה לפתח את ההיפ הופ בארץ , מוכר או לא מוכר אם זה ימשיך ככה ברור שזה ימכור מתישהו....

MC JaNaNa

New member
תגובה

אף בן אדם אבל אף בן אדם לא היה עד כדי כך טיפש כדי להוציא משהו שהוא לא בטוח בזה... הוא מוציא כי הוא ראה את ההצלחה של הדג-נחש ושל סאב והוא בטוח בעצמו בגלל שהוא מוכר שהוא יצליח. אז הוא תופס כזה תחת למרות שהמוזיקה שלו לא ברמה מי יודע מה... אז סלחי לי אבל הוא בן אדם מתנשא והוא יודע טוב אמוד שיש קהילה הוא פשוט רמאה לעיתנוות שהוא המלך של הסצינה ותתחיל הקהילה רק אחרי שהוןא פתאום יציא אלבום את לא מבינה את זה???

kodgirl

New member
בוא נסכים על דבר אחד.... ../images/Emo9.gif

של 2pac המלך!!!

MC JaNaNa

New member
מסכים אבל...

הנושא סגור שמוקי הוא חתיכת ****(צינזריתי בשבילך ליאת)

ken kaniff

New member
יש הרבה שמוציאים דברים בלי להיות

בטוחים שזה ימכור. א-נ-ד-ר-ג-ר-א-ו-נ-ד. ליאור

lena r

New member
הסבר

איזה כתבה? על מה לעזאזל כולם מדברים? יש לך כח להסביר לי? תודה, אני יודעת שאני מעצבנת ושואלת הרבה שאלות, סליחה, לנה.

mushy

New member
האמת...

שאין לי מושג על איזה כתבה הם מדברים אבל אני חושבת שמוקי באמת מנצל את העובדה שסאב מצליח ואנשים נכנסו חזק לקטע אז אין סיכוי שהוא לא יצליח

mushy

New member
הבנתי...

עכשיו קראתי את הכתבה ואני חושבת שמוקי התלהב יותר מידי. לנה-תלחצי על ken kaniff הוא הביא את האתר של הכתבה ותביני.

למעלה