מוצקים

טיפוטף

New member
מוצקים

תודה על התשובה הקודמת ועוד שאלה: התחלנו מוצקים לפני כמה ימים, בגיל חצי שנה, וביתי מאוד מתלהבת מהאכלה בכפית. אי אפשר לומר שהיא אוכלת כ"כ מעט שאין סיכוי שזה ישפיע על ההנקה, כי היא דווקא כן אוכלת יפה מהכפית (בננה, תפוח, ירקות). עד עכשיו דאגתי כל הזמן שייצור החלב לא יפחת. ומה עתה? מה יקרה אם פתאום לא יתחשק לה לאכול מוצקים, ולא יהיה לי מספיק חלב? פסיכולוגית אין לי בעיה עם זה שהיא אוכלת לא ממני, אני רק דואגת שאתייבש לגמרי או כמעט לגמרי. יש לציין שהיא הולכת לישון ב- 8 בערב ומתעוררת ב-4-5, אני מביאה אותה למיטה שלנו והיא נרדמת תוך כדי יניקה. היא לא לוקחת מוצץ או בקבוק, כך שה"קלף" היחיד שיש לנו זה ציצי. אודה להתייחסותך.

YOur milk won't disappear

so quickly, and if your baby suddenly decides that she wants more breast milk and less solid food, your body will adjust. when my youngest daughter was one year and 4 months old, she had a bad allergic reaction to some food that she ate. At that time, she was only breastfeeding about twice a day. I stopped all solids and went back to full breastfeeding for another 2 months. I started producing more milk as she breastfed more and more. So stop worrying and enjoy your baby~!!​

דיאנה1

New member
תרגום: החלב שלך לא יעלם

כל כך מהר, ואם התינוקת פתאום מחליטה שהיא רוצה יותר חלב אם ופחות מזון מוצק, הגוף שלך יסתגל. כאשר הבת הכי צעירה שלי היתה בת שנה וארבעה חודשים, היתה לה תגובה אלרגית למשהו שהיא אכלה. בזמן הזה, היא ינקה רק פעמיים ביום. הפסקתי את כל המוצקים וחזרתי להנקה מלאה לעוד חודשיים. התחלתי לייצר יותר חלב כשהיא ינקה יותר ויותר. אז הפסיקי לדאוג ותהני מהתינוקת!

למעלה