מופקרות נמאסתן!!!

גועל נפש

גבירתי היקרה אני יכולה לומר לך שאנשים כמוך הם אלו שנמאסו!!!!!!!!!!!! להאשים בחורה בזה שהיא נאנסה? מזה הגועל הזה? מזה הראיה הפרמיטיבית הזאת? שום בחורה לא אשמה באונס או בהטרדה מינית. מזה משנה איך היא התלבשה? לאף אחד אין סכות לגעת באישה בלי הסכמתה לא משנה אם היא השתכרה ולא משנה עם מי היא הסתובבה. ועוד יותר גרןעה לגרום לאישה להרגיש פגומה בגלל זה בנוסף לכאב הנפשי שגם ככה נוצר אחרי מקרה מזויעה כזה. אני בחורה חילונית. וכן אני מסתובבת עם בנים ואני יוצאת ואני כן מתלבשת לפעמים בצורה קצת חשופה. זה אומר שאני לא בסדר? זה אומר שאני אדם רע? שאני פחות טובה? בולשיט פשוט בולשיט. את חושבת שאת כזאת צדיקה וטהורה? אם הית באמת כזאת לא הית מלכלכת ככה על אנשים. כי אפילו אני בחורה חילונית יודעת שכבוד לאדם אחר זו מצווה חשובה. ובמילים שלך אין שום כבוד או אהבה לאחרים. רק גועל נפש. אז פעם הבאה שימי לב למילים שלך כי גם לזלזול באחרים יש מחיר וגם על זה ה' מעניש.

shocco24x

New member
"ההפקרות" - פרי הקשיחות הפנאטית הדתית

תחת חוקי "דת" מחמירים, שבהם מוטל טאבו על סקס, בתרבות המעוותת הזאת שבה לבתולי הנערה-אשה יש ערך "מוסרי" כביכול - אין פלא שהמצב בשטח מסמן את הבוז שהנוער רוחש לסמלי הדת השייכים לימי הביניים ואף לפני כן. גם בקרב החרדים המצב הוא "בכי רע". משכבי זכר ואוננות (כולל נערות-נשים) הם חזיון נפרץ. ובכן, לאמא הדואגת: אכן יש לך סיבה לדאגה ולאו דווקא מהכיוון שחשבת עליו. "החינוך הקפדני" אותו הזכרת הוא אבי אבות "הטומאה"...

anesthesi

New member
אצבע מאשימה לכיוון אחר

שימי לב כותבת יקרה שכמעט כל מעשה חמור שאת קוראת עליו בעיתונות הכתובה או האלקטרונית, קשור ל.... אלכוהול !!! זה המכנה המשותף הנמוך של מרבית מעשי הפשע. החינוך צריך להתמקד בסם "התמים" אך המסוכן הזה ובכך שאנשים לא צריכים להפריז בשתיה, בכדי להשאר בשליטה עצמית - לטובת כולם.

shokoelit

New member
הוצאת שם רע!!! כל כך גדול!!

לא כל האולפנות כאלה.. אני ב"ה באולפנא מעוולה!! והבנות ב"ה בסדר.. למה להכליל??

adder

New member
מכנסים מתחת לחצאית, שאלה פשוטה..

זה לא חם? מה הפרינציפ כאן? מה מושך בזה?

White TigeR

New member
חצאית זה לא נוח

מכנסים ארוכות הרבה יותר צנועות מחצאית. הרגלים לא נדבקות אחת לשניה ככה כשמזיעים. מה גם שבחורף מכנסיים מספקות יותר חום בעוד שחצאית פרוצה לרוח.

wings23

New member
פעם כשהייתי בת 22

לא הלכתי עם מכנסיים רק עם חצאיות, עד הרצפה.. ככה של דוסות. ואז החלטתי שבראש שלי ללכת ללמוד לטוס, אחרי כמה שיעורים החלטתי ללבוש מכנסיים, כי לעלות לבדוק דלק זה ממש אסון, כל החצאית עפה לקיבינימאט ומצאתי את עצמי נאבקת עם החצאית. בקיצור מאז ירדתי מחצאיות.

shocco24x

New member
מכנסיים מתחת לחצאית?.הגנה כפולה על הבתולים!

חוקי הדת החשוכים, שמאז ימי אברהם אבינו לא השתנו, ואם כן, אז רק לרעה - הפכו את הבתולין לסמל מקודש. אמנם היהדות המציאה את הרעיון האיוולתי הזה, אבל האיסלם לקח את זה רחוק יותר (רצח נערה-רווקה המאבדת בתוליה)... הנצרות אחראית להמצאה האידיוטית של הזדווגות "רוח הקודש" עם אימו של ישו (הבתולה, כמובן). מעניין איך נראה הזין של הרוח הזאת... ובכן, מכנסיים מתחת לחצאית שייך לאסכולה המטופשת הזאת של 3 הדתות המונואיסטיות.

הזוייה

New member
גם אם תעטי עלייך מְעִיל

או סוודר ותתכסי באלפי שכבות, זה לא מונע את ההתנהגות הפתוחה שמסתתרת תחת העטיפה הזו שנקראת כְּסָיָה. הדתיים של היום הם לא הדתיים של פעם, הקדמה, האינטרנט, החשיפה לסרטים ולרוח פתוחה גורמת לסקרנות וליישומה בפועל. ואני רואה את זה על בנות הדודות שלי התאומות שהן דתיות עם כיפה סרוגה, החינוך שקיבלו ושנת השירות שהן עשו, העמיד אותם במבחן שהרוח החזקה שלהן לא נתנה להן לטרוף את שיטת העֵדֶר ולהיחשף לדברים שיָדוּעַ מראש שהם לא מתאימים לדרך שעליה גדלו. ואני אומרת שמאחורי כל התהוללות, והתנהגות חריגה מסתתרת בעיה.

למעלה