מופע מחאה נגד בנייה בחופים עם ברי סחרוף ועוד

sea4ever

New member
מופע מחאה נגד בנייה בחופים עם ברי סחרוף ועוד

"חופים לנצח" בשיתוף עם "מגמה ירוקה" מקיימים את פסטיבל חופים לנצח לתמיכה במאבק הציבורי נגד מכירת החיסול לידיים פרטיות והבנייה בחופים. מטרתנו לטווח הארוך היא להפוך את החופים שנותרו טיבעיים לשמורות טבע. האירוע יתקיים בחוף הגולשים בראשל"צ ביום ראשון ה-5/07 משעה 15:00 ועד חצות. (ההופעות החל מ17:30) הכניסה לאירוע היא בחינם וכל האמנים (ברי סחרוף, הדג נחש, מוש בן ארי, אברהם טל...) יופיעו בהתנדבות . במהלך האירוע יהיו כל מיני פעילויות מגניבות כמו: אומגות לים, מופעי רחוב, בניית עפיפונים, הקרנת סרטים ועוד ועוד... אתם מאוד מוזמנים להגיע עם מוסיקה, להטוטים ומופעי רחוב החל שעות הצהריים. קישור לקבוצה בפייס בוק: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/event.php?eid=231560100056 אנא ספרו לחברים!

smailie

New member
א-פרופו הצד היפה של חופי הים

גלישת גלים "הדליקה" אותכם פעם?

pilpelmemule

New member
נשמע נחמד ממש.. יום אחרי המסיבת סיום שלי

אז לא הכי פרקטי ..

chuchi46

New member
למה לא?

יום אחרי, לא יום לפני. ישנים עד מאוחר, ואז נוסעים לפסטיבל :)

pilpelmemule

New member
איזה אני לא מחזיקה מעמד שני אירועים ברצף

חחחחחחחחחחחחחח אני טיפוס שמתעייף מהר וטיפוס של בית ממש וואי אני בלחץ מחר המסיבת סיום והשירים ממש לא מוכנים... היום חזרות כל היום ראנים אולי זה ישתפר וואי אני ממש מקווה..(אני מנגנת שלושה שירים ומתופף אחר מנגן שניים).. מתוך השלושה שלי אני אוהבת באמת רק אחד מהם חחח.. (אני משתדלת לאהוב אותם אבל לא יודעת משהו לא בסדר בהם.. בעיקר לא באחרון!!!) נקווה שיהיה טוב........X_X

pilpelmemule

New member
התעוררות של שם טוב לוי.. שיר אדיר!!!

וואאאי כמה הם עצבנו אותי אתמווולללל הם החליפו את אחד השירים ולא הודיעו לי והודיעו למתופף השני אז הוא מנגן אותו. \= קיצר החלטתי לוותר ולא להתעקש על זה בסוף.. בקטנה כבר אין לי כח לריב עם אף אחד עוד שניה אני לא אראה אותם יותר.. \=

smailie

New member
נכון. באמת שיר ענק ../images/Emo79.gif

כשהייתי בן 6 - 7 בערך, לא עבר יום אחד מבלי שישמיעו אותו ברדיו. את המתופפת? ולא שאני מזלזל. התפקיד של המתופף בליווי, גם אין לו קטע סולו, הוא הקשה ביותר. המתופף הוא זה שמוכרח להיות כל הזמן קשוב לקצב וגמיש לשינויים תוך כדי השיר.

smailie

New member
בקטע מתוך ההופעה התופים דומיננטיים יותר

בגירסה אולפן ההקלטה הרגילה, שמושמעת ברדיו, המאזינים לא כל - כך שמים לב לנוכחוּת של התופים.

pilpelmemule

New member
דווקא ההיפך.. פה התופים סתם רגילים (בגרסה שלך

)... אני ניגנתי את זה ממש אחרת הרבה יותר מגניב

למעלה