מועצת השבט - פרק 4

טוב מאוד שיואב עף, ולגבי ליה

היא צריכה לדבר פחות ולעשות יותר. במקום לטחון למושיק (זה היה מושיק?), שיעזור לה להכניס את הרשת למים, קומי, כנסי למים ותתקעי אותה בעצמך.

daniel9977

New member
למה הפרק הבא ביום רביעי?

מישהו יכול להסביר לי למה בפרומו לפרק הבא נאמר שהוא ישודר ביום רביעי הקרוב? מה נסגר עם ערוץ 10? אמרו שהפרקים ישודרו בשבת ובראשון. אז מה עכשיו יום רביעי? תודה.

daniel9977

New member
גם ההתעסקות עם כמה וכמה פורומים....

בעברית שכולם עוסקים בהישרדות ישראל משגעת אותי. למה אי אפשר לרכז הכל בפורום אחד וזהו?

Tristann

New member
בחייאת, עם כל מה שכתבתם, לא הבנתי את מי הדיחו

ראיתי פה שני שמות... אפשר להיות מסודרים?
(אין לי טלוויזיה ואני מחפש את הפרק להורדה... אבל זה עלול לקחת הרבה זמן)

avikoz

New member
כנס לאתר נענע10 ותראה את הפרק כבר עכשיו בלי

להוריד אותו בכלל

nadd

New member
שחר ../images/Emo82.gif הביתה, היא לא תורמת כלום לסדרה

בעצם במקום פרק של 45 דקות, אנחנו מקבלים

פרק של שעתיים וחצי......אממממ, "מקסים", אנחנו "זוכים" לשעה ו 45 דקות של דיבורים, טחנו לי את המוח כבר. אני לא מבינה את העריכה הזו, ואז מה שיש 3 תחרויות, גם במקורי היו פרקים של 3 תחרויות (פרס, חסינות וחסינות אישית לשבט המפסיד), לא תמיד יש את זה, אבל כשיש הם הצליחו יפה מאוד לדחוס הכל ל 45 דקות שהשאירו טעם של עוד. חבל, כי בגדול אני נהנת, אני רק לקראת הסוף מוצאת את עצמי כבר עם קוצים וכבר חסרת סבלנות ומסתכלת בשעון כל דקה, חבל, זה לא אמור להיות ככה.
סליחה על החפירה.

aok

New member
מה שבטוח שהפרק של היום היה הרבה יותר טוב מזה

של אמש. יותר תכנני ומעניין.

סוואנה שמרו ליואב טינה

כנראה שזה היה כ"כ ברור שיואב יודח, עד שאפילו עורכי הסדרה התקשו לטשטש את זה ולבלבל אותנו. היה ניסיון לעשות את זה עם טינה, שגם היא סומנה כחוליה חלשה, כשראינו הרבה מתמודדים שמתלבטים אם להדיח אותה או את יואב, אבל אפשר היה לראות את המתח הגדול סביב יואב ואיכשהו הדחתו לא ממש הפתיעה. ומה כן הפתיע? יכול להיות שלא הצלחתי לעקוב, אבל - ייתכן שאף אחד לא הצביע להדיח את טינה?

Jen74

New member
הם פשוט החליטו בסופו של דבר פה אחד

נגד יואב ולכן לא הצביעו בכלל נגד טינה. יואב בכלל הצביע נגד ליה שממש עלתה לו על העצבים. הוא עוד אמר שליה מתלוננת כל הזמן. זה נכון שליה מתלוננת ולא מעט אבל שיואב יתלונן על ליה? מי שמדבר.
אגב, זה סבאנה ולא סוואנה
המשמעות היא שונה. ואגב שני, נחמד לראות אותך גם פה

asap1

New member
אותי הם דווקא שיכנעו

עד שליה דיברה במועצת שבט ואז היה ברור מי יודח. אף מילה על הקטע הכי חזק בפרק? מיה, מצליחה להדליק את האש לבדה ופתאום הופכת לשורדת רצינית כל האנשים בסבאנה שראו את זה אתמול בטח תפסו את הראש מבושה. ועוד מנסה לתפוס דגים עם החנית הזאת - איזה מלכה! הלוואי שתנצח כמה שיותר רק שנראה אותה עוד

XshironetX

New member
אפשר לראות את הפרק?

בצפייה מידית ואם אפשר את הכתובת של האתר

אפשר באתר של נענע10, אבל אני לא הצלחתי

נתקע לי הרבה פעמים, התמונה קופצת, בקיצור בלתי אפשרי. אבל אולי זה רק אצלי, ולך זה יעבוד.

Tehila B

New member
אני דווקא צפיתי דרך האתר

בלי קפיצות, ואיכות סבבה ויש לי רק מהירות מגה וחצי

האם המיטה מהפרק הבא מגיעה עם שירות חדרים?

בבקשה להוסיף גם מקלחת עם בוילר ושירותים עם ניאגרה.

למעלה