מועד מעקב זקיקים + בדיקות דם

פפושקי

New member
מועד מעקב זקיקים + בדיקות דם

החודש העלו לי את המינון של הגונל שכן בטיפול הקודם עם אמפולה אחת ליום למשך שבוע היה לי רק זקיק אחד (טיפול לפני כן גם עם אמפולה אחת היו לי 2 זקיקים). החודש אני מזריקה 2 אמפולות גונל במשך 6 ימים ואמורה לעשות בדיקות ביום ה- 10 לווסת. מקריאת חלק מההודעות בימים האחרונים, אני רואה שחלק מהבנות עשו בדיקות ביום ה - 8 וה - 9 והייתה מישהי שאפילו נאמר לה שכבר בייצה למרות שעשתה בדיקות רק ביום ה - 8. ההתלבטות, האם לחכות ליום ה - 10 או ללכת ביום ה - 9 (מחר)ולראות שלפחות אני לא מפספסת. דבר נוסף שאולי יעזור, הטיפול הזה הוא עם הזרעה ואני מפחדת לפספס את המועד מאחר שכאמור הפעם אני עם 2 אמפולות ואולי הזקיקים גודלים בקצב אחר? תודה ויום טוב

מועד מעקב

פפושקי שלום אני מניח שאמרו לך לגשת רק ביום מסוים, על פי צורת התגובה בחודשים הקודמים. כך שאני מניח שאין מקום ללחץ. ד"ר אמנון בוצ´ן

פפושקי

New member
דבר מוזר מאוד

בכל זאת, הלכתי ביום ה - 9 והיו לי זקיקים בימין: 15, 17, 12 וקטנים בשמאל היו 12 וקטנים. ה פרוג´ היה 0.7 והאסטרדיול 897. יום למחרת (לאחר שבערב הזרקתי רק אמפולה אחת של גונל) הזקיקים בימין היו: 21, 22 ו 14 ובשמאל 14, 14, וקטנים. הפרוג´ נשאר 0.7 והאסטרדיול 1224. האם ייתכן שתוך 24 שעות יש קפיצה של 5 מ"מ בגודל הזקיקים? או שיש טעות בבדיקה (אגב הרירית שלי ביום ה 9 הייתה 7.5 וביום ה 10 - 7 מ"מ, מה שעשוי ללמד על טעות במדידה, לא?!) תודה

למעלה