מועדוני זמר

dearj

New member
מועדוני זמר באיזור חיפהו

ניסיון שלישי לשלוח את ההודעה. מתארגנים לשנה הקרובה מספר מועדונים כאלה למעוניינים. להלן הודעה שפורסמה בפורום "מתחרה" ה"הייד פארק": "מסתמנת התארגנות למועדון זמר בקרית מוצקין מיד לאחר החגים. מי שמעוניין בפרטים שישלח לי אי-מייל ואוסיף אותו לרשימת התפוצה שלי להודעות לגבי ערבי שירה באיזור. [email protected] פרטים ניתן גם למצוא בקישור מדף שירה בציבור באתר שלי: http://zemer.up.co.il להתראות " שם המנחה - (ד"ר?) איתי פלאות והוא נהג לערוך מועדוני זמר בטבעון. כעת מרחיב פעילותו לאיזור הקריות. מועדון נוסף שפרסם כבר את תכניתו לשנה הקרובה - מתנ"ס נוה יוסף, ע"פ הפירוט: 7 מפגשים - אחת לחודש החל מתחילת נובמבר, סביב לשולחנות + כיבוד בנפרד. פתוח למנויים וכן נמכרים כרטיסים לכל ערב בנפרד. המפגשים המתוכננים השנה הם: 2/11 ב 20:30 - ערב שיקופיות עם מוישלה גרשטיין (באקורדיון) ואבי ברש (בחצוצרה) שמארחים את אביבה אבידן 7/12 20:30 - ערב שירונים עם אמנון שילה (אקורדיון) וחבורת זמר 4/1/03 20:30 - ערב שירונים עם דליה עמיהוד 1/2 20:30 - ערב שיקופיות של יעקב נווה המארח את המשורר דודו ברק 1/3 20:30 - ערב שירונים עם רוחמה רז ורחל שפירא 5/4 21:00 - ערב שיקופיות עם מוישלה גרשטיין (באקורדיון) ואבי ברש (בחצוצרה) שמארחים חבורת זמר 3/5 21:00 - ערב שירונים עם ניצה טרמין לפרטים נוספים לפנות לענבל במתנ"ס - 8239413 לכשיתפרסמו ידיעות נוספות (כמו אמנון שילה באוניברסיטת חיפה/ מגדל אשכול/ אולם הכט) - אפרסם גם כאן.

פלפל.

New member
ערב משירי...

המלחין הוותיק מרדכי זעירא , ובו יבצעו משיריו, ביחד ולחוד, אביבה אבידן, דני ליטני ודני רובס, חנן יובל (שגם ינחה), רונית שחר ולהקת "ירוק". כלי הקשה: שלמה שת, פסנתר: דרי שלזינגר, בס: בנצי גפני, ניהול אמנותי ועיבודים: יאיר שרגאי 31.8.2002, 21:15, 50 שקל, תיאטרון ירושלים, 02-5605755. מופע מחווה לזמר בני ברמן , שנפטר לפני מספר חודשים. במופע יקחו חלק אביהו מדינה, אביבה אבידן, אריק סיני, דני ליטני, מיקי גבריאלוב, אבי טולדנו, סי היימן, גבי ברלין, שלישיית אדלר, ליאור ייני, אלון גולן וחבורות הזמר "כרמים" ו"גוונים". מנחה: מנחם פרי. ניהול מוסיקלי: אופיר שמעוני. 2.9.2002, 21:00, 100 שקל, היכל התרבות ראשון לציון, 03-9484848. לא הייתי פה כמה ימים. אולי הזכרתם, אולי לא. בכל אופן, זכור לי שדובר פה על ההצדעה לזעירא... ועוד משהו לירושלמיות שבינינו - הערב, ב 21:30, בתיאטרון ירושלים, המפגש השנתי של מנחי השירה בציבור ומועדוני הזמר במופע חגיגי. אל תגידו לא ידעתי. ומחר צביקה פיק באמפי עזריאלי.

G24L

New member
אפי נצר ברשת ג´...

משובח מאוד!!!!! כששמעתי את השיר פתחו את כל החלונות - התרגשתי נורא... נוסטלגיה של ממש וכמובן את בלדה לחובש ואפילו את המנון גבעתי!!!! אז התכנית מבטיחה מאוד מומלץ בחום!!!!!!!!

גם בקרית ביאליק

בבית-כץ עם המנחה יוסי זייפרט: 10/11 - על המחנה נדלק ירח - משירי הלהקות הצבאיות עם שולה חן ואבי קורן 15/11 - רומנסרו ושירים מכל הזמנים - עם לוליק והגיטרה 13/12 - שירים שעלו לארץ - עם להקת בוראן במוסיקה אירית 17/1 - אנשי הגשם - עם רחל שפירא ורוחמה רז 14/2 - כל פלאייך - עם יורם טהרלב 14/3 - לכל אחד - עם עוזי חיטמן 11/4 - חופים - עם נחום היימן 16/5 - הלילה - עם שלומית אהרון ונגנים 13/6 - ריח תפוח - עם הפרברים המחיר לכל הסדרה הוא 695 ש"ח, מחיר למפגש בודד 100 ש"ח. טל: 8737172, 8763744, 058-593592

יוסי F

New member
ערבי שירה בציבור באזור ת"א

היכן מתקיימים ???? תודה יוסי

dearj

New member
מועדוני זמר באיזור חיפה - עדכונים

ניסיון חמישי לשלוח את ההודעה. (השלישי "הצליח" כ"אורח" והרביעי הצליח, רגיל - ושניהם "נעלמו" !?) מתארגנים לשנה הקרובה מספר מועדוני זמר באיזור חיפה למעוניינים. ב 14/9 20:00 - מועדון זמר בבית יד לבנים (הירקון 48) - חינם! להלן הודעה שפורסמה בפורום "מתחרה" ב"הייד פארק": "מסתמנת התארגנות למועדון זמר בקרית מוצקין מיד לאחר החגים. מי שמעוניין בפרטים שישלח לי אי-מייל ואוסיף אותו לרשימת התפוצה שלי להודעות לגבי ערבי שירה באיזור. [email protected] פרטים ניתן גם למצוא בקישור מדף שירה בציבור באתר שלי: http://zemer.up.co.il להתראות " שם המנחה - (ד"ר?) איתי פלאות והוא נהג לערוך מועדוני זמר בטבעון. כעת מרחיב פעילותו לאיזור הקריות. מועדון נוסף שפרסם כבר את תכניתו לשנה הקרובה - מתנ"ס נוה יוסף, ע"פ הפירוט: 7 מפגשים - אחת לחודש החל מתחילת נובמבר, סביב לשולחנות + כיבוד בנפרד. פתוח למנויים וכן נמכרים כרטיסים לכל ערב בנפרד. המפגשים המתוכננים השנה הם: 2/11 ב 20:30 - ערב שיקופיות עם מוישלה גרשטיין (באקורדיון) ואבי ברש (בחצוצרה) שמארחים את אביבה אבידן 7/12 20:30 - ערב שירונים עם אמנון שילה (אקורדיון) וחבורת זמר 4/1/03 20:30 - ערב שירונים עם דליה עמיהוד 1/2 20:30 - ערב שיקופיות של יעקב נווה המארח את המשורר דודו ברק 1/3 20:30 - ערב שירונים עם רוחמה רז ורחל שפירא 5/4 21:00 - ערב שיקופיות עם מוישלה גרשטיין (באקורדיון) ואבי ברש (בחצוצרה) שמארחים חבורת זמר 3/5 21:00 - ערב שירונים עם ניצה טרמין לפרטים נוספים לפנות לענבל במתנ"ס - 8239413 לכשיתפרסמו ידיעות נוספות (כמו אמנון שילה באוניברסיטת חיפה/ מגדל אשכול/ אולם הכט) - אפרסם גם כאן.

piloni

New member
שרהלה שרון

לשרהלה שרון יש ערב שירה בציבור ביום חמישי הקרוב בגני התערוכה (מרכז הירידים) ביתן 32. עלות כניסה: 50 ש"ח וזו חוויה נהדרת

ST

New member
../images/Emo32.gif תגידי, ../images/Emo29.gif

מאיפה הציטוט שבחתימה שלך? <סליחה על הבורות>

רון65

New member
נראה לי ש...

לנורית גלרון יש שיר בשם "טיפה שזלגה בשבילך". יכול להיות שזה משם?? ועד דבר, אסתי... הציטוט שלך שה באמת של אהרון רזאל?? זה זה ששר "הגיע זמן הגאולה", לא?

ST

New member
תודה. :) ../images/Emo29.gif

וכן, זה שלו, וזה מהשיר הזה... "באדם יש לב אחד, אם בו נשנא, באיזה לב נאהב, אז בלי המחלוקות, וכל הויכוחים, כי לא בשביל זה באנו לכאן אחרי כל השנים כי הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן הגאולה, אני שולח ינון ואליה..." (זה מהזיכרון, מקווה שלא פקששתי)

רון65

New member
אאלץ לסמוך עלייך

כי השורה היחידה שאני מכיר מהשיר הזה זה "הגיע זמן הגאולה" ואני יכול גם לזמזמם את המשך הפזמון. השיר הזה תפס את אזנילאחר ששמעתי אותו בגל"צ (אפילו פעמיים) ותהיתי לעצמי: "זמר דתי בגל"צ? ההוזה אני?" אה... הנה המשיח דופק בדלת. וחוץ מזה, זה באמת שיר נחמד וקליט. מכירה עוד שירים שלו?

ST

New member
סליחה שלקח לי זמן להגיב, ../images/Emo29.gif

אני מנסה לתמרן בין כמה דברים (מה שיקרה הרבה בשנה הקרובה) --- אם אני זוכרת נכון, בשנה שעברה השיר אפילו נכנס למצעד של רשת ג´, ושמעתי איזשהו סיפור על איך זה הגיע לשם (די במקרה). וכן, אני מכירה עוד שירים שלו - הדיסק הראשון שלו הוא "מים רבים" ושמעתי אותו כמה פעמים (אצל חברה). את הדיסק השני שלו יש לי. הוא נקרא "זמן הגאולה" (כמו השיר), והוא באמת דיסק מומלץ (כמובן, למי שאוהב את סוג המוזיקה הזה). יש שם כמה שירים שאחרי פעם-פעמיים ששמעתי אותם ממש תפסו לי את האוזן ומצאתי את עצמי שרה אותם די הרבה, ואלו דווקא לא היו השירים הקצביים. ברור ש"זמן הגאולה" מאוד ´מדביק´, ואני זוכרת שנסענו פעם אחת בנסיעה ארוכה מחוץ לעיר, ושמענו את השיר, וכולם שרו עם הרדיו, וזזו בקצב של השיר... זה פשוט תופס...
<גידי, זה היה סמיילי רגיל> אגב, את "טיפה שזלגה בשבילך" אני לא מכירה, אבל אהבתי את השורה הזאת (אני אחפש את המילים יותר מאוחר).

רון65

New member
השירה שבחרת כחתימה

כ"כ יפה, שאם היא לא היתה שלך הייתי שם אותה אצלי.. אבל אני אתגבר! תודה על המידע, היית לי לעזר רב!

ST

New member
אתה מוזמן ../images/Emo29.gif

לשים אותה אצלך. אני אמצא משהו אחר. :) אגב, הנה המילים: זמן הגאולה - אהרן רזאל מילים: אהרן רזאל אז אל תחשוב יותר מדי, אם זה כדאי או לא כדאי אתה יודע, אם לא עכשיו, אז אימתי? ואל תחשוב כל כך הרבה, כמה זה קשה, או לא יוצא או לא שווה לא תדע אם לא תנסה כי הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן הגאולה אני שומע ינון ואליה ואם יבוא אחד יאמר, שמאוחר או מיותר או אי אפשר תדע לך, השער עוד לא נסגר אז בוא נצא לרחוב, נשב בחוץ, נשיר קצת, יהיה טוב כל מי שנראה, נזמין אותו לשבת איתנו, ותראה איך כל הרחוב, תיכף מתמלא, מלא באנשים שעוברים ועוצרים ואיתנו הם שרים שהגיע זמן הגאולה, הגיע זמן הגאולה, אני שומע ינון ואליה הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן גאולתכם אני שולח ינון ואליה. עם גיטרות ותופים נתחיל ללכת בתוך הכבישים ממרפסות הבנינים ומן החלונות הם יביטו מחייכים כן, מי האנשים שככה מתהלכים ומאיפה השמחה והאחדות והיופי שככה הם שרים? שהגיע זמן הגאולה, הגיע זמן הגאולה, אני שומע ינון ואליה הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן גאולתכם אני שולח ינון ואליה. אהבת אחים לא בשמים היא, כי אם בפנים באדם יש לב אחד, אם בו נשנא, באיזה לב נאהב? אז בלי המחלוקות, וכל הויכוחים כי לא בשביל זה באנו לכאן אחרי כל השנים הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן הגאולה, אני שומע ינון ואליה הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן גאולתכם אני שולח ינון ואליה. אפשר לראות את זה בחוץ, ולהרגיש את זה בפנים אם לא שמעתם תשאלו את השכנים שהגיע זמן הגאולה, הגיע זמן הגאולה זה בעיניים של כל ילד וילדה שהגיע זמן הגאולה, הגיע זמן גאולתכם אני שולח ינון ואליה הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן הגאולה עוד קצת, עוד אהבה הגיע זמן הגאולה, הגיע זמן להגאל אז בואו נהיה ביחד, עם ישראל הגיע זמן לשיר חדש, הגיע זמן לשיר חדש נשיר אותו בדרך לבית המקדש

trilliane

Well-known member
מנהל
אני דווקא מאד אוהבת את החתימה שלך

מתוך השיר הכי אהוב עלי של רוקפור...

רון65

New member
ואם כבר ב"רוקפור" עסקינן

הדיסק שלהם "האיש שראה הכל" (לפחות 6 הרצועות הראשונות שלו...) פשוא מ-ע-ו-ל-ה!!

trilliane

Well-known member
מנהל
לא רק ההתחלה, כל הדיסק משובח במיוחד

נכנס בזמנו לרשימת עשרת הדיסקים העבריים שהייתי לוקחת איתי לאי בודד.

למעלה