מוסלמי יהודי או נוצרי? לא משנה...ישראלי

shposh

New member
מבחינתי אסכם...

קודם כל איעד, האם זה שלא תגיע לירושלים זה אוים? ומה יקרה כשאגיע לתל אביב? או חיפה? אתה באמת חושב שאני מפחד ממישהו או ממשהו? עכשיו לרפי, כן אתה צודק! אני איש רע ,אפילו מאוד! כל הרועה בעולם מקורו ממני, וזה כולל רעב, עוני ומלחמות, הכל אני! גם צר עין אני, אבל זה רק בגלל שאני אוכל יותר מדי סושי. אני חושב שאם עד עכשיו לא הצלחתה ליצר טיעונים יותר אינטליגנטיים מזה שאני איש רע, לא תוכל להבין ולא משנה מה אני אכתוב. לגופו של עניין: לגבי הפוסט הראשון שלי שהצית את כולם כל כך, אני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי! חבל לי שרוב האנשים כאן לא מסוגלים להתמודד עם ויכוח עניני על ידי העלאת הדיעה שלהם ללא ניסיון להתנגש באופן אישי. הביקורת שלי על הכתבה (ולא על האתלטים) היתה חדה וענינית. ביקורת על פרי עבודתו של מישהו היא ביקורת על מקצועיותו, אבל אינה ביקורת נגד האיש. (אני לא נפגע עם חברי לקורס או המרצים שלי לפעמים מבקרים עבודות שלי בדיונים פתוחים בכיתה. אני כן מנסה להסביר ולשכנע שאני צודק אבל מעולם לא העלתי טיעון כמו: " אני עזרתי לך עם עבודה בסמסטר הקודם, איך אתה יורק לבאר ממנה שתיתה?) כמו שמחזאי שכותב מחזה ברגע שפרסם אותו נותן לשאר העולם את הזכות "גם לשבח וגם לקלל", כנ"ל ביצוע של אומן, של ספוראי וגם כן עיתונאי! בקשר לכתבות שפגעו באתלטים , אני לא דיברתי על מקרה לנסקי בשנת 2001 אלה על מקרים רבים אחרים שאולי ביודעין ואולי לא,אך פירסומך פגע באנשים קשות. אבל כאשר "מכתיבי הנורמות והאתיקה" העיתונאית ,כמו אילנה דיין בתוכנית עובדה כימעט מכניסה קצין מגבעתי לכלא על רצח שלא היה, רק כי היא שמעה שמועה, מי אני שאדרוש שלעיתון יהיו הוכחות מוצקות לפני שהוא יאשים אנשים בכל מני דברים שונים ומשונים. העובדה שהבאתי הסברים וביסוס לטיעוני (כמו רמת ההישגים של האתלטים שמוזכרים בכתבה - ותשימו לב שלא נתתי ציונים, או קיטלגתי שהן טובות או רעות - אך ורק כתבתי עובדות ידועות לכל) כנראה לא נוחה לכולם, אבל זאת לא סיבה מספקת בשבילי לשקר או לא לומר את האמת שאני מאמין בה, מה לעשות ככה חונכתי. דבר אחרון, לא אני לא תוקף כל דבר שהאיגוד עושה! האיגוד עשה ועושה דברים משמעותיים וחיוביים בעבור האתלטים והאתלטיקה והרשימה של כאלה ארוכה! זה עדיין לא אומר שלא צריכים לשאוף ליותר. אני גם לא תוקף כל אדם שקשור לאיגוד, ישנם אנשים יקרים ושקדנים שעובדים יומם ולילה ונותנים הכל למען האתלטיקה, רק דוגמא אחת לאדם כזה היא ג'ק כהן - איש שמשקיע יותר מכל אחד אחר ואדם פתוח לשמוע! אבל לצערי יש גם אנשים שטוב יהיה עם הקשר שלהם לאתלטיקה יוגבל לצפיה בטלויזיה. זהו אני מיציתי את הדיון הזה. שאלות יכולות להיות מופנות במסר אישי, אבי

אלוף 1

New member
אבי נמאס ממך ומכל החפירות שלך

תקשיב אני לא מכיר אותך ולא רוצה להכיר אותך אבל כבר מכמה הודעות שלך בפורום נמאסת עליי זה שהתוצאות שלנו לא בשמים כמו שאתה אומר אנחנו יודעים, המטרה של הכתבה לא להציג תוצאות או לעשות פוזה, אלא כמו שהכזרתי בהודעה קודמת למשוך תשומת לב למגזר הערבי שאין אפילו אצטדיון אחד במגזר, שיש הרבה אתלטים מוכשרים שאין להם איך להתאמן, לי למשל לא היה לי איפה להתאמן עד לפני שנה כשהתלחתי ללמוד בטכניון אז התחלתי להתאמן בנווה שאנן. זה שאתה מתחיל לחפור על דברים לא קשורים לא אומר שהכתבה לא מעניינת ועובדה שיש מלא אנשים שפרגנו כי הם הבינו מה המטרה של הכתבה. זה כשאתה לפני כמה שנים היו לך תוצאות טובות ואף אחד לא שם עליך לא אומר שמגיע לך לבקר אותנו בצורה מגעילה ולהגיד הכתבה לא שווה. אני מרגיש שהדעות שלך מכוונות אלינו באופן אישי ולכן זה פגע בי ובחברים שלי. אני ואיאד עובדים מאוד קשה כדי להצליח ואנחנו מאמינים שנצליח והכתבה הזאת רוצה להראות שיש אנשים שחסר להם משהו כדי להצליח ואליי יש אנשים שיוכלו לעזור לנו. אני לא אומר שחס וחלילה הופלנו לרעה בגלל שאנחנו ערבים אבל יש הבדל כמו שאמרתי למשל אצטדיון ומסגרת אימונים כמו שצריך. לסיכום, אם אני פוגש אותך יום אחד אשמח לחפור לך על נושא להראות לך כמה טעית לגבינו כי בפורום אי אפשר להגיד הכול ואין ל כוח לכל השרשור הזה מלא חפירות שאין להם משמעות בכלל. רימון

מבחינתי אחפור ......

אח שלו אני לא יודע מה נסגר איתך... אבל אתה ממש חפרן! אני חושב שאם יקחו אותך לנגב לחפור אתה תמצא נפט משהו שאף אחד עוד לא הצליח לעשות. ואנשים תעשו לעצמכם טובה ..... תלמדו עברית , מה שזה כל השגיאות כתיב האלה!?!?!? פשוט לא יאמן שאנשים פה סיימו בית ספר ומתבטאים ככה ...

אלוף 1

New member
בקשר לשגיאות כתיב

אני יודע שיש אבל פשוט אי רושם במהירות ואין לי כוח כל פעם לתקן ואני בטוח שמלא אנשים זה קורא להם ובקשר לנפט נראה לי יש נפט חדש משהו שעוד לא גיל שעזרתו אפשר לרוץ מהר חחחח

אלוף 1

New member
אתה יודע מה אני חושב

אחרי 1 בלילה אני מתעצבן מהר לכן מה זה עצבנתי אותי עכשיו זהירות חפירה אבי יא אפס אחד בגלל שהתוצאות שלנו לא בשמיים עכשיו אז זה לא אומר שלא נגיע לשום מקום. אנחנו משקיעים את הנשמה כדי להצליח ומאמינים בעצמנו ובא אפס אחד כמוך שנכשל ואומר שלו היו תוצאות יותר טובות בגילנו ולא הגיע לשום מקום. זה לא קשור יש מלא אנשים שלא עושים תוצאות מי יודע מה כשהם צעירים ואחרי זה הם עושים תוצאות לא רעות בכלל. בקיצור אני כבר לא סובל אותך ולא סובל את ההודעות שלך וסליחה חבר'ה שמלאתי מלא הודעות חפירה אבל פשוט מעצבן אותי האפס הזה רימון

נסתרים

New member
מזל שהכל כתוב ואי אפשר לסלף

כתבת שהכתבה שלי הוזמנה על ידי ועדת המעקב הערבית או איזשהו שם ערבי שנראה לי שהמצאת, כאילו אני איזה כתב חצר של החמאס. כתבת שלך, בניגוד לאיאד ורימון, לא היה זמן להתאמן כי היית בתותחנים, וזה פשוט הצחיק אותי אחרי שדאגתי להחזיר אותך לנוחיות של 'ספורטאי מצטיין' מהר מאוד. והכי מצחיק, שכתבת כי זו עוד כתבה רכילותית שטחית שלי, אבל כמובן שלכתוב עליך כשהיית בצבא והיית קרוב לתוצאות של מייקל ג'ונסון וחואנטורנה, זה היה רציני. כמובן שהעורך הראשי במעריב דרש ממני לסקר את פעילותו של אברהם שפושניק, המקבילה האתלטית של יוסי בניון ואלי אוחנה גם יחד. כמובן שזה היה בסדר, אבל כשבאים שני אתלטים מהפריפריה ועושים 49 שניות, ובתור ערבים שמנצחים במכביה, ומגיע בן-דוד מקנדה עם 10.89, זה לא מעניין, זה לא סיפור, זו רכילות. ואולי תגיד כבר במי פגעתי ולא הגיע לו? אולי הגיע הזמן שאתנצל? כבר אין הרבה זמן עד יום הכיפורים. אני מבטיח, אם זה ראוי, זה יהיה בפומבי. ניר שועלי

eyad 1

New member
אבי או בעצם ל-אדון אבי

אים אני רוצה לאים עלך אז היתי עושה אתה זה אבל אני רשמתי (אגיע לירושלים) זה אומר כך.... יעני אתה רושם כאן מה שאתה רוצה לרשום לאנשים שלא דברו איתך בככל או שלו פנו אליך בכלל סבבה אין לי בעיה עם זה לפחות שאני רושם תגובה למה שאתה רושם תענה כמו גבר ותתיחס כמו גבר כי כמו שאתה אומר לאנשים מה אתה חושב גם אנשים רוצים לגיד לך מה הם באמת חושבים עליך כאדם וא כי ספורטאי לשעבר ואני לא חייב לגיע לירושלים בכדי לשמוע מה התגונה שלך סבבה

למעלה