מוסלמי יהודי או נוצרי? לא משנה...ישראלי

עלהמצפה

New member
אתן דוגמה על ספקנות שהוכחה כלא במקומה

לפני כשלושים שנה שמשתי שופט באליפות צה"ל בכושר קרבי. אחד המקצועות באליפות היה ריצת 5000 מטר בבגדי עבודה עם נשק על הגב. התחרות הייתה מחולקת למקצים. היחידות נדרשו לשלוח למקצה הראשון את טובי הרצים שלהן. במקצה הראשון הוביל אריה גמליאל שהיה כבר אז רץ מפורסם למדיי. זה היה מרוץ שדה מנקודה לנקודה שהסתיים במגרש בבבסיס בו הייתה האליפות. סמוך לסיום, בתוך הבסיס, לעיני הצופים עבר את גמליאל צנחן בשם עזרא רבינס וניצח במקצה. הכרתי את רבינס כי הייתי מדריך שלו שנה קודם בקורס מדריכי אימון גופני ונראה לי סביר שהוא ניצח את גמליאל בתנאים בה נערכה הריצה. במקצה שני, בו אמורים היו לרוץ רצים פחות טובים, ניצח רץ בזמן שהיה טוב מזה של רבינס וגמליאל. תגובתי הראשונה הייתה: "לא יכול להיות, אולי יש כאן טעות". הרץ שניצח במקצה היה אלמוני לחלוטין בשם יהודה צדוק... שבע שנים אחר-כך הוא ייצג את ישראל במשחקים האולימפיים. לצערי, היו לא מעט מקרים בהם השיגו ישראלים תוצאות שאמינותם מוטלת בספק. אם מישהו רוצה פרטים, אפשר לפנות אליי במסר אישי.

shposh

New member
כפוי טובהת זה אני...

אני אשתדל לענות ענינית לכל עיניין שהעלת: 1) מעולם לא טענתי להיות אתלט גדול, מוכשר, או בעל הישג כלשהו. תמיד אמרתי שכשרון לספורט כלשהו לא קיבלתי לא מהורי היקרים לי מכל ולא מאלוהים הגדול שבשמיים. הייתי אתלט פחות מבנינוני, מאני חיי עם זה טוב מאוד וללא יסורי מצפון. 2) אכן אזרתה לי בזמנו לעבור מחיל בתותחנים (בו שירתתי שנה בסדיר ואני עדיין משרת במילואים) אל מקום שיוכל לאפשר לי להתאמן ועל כל הודיתי לך מספר לא מועט של פעמים. את המשך שירותי הצבאי עשיתי באוגדת יהודה במודיעין ועל כך לא אוכל לפרט (האם מיציתי את עניין תרומתי למדינה?) עם זאת אני לא חושב שבגלל עובדה זאת אני אמור לומר אמן על כל כתבה שלך. אני יכול להיות בעל דיעה מאוד מנוגדת וביקורתית כמו שאכן יש לי. כנ"ל יש לי הזכות המלאה להביע את דעתי בנושא זה או כל נושא אחר. בניגוד לאחרים, איני מכנה אנשים בשמות, מקלל או מערב נושאים אישיים, אני מאוד משתדל לשמור על רמת שפה (סליחה כל שגיאות הכתיב לכל הקופצים) ועניניות הדיון. 3) אני בהחלט מאמין כי הינך אוהב אתלטיקה אבל לא אסכים לגבי "אוהב אתלטים"... ארכיון מעריב גם שומר מספר כתבות בהן פגעת במספר רב של אתלטים במישורים פרטיים ומקצועיים כאחד, ולרוב הבסיס לכך היו לא יותר משמועות ששמעת בטעות או הואכלת בזדון, אבל אני לא אכנס לזה כדי לא לפתוח צלקות. 4) כל הכבוד למעריב ולאתר איטרנט שלהם על תשומת הלב לאתלטיקה. אך עם זאת לא כל פרסום הוא חיובי! צריך גם לדעת מה לכתוב ובאיזו צורה. מה לדרוש, ממי לדרוש ומתי לדרוש. שוב לא על כל מילה על אתלטיקה כל אתלט צריך לזעוק הללויה! 5) מבחינה מקצועית, פיתוח של מגזר זה או אחר לא יביאו לשינויי של מצב האתלטיקה. לא מגזר ערבי, לא מגזר רוסי, לא מרוקאי, לא אתיופי, לא פולני... כל מה שהשקעה במגזר X תביא זה לשיפור מועט באותו מגזר ולנפילה ברמת הכלל, אבל זה כבר מתקרב יותר מדי לטזה שלי ואנחנו לא ניכנס לזה. בגדול אפליה מתקנת זה לא המתכון אפילו עם זאת העופנה. 6) הזכרת את מיננקו, אז הזנחתו של ידי אירגוני הספורט ופרישתו (בתקוה הזמנית) היא דוגמא מצויינת לחוסר ההבנה המקצועי של האיגוד, יש משעבים דלים אבל כמות הכשרונות ששווים השקעה לא כל כך רבים... 7) אחרון חביב (לא כל כך קשור), תודה לכל מי ששלח לי מסר אישי. אני אשמור על פרטיותכם ואשתדל לענות לכל אחד אישית. אני מבין את הנסיבות של כל אחד ואחד מכם למה אתם לא מגיבים. שוב פעם תודה, וטוב לדעת שיש אנשים חושבים באתלטיקה, זה אומר שיש עוד סיכויי. אבי

eyad 1

New member
לכולם ולכול מי שחופר יותר מימה שצריך לזכירכם

אני פונה לכולם למי שרשם תגובה כמו שאתה רוצים או רציתם תמיכה רוצים השקעה רוצים להתאמן כמו שצריך גם אני ורימון רוצים יעני זו כתבה נחמד שאני יזמתי ולמי שלו נוח לו עם הכתבה יכול רק אבל רק לשתות מהים של עזה באמת תתבישו לכם אין לכם הערכה לספורט תתבישו ............. לאבי אמרו לך שאתה מקשקש יותר מידאי.............. יעני אתה היתה גם בוכה לעיתון אים אתה כבר לא מאמין בעצמך יש המון אנשים שמאמנים בעצמם ומחפשים מישהוא שיאמין בהם כך בונים הצלחה אבאלי .انتي احسن بنت في كل مصر

oferba

New member
Ante best built in each of Egypt../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

eyad 1

New member
אתם רואים אים בכתה לא היתה על איאד ורימון

אז כול השרשרת לא היתה בכלל תראה כמה אתם באמת................... תתבישו לכם אתלק ספורטאים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תשמעו מהיום אני פותיח את הפה שלי ואני לא אתן לאף אחד בעולם שיפגע בשערה שלי אתם ממש מעצבנים מהיום אני כבר לא איאד מג'דוב הבחור הנחמד שמדלג זהוא נגמר

אעמלי מערוף

אנא רסמת חגה עשנקום מיש עשן כל אל נאס אל גו וכתבו חגת עבאטה. קונט עיזה נאולוקום , הומן מיגיבוש לואלה חד ואלה חאגה. דה מיש עשן הוא נאצרני ולא אנתה מוסלמי אנא יהודיה, ומפיש חגה אלא אנא ענדי ואנתו מענדקומש. אבל כמו שאמרתי אתם ישראלים לכל דבר. שיהיה בהצלחה. תמשיכו להתאמן ולהתחרות ומי יתן ששניכם תהיו שני הערבים הישראלים הראשונים שייצגו את ישראל באליפות העולם באתלטיקה.

נסתרים

New member
למר שפושניק

לא עם הביקורת על הכתבה יש לי בעיה. אפשר לבקר כתבות והבעת דיעות. אפשר להתנגד לטיפוח המיגזר הערבי ואפשר לעורר דיון בהרבה דברים מקצועיים ועקרוניים באתלטיקה ואז גם בטח לא הייתי מגיב כאן, אבל, האטימות והחוצפה שלך, במיוחד לאחר הסיוע של מעריב, עבורך, להמיר את השירות בתותחנים בשירות כספורטאי מצטיין (מה שאגב, אני לא בטוח שרימון ואיאד היו מתנגדים לו), מה שהקפיץ אותי להגיב, זה לכנות כתבה כזו כרכילותית, רייטינגית וכמשקפת את רמת עתונאות הספורט הישראלית, זו שאני בעצמי תוקף אותה, אם היית טורח לעקוב אחר מאמרים שלי, במיוחד במדור האולימפי מדי יום רביעי במעריב. כל הכתבה הזו מתריסה כלפי המימסד, כלפי הזרם המרכזי, בתקשורת ובמימסד הספורט, מוציאה לאור ספורטאים צנועים, שבכלל לא יזמו את הכתבה, אלא פשוט פגשתי אותם באיצטדיון כשבאתי לתחרות הזמנה נידחת, שאף אחראי עלי בעתון לא דרש שאגיע אליה, ובכלל, אם מותר לגלות סודות מהמערכת, אני מהווה מטרד אצלי במערכת עם כל הפנאטיות שלי לענפים האישיים בכלל ולאתלטיקה בפרט. באשר לספורטאים שפגעתי בהם, כן, היו כאלה. כאלה שקבעו "שיאים" בחורים במזרח אירופה, כאלה ש"נעלמו" בבדיקות שתן או ביצעו תעלולים אחרים. אני גאה להיות חתום על כתבות כאלה

למר שועלי

אני רוצה לחזק את ידיך: המשך לכתוב על אתלטיקה, גם אם תחטא מדי פעם לדעת חלק מקוראיך בכתבות רכילותיות כאלה או אחרות. המשך לאהוב אתלטיקה ואתלטים, והמשך לרדוף את אלה המוציאים לאתלטיקה שם רע ע"י שקרים, רמאויות, המצאת תחרויות, סילוף תוצאות ושימוש בחומרים אסורים ! בכבוד רב, עמית נאמן מאמנו של אבי שפושניק בשנת 2006 וחבר טוב שלו גם היום

oferba

New member
Its a thin line between love and hate

כמאמר השיר - אכן רוב רוב מגזיני הספורט עדיין מעדיפים להתעסק בעונת המלפפונים מאשר בספורט עם פחות רייטינג, ובאמת יש קו דק בין פרסום חיובי - הלוואי של יום אברבוך היה מנצח גרנד פרי ושובר שיאים כמו בובקה - או ששדרי יורוספורט היו מכירים את סטאין מספיק טוב כדי לדעת שהוא לא בן חמישים, אבל גם לא גרוע, כך שהמובילים משיגים בהפרש עצום (כמו שהם תיארו באחת האליפויות האחרונות, כשהוא בעצם היה קרוב למובילים) - עד שזה יקרה, או עד שההתעניינות באתלטיקה תוכל למלא את אצטדיון ר"ג ולא בקושי את הדר יוסף, נסתפק גם בכתבות עם פחות זוהר, אם הן כתובות מתוך מטרה לעזור ולא לעורר סנסציות וגיחוך כלפי נשואי הכתבה. אני לא חושב שניתן לומר זאת על הכתבה שבעקבותיה התחיל הוויכוח הנ"ל. ברור שהפורום מיועד גם לוויכוחים, אם הם לא עוברים לפסים אישיים, וניתן להעלות ספקות, צריך לזכור שכנראה שרוב מי שכותב בפורום זה, באמת איכפת לו ממצב האתלטיקה/אתלטים הישראלים, אחרת - כנראה שהוא היה במקום אחר. בסופו של דבר טיימינג וטון הדיבור (כתיבה במקרה זה) גם הם קובעים, אני מניח שרבים קוראים בפורום בלי להגיב ולפעמים אתה מגלה שמשהו שכתבת פגע במישהו גם אם זו לא הייתה הכוונה הישירה שלך... דרך אגב, רק הבוקר התפרסמה ב-Ynet כתבה של מיקי שגיא (שהדבר האחרון שאפשר לומר עליו שהוא רוצה לפגוע בטניס הישראלי), שיבגניה סברנסקי - המחבט מס' 3 של ישראל החליטה לעבור לייצג את אוקראינה, בגלל חוסר תמיכה מהאיגוד בארץ, כולל הרבה טענות קשות - כעת, מתברר שבעקבות הכתבה היא שוחחה כנראה עם מנכ"ל איגוד הטניס משה חביב והחליטה להשעות את החלטתה. זה ממש לא משנה עם היא צודקת או לא, העובדה שהכתבה שבהחלט יכולה להיחשב כשלילית עשתה משהו מבחינתה בכל זאת...

boni17

New member
על סדרת כתבות אתלטיקה במעריב

ברצוני לברך אותך ולחזק אותך במילוי המשימה הלא פשוטה של כתיבת סדרת כתבות אתלטיקה .הכל מעניין וחשוב לקידום וחשיפת הענף .שכל עיתון ומקומון בישראל יעשה דבר כזה וסוף כל סוף יהיה קצת פירסום לנעשה במלכת הספורט גם כאשר לא כולם מסכימים עם כל הנכתב .לא יעזור כלום לא חשוב מה תכתוב תמיד,אבל תמיד יהיו לך מבקרים,אנו עם קשה .הרבה מפרגנים לך !!

virpl

New member
שפוש, אתה בחור טוב אבל

מה יש לך מלוי פסבקין? בכל תגובה שלך אתה יורד עליו והאמת אני לא כל כך מבין על מה ( כניראה שלא רק אני). באמת אבי, אתה נישמע כאילו לוי אנס אותך כשהייתה קטן ועד עכשיו יש לך טראומה ממנו. תרד מהבן אדם ביחוד שהוא עשה המון לאתלטיקה בחיים שלו ועדיין עושה, וגם רץ באוליפיאדה בהיותו אתלט אז קצת כבוד אבי...

אלוף 1

New member
פשוט אפס...

גם אם הכתבה לא מוצאת חן בעיניך וגם אם היא לא צודקת ( נניח) אז מה אתה לא מתבייש לרדת על העיתון ככה זה לא יפה ולא מתורבת ורק מראה כמה אתה מקנא. בסך הכול הכתבה נועדה למושך צומת לב, הכתבה הראשונה בסדרה הוכיחה את עצמה כשאר מיננקו קיבל חסות, ולכן ניר ניסה לעזור לנו ולקבל גם חסות ואז כתב את הכתבה השניה. מה הבעיה שלך??? לא מוצא חן בעיניך?? לא טיזי שלא ימצא חן אבל לא יפה לרדת על ניר בגלל שהוא מנסה לעשות משהו למען אתלטים בארץ. אפשר היה לבקר את הכתבה ולהביע דעה כי זאת זוכתך אבל לא יפה להעליב באופן אישי את האנשים שמאוחרי הכתבה. יש לי הרבה מה להגיד פשוט אין לי כוח להסביר לבן אדם כמוך כי אחרי שקראתי מה שכתבת פשוט ירד לי החשק להסיבר לך כי אתה בחיים לא תבין. תודה לכל מי שפרגן רימון

eyad 1

New member
אני לא חושב שהוא יבין אותך אותך רימון כי הוא

קנאי ופשוט לא יודיע לעריך אנשים שמנסים להתקדם בעבודה קשה

כתבה מבורכת וכל כתבה

זו וגם קודמותיה,נותנת עוד חשיפה לענף האתלטיקה,עוזרת בקבלת תמיכה. איך כתב ניר שועלי מה רציתם עוד כתבה על נימני המלך? חבל שידיעות אחרונות העיתון המתחרה מסתפק במלפפוני הכדורגל.

לא יודע מה אתם רוצים

אחלה כתבה אז אוקי מדובר שמה בכמה חברה ערבים נו מה בעיה פה ?. ערבים הם חלק מישראל ואין מה לעשות יש ערבים נחמדים ויש פחות .. את איאד ואת רימון אני מכיר יחסית טוב והם חברה מאוד נחמדים ואני חושב שכתבה זאות יכולה לעזור ואם לא אז עוד כתבה כי יכול להיות שיש אנשים שפיספסו את הראשונה ! אני מאמין שכול אחד מאיתנו הייה רוצה שתיהיה לו תמיכה ספונסר או איגוד או אגודה שתעמוד מאחוריו ותיתן לו גב רימון ואיאד לא מקבלים את זה ולפעמים לא סופרים אותם והם בסך הכול מבקשים קצת עזרה אז חברה שתקו הם לא מבקש עזה ממכם... איאד ורימון אחלה כתבה תמונות יפות אני מאמין שמכתבה אחת לא יצא כלום עוד כמה ויהיה בסדר איאד לא צריך להיות עצבני כך רגעיון ותשער רגוע כמו שאתה תמיד חחחחחח אז תמשיכו לתאמן והכול היסתדר בהצלחה לכם

eyad 1

New member
תודה רבה אחי על התמיכה

באמת יורי תודה על התמיכה וכמו שאתה וכולם מכירים אותי אני נרגע מהיר אבי לפחות תהיה גבר ותשלח תגובה למה שנאמר כאן אל תתאג אני לא אגיע לירושלים....

למעלה