מוסך שמואל החיפושית - רע !

Morticia

New member
מוסך שמואל החיפושית - רע !

אנשים אני יודעת שהזהרתם אותי מפניהם אבל חשבתי להעביר טסט וזהו – טעיתי. אז אם אפשר לא לכתוב תגובות של מגיע לך... אני מפרסת את ההודעה הזו רק כדי שאנשים ידעו להזהר מהם. כולה רציתי להעביר את מתילדה טסט בגלל שאין לי זמן לנסוע לחיים לרשפון, עשיתי טעות גדולה ונסעתי למוסך החיפושית, התקשרתי קודם ושאלתי כמה תעלה הכנה לטסט – 200 ₪ לפני מע"מ כלומר 234 ₪ אחרי מע"מ לא נעים לא נורא, חוסך לי להתקע ברשפון וממכון הדרום אני מגיעה הבייתה בהליכה, גם לא הרגשתי טוב... הידית של האיתות נשברה, שאלתי כמה יעלה לתקן ושמואל אמר לי 200 ₪ הוא טוען שהוא אמר 200 + עבודה. אני מצידי רוצה לדעת כמה אני צריכה לשלם ולא כמה יעלה רק החלק... אבל זה לא נגמר שם. שרון התקשר אלי ואמר לי שהמיסבים והברקסים לא תקינים, שאלתי כמה יעלה לי התיקון סך הכל והוא אמר 700 ₪, בשיחת טלפון שלאחר מעשה הוא אמר שהתכוון רק לתיקון המיסבים וברקסים. הגעתי למוסך אחרי שמתילדה הייתה שם מיום שני בצהריים עד יום רביעי בצהריים, סה"כ לתשלום 1,571 ₪ כולל מע"מ יכולתי לקנות עוד חיפושית במחיר הזה, או במינימום עוד מנוע, וזה עוד כששמואל אומר לי שמתילדה נוסעת על שלוש בוכנות ושצריך לתקן את זה, כלומר שילמתי 1.5K ועוד הזרוע נטויה. פירוט החשבונית: * פירוק והרכבת גלגלי בדיקת בלמים והכנה לטסט 200 ₪ * 2 צינורות בלם קדמי 88 ₪ * נוזל בלמים 15 ₪ * החלפת צינורות והוצאת אוויר מהמערכת 130 ₪ * 2 מיסבים לגלגל קדמי 68 ₪ * החלפת מיסבים 80 ₪ * ידית איתות 297 ₪ * החלפת ידית איתות 150 ₪ * תיקון גלגל הגה 98 ₪ * תיקון אור בלם + אור לוחית זיהוי 55 ₪ * החלפת שמן + ניקוי פילטר 150 ₪ - אם אני כבר מוציאה עליהם אגרסיות זה המקום לציין שהם בכלל לא עשו טיפול למתילדה והוא רשם את זה במקום לרשום העברת טסט. הייתי מצפה שאחרי שהשקעתי בה כל כך הרבה כסף שמתילדה תסע כמו שצריך, אבל עם כל ההוצאה הזו הם אפילו לא התחילו להתעסק בבעיות הגדולות שלה, צריכת שמן וקרטוע. נכון, האיתות עובד ואני מאותת על כל סטייה הכי קטנה בכביש, אבל מוטב לו לאיתות שיפעל אחרי שעלה לי 450 ₪ לפני מע"מ. ועוד משהו מאז שחזרנו מהמוסך מחוג הספידומטר צנח אל האפס. לפחות ככה אני לא עוברת את המהירות המותרת, למרות שכרגע במצבה של היא ממש לא עוברת את השמונים. אוף מורטישיה המרוששת עם מתילדה העדיין מקרטעת.

ה נ מ ל ה

New member
כואב הלב לשמוע סכומים כאלו

תודה על האינפורמציה. מוסך שמואל "נרשם".

eyalsol

New member
../images/Emo7.gif

דיברת עם בני לפני שהתחלת בכל הבלאגן הזה? אני בטוח שהוא היה יכול לעזור לך בחלק מהדברים שציינת נ.ב. אצלי זה עבד והיחפושית שלי מודה לו כל יום מחדש

Bugracer

New member
Morticia רוב המוסכנקים ככה..../images/Emo46.gif

ביקור במוסך זה בדיוק כמו אצל רופא שיניים כואב וכואב בהרבה כםף
אני לא מתפלא מהמחיר הסופי שהוא דפק לך - אני בטסט האחרון גם כן שילמתי 1500 ש"ח עם פחות או יותר עבודות כמו שלך רק במקום ידית איתותים החלפתי מצמד (קלאץ') חדש. כל טסט "ממוצע" מסתכם ב 500-700 ש"ח
כל פעם מוצאים איזה שהוא גלגל שלא עוצר מספיק טוב לשביעות רצונם של הבוחנים. ותלך ותחזור 3-4 לטסטים. .סעמק נמאס לי מהם! אני מתבאס כל פעם מחדש - חושב שזה הפעם האחרונה להוצאה כזאת אך המציאות אחרת. הנחמה האמיתית היא שאנחנו משלמים מעט כסף בביטוחים וזה מתקזז איך שהוא. אל תשכחי שאלו רכבים ישנים שלי עוד שנתיים 40 שנה על הכביש! - מודל 66 יאללה ביי אופיר

83עמית

New member
טסט ראשון..

זה ממש מוזר לשמוע את כל המחירים האלה היום הלכתי לטסט והחיפושית עברה אותו פעם ראשונה בלי שום בעיה157 שקל ונגמר הסיפור (אולי זה בגלל שיש לי 3 דודים עם מוסכים:)

מוסכניכים

רבותי וגבירותי דברי הבאים לא באים כאקט פיסומי אני משוטט לעיתים די קרובות וקורא את החויות שאתם כותבים על פי רוב הם מאד מענינים ולעיתים אני מזדעזע עד כמה אתם אוכלים אותה איתכם הסליחה אין לי עינין חלילה להיות הצדיק או מליץ יושר אבל פעם כתבתי הצעה לכל בעלי המקצוע בפורום להיפגש ולהוריד החלטה שכל התיקונים והטיפולים או השיפורים לחברים יבוצעו במחיר מיוחד מאד וזאת .כדי להשתמש בניסיון של כל בעלי העינין .והעיקר להוזיל עלויות ..לצערי לא הייתה שום התיחסות תגובתי זאת באה בעקבות שורות אלו שניכתבו על מוסכים הרי לכם כפפה נראה את בעלי היוזמה בתודה מראש ואתכם סליכתכם על תגובתי קובי 068568415

roni marino

New member
מדהים !!!

כשקראתי את זה חשבתי שמשהו גנב לי את הסיפור . אותו דבר קרה לי רק במוסך אחר . כן גם אני קבלתי ב .... !!!!! ועדיין אני נוהג לשיר : " ... ארץ ישראל יפה ארץ ישראל פורחת ... " ליה טוב

balkanyi

New member
מרינו מרינו מרינו זה לך......

"נשב בחוץ כל כך יפה יפה הליל \ נשיר רעים נשיר לכל צלילי מיתר\ שירים פשוטים שירים יפים על האהבה בקיץ\ שירי הליל ההם שירי הליל ההם שאין כמותם \ואל תשאל ואל תשאל על מה נפשי רוגשת \ ואין דבר אשר אוהב יותר מסתם לשכב מסתם לשכב בלילה על הדשא \ להתבונן בכוכבים להתבונן ולזמר לה לה ליי ליי....."

למעלה