מונדיאל-שאלון

dory30

Well-known member
נבחרת אהודה (או נבחרות); זהות הזוכה; השחקן שתעקבו אחריו הכי הרבה; נבחרת מפתיעה; נבחרת מאכזבת.

פולגאר

Well-known member
נבחרת אהודה (או נבחרות); זהות הזוכה; השחקן שתעקבו אחריו הכי הרבה; נבחרת מפתיעה; נבחרת מאכזבת.
אצפה בכל המשחקים של קבוצות דוברות ספרדית ופורטוגזית.
אולי גם צרפתית, בטח שבשלבים המתקדמים.

דיברגנט חדש

Well-known member
רונאלדו כבש פנדל שלא הגיע לו והפך לשחקן היחיד שכבש גול בכל חמשת המונדיאלים ששיחק וכבש עוד שיא.
לאחר מכן, גאנה השוו והפורטוגלים כבשו עוד 2 שערים, גאנה צימקו ותוצאת הסיום 2:3 לפורטוגלים.
מאמן אורגוואי החליט שהוא לא מעלה את לואיס סוארז בהרכב הפותח ופורטוגל ניצלה זאת והבקיעה גול, יש מחלוקת אם רונלאדו הכניס אותו או שרק הטעה את השוער. ברגע שהמאמן הכניס את לואיס סוארז קצת לאחר הדקה ה-70, אורגוואי נראו אחרת, למרות שבסוף חטפו עוד גול והסתיים 0:2 לפורטוגל על אורגוואי.

dory30

Well-known member
אצפה בכל המשחקים של קבוצות דוברות ספרדית ופורטוגזית.
אולי גם צרפתית, בטח שבשלבים המתקדמים.
תהנה. אני מעודד את ברזיל, אבל יש לי הרגשה שארגנטינה תזכה. אעקוב אחרי ויניסיוס, שאמור סופסוף לקחת מניימאר את הבכורה בנבחרת. המפתיעה תהיה דנמרק שתמשיך את קו ההתקדמות ביורו- ואנגליה תאכזב ואולי אף תודח בשמינית הגמר.

פולגאר

Well-known member
תהנה. אני מעודד את ברזיל, אבל יש לי הרגשה שארגנטינה תזכה. אעקוב אחרי ויניסיוס, שאמור סופסוף לקחת מניימאר את הבכורה בנבחרת. המפתיעה תהיה דנמרק שתמשיך את קו ההתקדמות ביורו- ואנגליה תאכזב ואולי אף תודח בשמינית הגמר.
נתנה מחצית שניה יפה ושיחזרה את הניצחון 0:2 על סרביה במונדיאל הקודם.

פולגאר

Well-known member
נתנה מחצית שניה יפה ושיחזרה את הניצחון 0:2 על סרביה במונדיאל הקודם.
משחק מהמם בין סרביה לקמרון, כאשר קמרון עלתה ליתרון, סרביה עשתה מהפך בזמן פציעות בסוף המחצית וכבשה 2 גולים. בתחילת המחצית השנייה כבשה עוד גול והובילה 1:3 וקמרון השוו.

דיברגנט חדש

Well-known member
רבות דובר על פרובוקציה של ההומואים בכל מצעדי התועבה שלהם, אז ארה"ב החליטה שהיא מעלה מהלך ותעצבן את הקטארים ע"י כך שהלבישו את נבחרתם בדיגלי הלהט"בים.
מעניין, איך זה יתקבל? :)

dory30

Well-known member
רבות דובר על פרובוקציה של ההומואים בכל מצעדי התועבה שלהם, אז ארה"ב החליטה שהיא מעלה מהלך ותעצבן את הקטארים ע"י כך שהלבישו את נבחרתם בדיגלי הלהט"בים.
מעניין, איך זה יתקבל? :)
תרשה לי לנחש שלא באהדה. והאמת, הפרובוקציות האלה סתם מזיקות. באתם לשחק, לא בשביל הפוליטיקה. וזאת למרות שאני ממש לא מתומכי המשטר הקטארי, שאף מממן טרור מזרח תיכוני בנדיבות רבה מאוד.

הערבים אכלו אותה ובזכות פרסום השוחד לנבחרת אקוודור, הם לא יכלו למכור את המשחק וניצחו את הקטארים 0:2 :)
נראה לי שזאת פעם ראשונה שהם לא הצליחו להשיג דברים בכסף (שוחד), הרי ברור שהמונדיאל שם בגלל שוחד וכנראה גם השתתפותם במונדיאל.

פולגאר

Well-known member
הערבים אכלו אותה ובזכות פרסום השוחד לנבחרת אקוודור, הם לא יכלו למכור את המשחק וניצחו את הקטארים 0:2 :)
ממשיכים לאכול אותה, ה-|טמבל| השוער האיראני נגח בראשו של שחקן הגנה שלו בדקה ה-18, ניפגע והוחלף בשוער חסר ניסיון |חבול|

נערך לאחרונה ב:

פולגאר

Well-known member
תוצאת מחצית 0:3 לזכות האנגלים :)
התבוסה בדרך ... :)
הסתיים 2:6, בשנייה האחרונה, השופט הלך ל-VAR ופסק לזכות האיראנים פנדל שזיכה אותם בגול השני.
לא יאומן, הארכת זמן של 24 דק' (14 דק' במחצית ו-10 דק' בסוף המשחק) + עוד 3 דק' הארכה על הארכה ובסה"כ 27 דק' הארכה, כמעט כמו הארכה רישמית :-):

פולגאר

Well-known member
הסתיים 2:6, בשנייה האחרונה, השופט הלך ל-VAR ופסק לזכות האיראנים פנדל שזיכה אותם בגול השני.
לא יאומן, הארכת זמן של 24 דק' (14 דק' במחצית ו-10 דק' בסוף המשחק) + עוד 3 דק' הארכה על הארכה ובסה"כ 27 דק' הארכה, כמעט כמו הארכה רישמית :-):
ושוב, ממשיכים לאכול אותה, תפסו ב-2 ידיים שחקן, קיבלו פנדל ומסי הכניס, לאחר מכן, ה-VAR פסל למסי שער בנבדל ועכשיו, שוב ה-VAR פסל שער בנבדל ונשאר 0:1 לארגנטינה על ערב הסעודית.
לא מובן לי הקטע הזה של ריבוי שערים מפנדלים של תפיסות ידיים, המונדיאל השנה יהיה מרובה בפנדלים כאלו :(

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
ושוב, ממשיכים לאכול אותה, תפסו ב-2 ידיים שחקן, קיבלו פנדל ומסי הכניס, לאחר מכן, ה-VAR פסל למסי שער בנבדל ועכשיו, שוב ה-VAR פסל שער בנבדל ונשאר 0:1 לארגנטינה על ערב הסעודית.
לא מובן לי הקטע הזה של ריבוי שערים מפנדלים של תפיסות ידיים, המונדיאל השנה יהיה מרובה בפנדלים כאלו :(
הגברת השמנה עוד לא גמרה לשיר, כפי שכתבתי בתגובה קודמת שלי בשרשור (#14) והפלא ופלא, מהפך, עם כל שריקות הנבדל כנגד ארגנטינה, בסוף הם חטפו 2 גולים וכרגע התוצאה 1:2.
לפחות, אתנחם בכך שנתניהו עשה עמם נורמליזציה בניגוד לקטארים ולאיראנים.

פולגאר

Well-known member
הגברת השמנה עוד לא גמרה לשיר, כפי שכתבתי בתגובה קודמת שלי בשרשור (#14) והפלא ופלא, מהפך, עם כל שריקות הנבדל כנגד ארגנטינה, בסוף הם חטפו 2 גולים וכרגע התוצאה 1:2.
לפחות, אתנחם בכך שנתניהו עשה עמם נורמליזציה בניגוד לקטארים ולאיראנים.
אבל (sadness), נתנחם בעובדה שנקבל עכשיו משחקים מטורפים מול מקסיקו ומול פולין של לבנדורסקי.

למעלה