מומחיות ת"א עם ילדים - צריכה את עזרתכן

kokula12

New member
מומחיות ת"א עם ילדים - צריכה את עזרתכן

אנחנו צריכים להגיע לת"א בשביל תור לרופא למתוקי בעוד כשבוע. התור הוא אחה"צ באיזור שליד הקריה. (משהו קטנטן שהחלטנו לברר אצל רופא מומחה, לא צפוי טיפול או טראומה מיוחדת מעבר לתיעוב הבסיסי של המתוקי כלפי רופאים)

הצעות לבילויים נחמדים בשעות אחה"צ/ערב מוקדם לילד אחד בן 3 בחופש ושני הורים שלא רוצים לסבול מאוד מהחום? מחפשים תעסוקה לשעה-שעתיים אחה"צ (החל מ-17 נגיד) + ארוחת ערב נחמדה (אין צורך בתפריט מיוחד לילדים, אבל לא משהו מפונפן מדי).
עדיף שהאופציות יהיו במרחק הליכה מהאיזור (שוקלים להגיע לת"א ברכבת ולא ברכב).

תודה רבה!

פנדה30

New member
עזריאלי, ברור

היינו שם לפני שבועיים. אגב, הגענו ברכבת.
עלינו את כ-ל המדרגות הנעות, וגם ירדנו אותן. עלינו עד למעלה במעלית השקופה, אחכ ירדנו (עד החניון, סהכ 7 קומות!)
טיפסנו על כ-ל המכוניות שעולות שקל, אבל לא שילמנו. רק טיפסנו.

יש שם דוכני יצירה, וכמובן שיש מה לאכול.
סביר שיהיו מליון איש, אבל אם מתכוננים לזה- זה לא נורא.

(יש שם גם את 'האי'ק- מתחם מים גדול, שעולה כסף)

kokula12

New member
אמממ...

קניון יש לנו גם ליד הבית

(אמנם לא בגודל של עזריאלי, אבל בכל זאת, אם כבר אנחנו בת"א, פחות מתחשק לנו להיתקע בתוך קניון הומה אדם, על אף פיתוי המזגן...)

לגבי האי, אולי נבדוק. אבל קניון כשלעצמו פחות קורץ לנו.

תודה!

קניון זה איכס

אתמול היינו בשבעת הכוכבים
עמוס מפוצץ
הילדים יוצאים ב"אטרף" מכל הבאלגאן מסביב. משולהבים ולא רגועים.

אני לא מצליחה להיזכר למה הלכנו בכלל

פרמלה

New member
אחותי האובדת!

הייתי שם עם צעירית בשבת בסרט ואחריו אפילו לא נתתי לה להיכנס לצומת ספרים.

ExNewYorker

New member
למרות שאני ממש לא אוהבת את עזריאלי

בשישי לפני שבועיים לקחתי אותו בבוקר איתי לשם כששמתי את האוטו בשטיפה (כך גם מחנים לי את האוטו ולא צריכה לדאוג לחניה וגם הוא נשטף... סטארט אפ של חברה שלי חחחח).
בזמן שהאוטו נשטף בדיוק כמו שסיפרה פנדה30, עלינו וירדנו מהמכוניות. הלכנו גם לחנות צעצועים שיש לה מתחם חיצוני לשחק בלגו (חינם). וסתם הסתובבנו קצת.
להפתעתי היה לנו נחמד, וזה היה גם לפני שממש התמלא.

מה שכן, לאכול שם "משהו נחמד" אין כל כך לטעמי. כלומר יש שם ארומה, רשת ההמבורגרים של בוקששתר (שכחתי את שמה), קפה קפה (סניף גרוע ביותר), קפה ג'ו ואני חושבת שגם קפה הילל. אה, יש גם סניף של רולדין

kokula12

New member
תודה, אבל כאמור

את זה יש לנו ליד הבית (קניון קטן אמנם, אבל שכונתי וחביב, ומספק את האטרקציות של מעלית שקופה/מדרגות נעות/מכוניות שמפעילים בשנקל וג'אנק פוד), ולי אישית אין ממש סבלנות לזה (המתוקי בד"כ מגיע לשם עם הסבים/סבתות), בטח שלא בחופש הגדול.
אם כבר אנחנו מגיעים לת"א, ננסה להינות מהעיר עצמה.

rnavina

New member
רחוב הארבעה ורחבת הסינמטק

יש שם שלל מסעדות. ברחבה אפשר להאכיל יונים.

rnavina

New member
או לחלופין גינת דובנוב ומסעדה באזורה.

שלחי לי דואל עם כתובת הרופא.

kokula12

New member
שלחתי

מה יש לעשות בגינות/רחבות האלה במשך שעתיים? (האכלת יונים זה עניין שדי ממצה את עצמו אחרי 10 דקות, לא? מוזמנת לתקן אותי אם אני טועה...)

פישים

New member
דובנוב עדיפה. הקריה די גדולה..

(מדרום לקריה? מצפון? מערב?)

רחבת הבימה + רוטשילד גם באים בחשבון.

יש מגבלות כשרות?

kokula12

New member
מערב?

איזור דובנוב (את מה שאני יודעת, אני יודעת על בסיס הסתכלות במפה אינטרנטית, לא על בסיס איזה חוש התמצאות מפותח במיוחד...
)
ואין מגבלת כשרות.

פישים

New member
נעים בדובנוב, גם כשחם (אבל אני לא מהסובלים)

אפשר גם לטייל על רחוב דובנוב צפונה לכיוון שדרות דוד המלך ולהמשיך אתן מערבה לככר מלכי ישראל/רבין, ולבריכת הדגים ששם והרחבה שלידה (נעים, אויר, מלא מקום להתרוצץ, קחו קפה קר מאחד מבתי הקפה שממול ושתו על הדק
).

אנחנו בדיפולט אוכלים בג'ירף (דרומה על אבן גבירול, על הגדה המערבית, בין נצח ישראל לשופטים). את המנה שאנחנו הכי אוהבים הוציאו משום מה מהתפריט אבל עדיין יש שם את האחרות - גיוזה, סלט עוף ומלפפונים, צ'אזה...

אבל אפשר גם לאכול בבראסרי, לקפוץ למיט-בר שבשדרות חן, לא זוכרת אם כתבתי קודם או מחקתי - שילוב בין המזנון של אייל שני לנקניקיות מפרנק וקינוח מאייסברג - עוד דרומה על אבן גבירול. ממול הג'ירף יש גם כמה מסעדות כולל ויטרינה שגם היא נקניקיות בוטיק עם צ'יפס מעניין (דקיק, שילוב של בטטה ותפוח אדמה, עם קליפת לימון מגוררת מעל). וכמובן שיש עוד ים אפשרויות...

פישים

New member
לא נהננו בה ולא חזרנו

היא גם לא כל כך מתאימה לילדים לטעמי (צפופה, לוקח למנות הראשונות שנה להגיע וגם השירות מעבר לכך בפעם היחידה שניסינו היה רע).

ExNewYorker

New member
אוי המזנון של אייל שני הוא בעיניי שוס!

כשהולכים לגי'רף אני אף פעם לא מוותרת על הפבלובה שלהם. פשוט כל כך טעימה!

JJ2004

New member
נכון! (לגבי הפבלובה, המזנון טרם נדגם)

וראיתי את המסר. אענה בהמשך (באמצע הפריקות כאן. בלאגן

rnavina

New member
רק אני סולדת מאייל שני? שלא משלם לנושיו

ושמשקר במצח נחושה כאילו מרוויח גרוש וחצי, כשבמזנון עומדים אנשים ומשלמים הון על שורה (? החתיכה הזו של הפיתה שבפלאפליות זורקים) עם שוקולד השחר...

למעלה