מול המסך

לורה..

New member
מול המסך

היא נתנה לו חיוכים וצחוק מתגלגל היא נתנה לו בתקווה שהוא אותם יקבל, היא ידעה אושר, היא ידעה אור לא שיערה שמהר זה יעבור. הלב ידע דבר חדש זיקוקין על מגש טוב במרגש ממש... הוא נתן לה מילים כתובות הוא נתן לה מילים עטופות הוא נתן לה בתקווה שהיא תקבל לא ידע לאן זה יתגלגל.. הלב ידע דבר חדש הלב יצא מגדרו ממש זיקוקין ועשן רגש חדש,לא ישן. הם ישבו בשניים,מול מסך שאותו הכירו טוב כל-כך המסך היה במה והם בה שחקנים המציאות היא השמיים והעננים. להסתכל בעיניים דרך המסך זה קשה,קשה כל כך לקרוא בין המילים את הכוונה להבין שמשהו שם השתנה, לא אמר מילים ברורות,לא אמרה דבר מה שהיה שם,היה,קיים,או נגמר? לורה

The ofer

New member
המסך

היא נתנה לו חיוכים....מסתבר ``לו`` פה זה בעצם דבר אחר האם הרגש מופנה לאדם או פשוט עוד לפני כן הלב נדם האם זה דבר שבפנים חנוק ישב ו``לו`` בצד השני אותו החוצה שאב אני יודע זה דבר שמאוד מבלבל ולאן זה מוביל לאן מתגלגל האם זו אשליה, דבר שיפסח האם זה בעצם רק סוג של מסך מסך כמו קיר, אבל שגם עונה מסך שבסוף הורס, ובעצם כלום לא בונה אם את רוצה מסך שלך יעזור שיוביל אותך קדימה ולא לאחור עיצה לי אלייך, עיצה נבונה דברי עם בעלך כשהוא באמצע השינה לפחות לא יהיה הסיכון להרוס חיים, לאבד כיוון ואת המסך הישן אל תזרקי לפח תזכרי תמיד....זה רק מסך!!!

לורה..

New member
עופרררר

היי לך...לא הספקתי לספר לך הכל......אבל.....הכל הסתדר!!! אהבתי מה שכתבת.....ואני זוכרת ``זה רק מסך....`` אבל....לפעמים זה קצת יותר מסובך. בכל אופן,לא יוצא לי כמעט לבלבל לך ת,מוח שם בצ,ט...ואני מצטערת על זה ,אז צ`או איש מקסים. לורה

למעלה